Real Madryt - Cadiz CF
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kargul1990
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2006.01.19 20:58    Temat postu: Real Madryt - Cadiz CF Odpowiedz z cytatem

Już w najbliższą sobotę 21 stycznia o godzinie 22:00 Real podejmie na Santiago Bernabeu 15-stą drużynę ligowej tabeli - Cadiz. Real który ostatnio spisuje się wreście na miarę oczekiwań teoretycznie nie powinnien mieć problem z broniącym sie przed spadkiem klubem.
Jednak pierwszy mecz tegorocznego sezonu przekonał że Cadiz nie jest chłopem do bicia. Na stadionie rywali Real wygrał skromnie 2-1 a impnujący debiut zaliczył zaliczył Robinho.
A więc jeśli tylko Real nie zlekceważy rywala i zagra tak jak w ostatnich meczach nie powinnien mi problem z odniesiem zwycięstwa. A jeśli Real marzy o dogonienie Barcy nie powinnien tracić punktów na Barnabeu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Skip
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.01.19 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real powinien rozgromić piłkarzy z Kadyksu. Cadiz - nie jest to dobra drużyna a wręcz przeciwnie niezbyt silna, prawde mówiąc słaba. Po ostatnich meczach Realu i prezentowanej przez Blancos formę ten mecz powinien być bardzo łatwy.Mam nadzieje że po następnych kilku spotkaniach Los Merengues, ponownie będzie można na nich mówić
"Galacticos" i ich gra także będzie gallaktyczna. No i może coś osiągną w tym sezonie. Myśle ze Champions League i Copa del Rey mają jeszcze szanse wygrac , a co do Primery Division to muszą włożyć ogrom swoich możliwości w gre i zacząć grac zupełnie tak jak kiedyś. Wink Wink
Na półmetku rozgrywek Katalończycy uciekli nam zbyt daleko, i te kilkanaście punktów nie bedzie tak łatwo odrobić, a szkoda...

Powrót do góry
Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2006.01.20 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cadiz ostatnio gra bardzo dobrze, min. pokonał na wyjeździe Malagę 2:0 i wygrał u siebie z Getafe 1:0.

Jednak nie ukrywajmy, że Malaga i Getafe to nie Real i na pewno beniaminkowi będzie trudniej wygrać w Madrycie.

Myślę, że po ostatnich zwycięstwach można czuć się pewniej, a w szególności na Sanitago Bernabeu, gdyż ostatnio właśnie tam pokazali piękny futbol ogrywając Sevillę 4:2.

Mam nadzieję, że cały mecz zagra Antonio Cassano, który dobrze pokazał się w spotkaniu z Betisem, a w parze z Robinho może stworzyć groźny duet.

Mimo, że Cadiz ostatnio wygrywało(i na wyjeździe i u siebie) to jestem optymistą i mój typ to pogrom Kadyksu 3:0 po dwóch trafieniach Cassano i jednym Julio Baptisty. Smile

Ostatnio zmieniony przez Damian2902 dnia 2006.01.20 16:06, w całości zmieniany 1 raz

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2006.01.20 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po co Ty nam to wszystko piszesz? Wszystkie potrzebne informacje zawarte beda w przedmeczowce, przypominam, ze tutaj wyrazamy swoje zdanie na temat meczu Exclamation To juz nie pierwsza sytuacja, kiedy bawisz sie w newsmana.

a jesli masz niepohamowana ochote pisania, to masz przeciez gdzie to robic.

Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2006.01.20 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chciałem pisać newsa, ale jednak ktoś inny za mnie napisze, a ja już byłem w trakcie kończenia. Więc nie chcialem go marnować. :P

No co nie można sobie napisać parę statystyk i ciekawostek o drużynie Cadiz?

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2006.01.20 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie można. Jak ktoś będzie chciał zagłębiać się w statystyki, to wejdzie na stosowną stronę i je przejrzy. Forum natomiast służy to wyrażania własnych opinii, rozmów etc., a nie zamieszczaniu newsów.

Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2006.01.20 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie przesadzaj Choob przecież mniej więcej połowę też napisałem coś od siebie.

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2006.01.20 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W swoich postach przed meczami przedstawiasz zazwyczaj suche fakty, jak "W napadzie zapewne zagra Cassano, który miał bajeczny debiut w pucharze Hiszpanii", "Trener drużyny Víctor Espárrago wierzy w utrzymanie się w lidze, a jego zadaniem jest poprawienie skutecznośći drużyny".

Litości Damian, przy tak długim poście, zaledwie parę linijek napisałeś na temat własnego zdania.

Tak jak mówiłem: forum służy do dyskusji, nie zamieszczania newsów.

Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2006.01.20 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok Choob poprawiłem to i mam nadzieję, że teraz pasuje. 8)

Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2006.01.20 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że nie wierzę za bardzo w to, iż tak nagle Real się odrodził to obstawiam skromne zwycięstwo 1:0. Po dwóch dobrych meczach wracamy do rzeczywistości panowie. ;)

Naprawdę chciałbym się mylić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
cypherq
NIE frustratom!

PostWysłany: 2006.01.20 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Naprawdę chciałbym się mylić.

I wg. mnie się mylisz Wink Bo Cadiz to słaby zespół a Real nie gra dobrze przez przypadek..widać może nie dokońca wyraźny ale progres..są zmiany, są efekty..są piłkarze żądni zwycięstwa, są tacy którzy mają coś do udowodnienia..a będzie..

3:1.. Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2006.01.20 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze SB bedzie naszym atutem, i jesli u nich wygralismy 2:1 to obstawiam ze ten mecz zakonczy sie 2:0 dla Realu.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Wojtas0001
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.01.20 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Real nie powinien miec zadnych problemow z pokonaniem co jak co, ale slabiutkiej druzyny jaka jest Cadiz. Mysle ze w koncu Bestia pokaze ze jest godzien wystepowac w pierwszym skaldzie. Czekam tez na kolejne trafienia Robinho. No i oczywiscie Fontantinio powinien pokazac sie w koncu przed swoja publicznoscia. Nie bedzie zadnych problemow i wtgramy gladko po ladnej grze 4:0 Very Happy

Expert7
Realny Realista

PostWysłany: 2006.01.20 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam z niecierpliwością na ten mecz ponieważ obejrzę go w całości. Myślę, że Real wygra ten mecz, od początku spotkania Królewscy powinni zdecydowanie zaatakować. Ciekaw jest czy szanse dostanie Cassano i ewentualnie jak ją wykorzysta. Myślę, że Real przekonująco wygra ten mecz w czym na pewno powinien pomóc fakt, że będzie grał przed własną publicznością...

Powrót do góry
pierini
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.01.20 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja nie wyobrazam sobie innego wyniku jak tylko zwyciastwo Krolewskich i to po bardzo dobrej grze calego zespolu. Real jest ostatnio na fali i to wznoszacej sie, wiec nie powinno byc problemow ze zdobyciem 3 punktow 8) .

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do: