Real Madryt - Cadiz CF
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
assurbanipal
caudillo

PostWysłany: 2006.01.22 00:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce sie chwalic, ale na konkurencji taki wlasnie wynik wytypowalem Very Happy ale dopiero rano na 3:1 wprowadzilem, bo wczesniej obstawilem 4:1 Very Happy
Cieszy to, ze pomimo slabej gry w 1. polowie i do tego straconej bramce po kontrataku potrafilismy sie podniesc.
Fantastyczne dwa rzuty wolne w wykonaniu R.Carlosa i Beckhama w krotkim odstepie czasu zalamaly dzielnych gosci. Sprawe zalatwil jeszcze znakomity lob Robinho.
Czy ktos pamieta kiedy nasi zawodnicy potrafili wykonczyc skutecznie rzut wolny?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2006.01.22 00:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

assurbanipal napisał:
Czy ktos pamieta kiedy nasi zawodnicy potrafili wykonczyc skutecznie rzut wolny?

W meczu z Mallorcą brama Carlity z wolnego? Tak mi się wydaje, ale to dość dawno już było.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2006.01.22 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj dobrze, że drewniany Becks przynajmniej strzelił bramkę, bo już całkiem coś by mnie trafiło obserwując jego grę :| Skoro koleś nie ma we krwi dryblingu, natomiast jego znakiem firmowym (rzekomo) są dokładne dośrodkowania to dlaczego żadne z nich nie dochodzi do celu? :/
Poza tym kolejny raz nie popisał się Bestia, który oprócz wspomnianej akcji kiedy to przerzucił sobie piłkę nad obrońcą, podbił klatą i oddał nieskuteczny strzał był kompletnie (!) niewidoczny Confused Dlatego też całkowitym nieporozumieniem byłby fakt trzymania go na boisku, gdyby nie to, że Caro postanowił wzmocnić się ofensywną ściągając Ogra.
Słaby mecz Zizou i chyba lepszym rozwiązaniem byłoby oszczędzanie boskiego Francuza na naprawdę groźniejszych rywali, bo do zwycięstwa z Kadyksem walnie się nie przyczynił, a jak wiemy jego organizm nie wytrzyma zbyt wielu meczów w sezonie (oczywiście zakładając, że będziemy kontynuować grę w Pucharze Króla i Lidze Mistrzów Very Happy).
Reszta zespołu w miarę sobie radziła, Gutek nie grał już tak dobrze jak tydzień temu, ale nie miał zbytnio wsparcia ze strony kolegów, natomiast po bardzo dobrej pierwszej połowie, w drugiej Robinho nieco przygasł, ale za to okrasił swój niezgorszy występ bramką Smile No i wywalczył rzut karny, którego sędzia nie podyktował :]
Btw, czy widział ktoś dokładniej sytuację z drugiej połowy, kiedy to Bestia był powalany (?) w polu karnym?
A więc ogólnie mecz wyszedł naszym ulubieńcom całkiem całkiem, aczkolwiek to nie była z pewnością ta gra, której kibice oczekiwali po ostatnich wysokich ligowych zwycięstwach. A więc co do następnego meczu, to zmieniamy Bestię na Żołnierza i jedziemy dalej Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
tt0mAsz
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2006.01.22 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwazniejsze trzy punkty Smile Gra srednia. Slaby poczatek II polowy w I nic nadzwyczajnego. Pozniej bylo coraz lepiej. Piekne bramki. W koncu Beckham strzelil z wolnego. Bardzo dobry mecz Robinho. Baptista jest w katastrofalnej formie i to od poczatku sezonu Confused Kompletnie bezproduktywny, juz lepszy bylby Cassano.

Powrót do góry
Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2006.01.22 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hiahia, po 50 min troche sie podlamalam, ale przeciez Real gral. Przyzwyczailam sie ze czesciej nasza druzyna odrabia straty a nie prowadzi, wiec tym bardziej ciesze sie z takiego zwyciestwa. 3:1 - gratuluje panowie.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
hasze
Against mod€rn football

PostWysłany: 2006.01.22 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwycięstwo cieszy, dobra gra naszych piłkarzy też. Szkoda, że żeby zaczęli być skuteczni potrzebna była strata gola, ale jeśli to na nich działa to niech tracą bramkę w 1 minucie meczu :] Becks wreszcie strzelił gola z wolnego, oby to był początek jego powrotu jeśli chodzi o te kwestię. Ładne bramki Carlosa i Robinho.

Powrót do góry
Bubello
Dziecko Neostrady

PostWysłany: 2006.01.22 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, Becks strzelił wspaniałą bramkę, życze mu jak najwięcej takich, ale obok Zidane'a i Baptisty był najgorszym zawodnikiem Realu, kolejny raz potwierdził, że nie umie dośrodkować w pełnym biegu(kilka razy wyrzucił piłkę za linię końcową)l, a rywale przestawiali go jak chcieli, miał też, podobnie jak Zidane kilka niecelnych podań. Ogólnie jest jednym z dwóch najsłabszych ogniw drużyny i jestem za jego odejściem Very Happy O!

Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2006.01.22 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesze się bardzo z tego zwycięstwa 8) Założyłem się z fanem Barcy o skrzynke piwa i wygrałem Hala Madrid Jak będą tak grać to mój kumpel zbankrutuje Hala Madrid Mecz był OK Very Happy Podobały mi się wolne 8) Co tu dużo mówić 8) Hala Madrid Hala Madrid

Footman
Simplemente perfecto

PostWysłany: 2006.01.22 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładne bramki z wolnych i przebłysk geniuszu Robinho. Mam nadzieję że z Arsenalem też wygrają przynajmniej dwoma bramkami . Niezły mecz ale stracona bramka. Gdyby uznano gola Zizou i karnego na Robinho to trafił bym w typowaniu...

Powrót do góry
bombaj
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2006.01.22 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raul990 napisał:
Gdyby uznano gola Zizou i karnego na Robinho to trafił bym w typowaniu...

Gdyby starka miała ciulik to by była starzyk.
Meczu nie widziałem, ale bramki piękne szczególnie od Robinho mi sie podobała.

Bubello
Dziecko Neostrady

PostWysłany: 2006.01.22 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swan napisał:
Ciesze się bardzo z tego zwycięstwa 8) Założyłem się z fanem Barcy o skrzynke piwa i wygrałem Hala Madrid Jak będą tak grać to mój kumpel zbankrutuje Hala Madrid Mecz był OK Very Happy Podobały mi się wolne 8) Co tu dużo mówić 8) Hala Madrid Hala Madrid

Ten zakład to na serio?? Z całym szacunkiem dla dobrej gry Cadizu, ale Real u siebie w pojedynku z nimi jest 99% faworytem. Nawet będąc kibicem Far$y nie postawiłbym skrzynki piwa na niepewny Cadiz. Jeśli jednak tak było to ten twój kolega to jakiś fanatyk jest... Rolling Eyes

Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2006.01.22 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BuBeLlO na serio Exclamation On myślał, że Real musi conajmniej zremisować 8) Myślał, że te wszystkie ostatnie zwycięstwa to chwilowy przebłysk. Zresztą ja się ciesze, że nie zna się na piłce, mimo, że sam ją trenuje

Bubello
Dziecko Neostrady

PostWysłany: 2006.01.22 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swanowi gratulujemy kolegi... 8)

Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2006.01.22 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Smile Oby tylko Real z Arsenalem wygrał, bo mój kolega już coś szykuje 8) Nie wiem czy dojde do domu Very Happy

Acid
senior

PostWysłany: 2006.01.22 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gralismy zle i wygralismy.efektowne bramki i wieksza niz ostatnio agresywnosc w grze to jedyne rzeczy,ktore moga cieczyc.

gra Baptisty to prawdziwa tragedia,chlop nie umie przyjac pilki i powinien natychmiast usiasc na lawie.postepy robi Robinho,ladna bramka i nie przewracal sie w kontaktach z rywalami.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7
Skocz do: