Pływanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2008.08.11 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie obejrzałem powtórke na Eurosporcie i miałem o tym pisać, coś niesamowitego, ostatnie miejsce to 3:12:67 bodajże, a więc nieprawdopodobny poziom był w tym wyścigu, Phelps najbardziej się cieszył z tego medalu bo wciąż ma szansę na 8 złotych krążków.
Dobry był komentator - Phelps nie powinien Lezakowi postawić za to piwo, ale ( tu myślałem że powie flaszke :lol2: ) hektolitry piwa Very Happy

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
NatanD.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.08.11 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
chyba z 6 ekip miało lepszy czas niż poprzedni rekord świata

Podobno "tylko" 5 :]
Ale finał rzeczywiście niesamowity. Wyścig, jakiego nie było od kilkunastu lat (być może nigdy). Amerykanie mieli trochę szczęścia, bo gdyby na pierwszej zmianie nie zawalił Leveaux, to pewnie Phelps już nie miałby szans na pobicie rekordu Spitza.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
jasper
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.08.11 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to właśnie Lezakowi musi być wdzięczny, za to, że nadal ma szansę na jeszcze 6 złotych medali. Jak powiedział Babiarz " cud sie zdarzył " po tym finiszu.

Nienawidzą mnie - nienawidzę ich, chcą dojebać mi - ja dojebie im...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger     
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2008.08.11 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabójczo się tą powtórke na eurosporcie oglądało jak sie znało wynik, a komentator mówił że Francja ma pewne zwycięstwo <hahaha>

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2008.08.11 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo tak się wydawało, konia z rzędem temu kto przewidziałby taki finisz jankesów.

Teraz na ES idzie na żywo pływanie i komentator trzyma forme, tekst o jakieś Tajce: "Jak na Tajke to ma proste nazwisko, prawda? Tylko 10 liter"
Wiem ze tekst bez rewelacji ale tak to powiedział ze mnie to rozwalilo :lol2:

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2008.08.11 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo ostatnio sie nabijali z takiej innej Tajki co inny kometator nie umiał jej przeczytać :] Co do poprzedniego posta nie miałem zamiaru urazić komentatora tylko z mojej perspektywy znając wynik miałem niezły ubaw :-)

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
jasper
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.08.11 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To po kwalifikacjach Korzeń jest 5 czyli nie jest tak źle. Powinien mieć zapas na półfinał. Ale kto wie. Żeby osiągnąć coś nieźle będzie sie musiał namęczyć. Zaskoczył bardzo świetnym tempem Cech. Będzie ciekawa walka.

Powrót do góry
NatanD.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.08.11 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykro patrzeć na polskich pływaków. Niby Korzeń jest jednym z faworytów do medalu. Niby przyjechał na IO z trzecim rezultatem. Ale u Cseha już widać progres. Wydaje się, że Stovall ma ogromny zapas sił i gdyby chciał mógłby mieć w eliminacjach lepszy czas od Polaka (na listach światowych jest wyżej niż Paweł).
Niestety, Polska, jeśli chodzi o pływanie, nie dotrzymuje kroku czołówce. Czasami rekord Polski nie wystarcza nawet na dotarcie do półfinału. A wygląda na to, że dystans między Polską a światem będzie się jeszcze powiększał.

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2008.08.11 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to jest rzeczywiście frustrujące i zadziwiające, że świat nam tak daleko odpłynał... Jeszcze nie tak dawno byliśmy jedną z potęg w pływaniu a dzisiaj nie mamy praktycznie żadnych szans na medale. Niby mówi się, że nasi pływacy i pływaczki nie startowały w swoich konkurencjach ale pomimo tego i tak jestem sceptycznie nastawiony... Jeśli inni mogli się przygotować do Olimpiady to ja nie rozumiem, że nasi nie mogli, zawsze im coś przeszkadzało, że musieli trenować zagranicą, że nie ma dobrych pływalni, że to i tamto....Obecne starty tylko potwierdzają ich słabą dyspozycję. Podobno pływacy ale i ogólnie sportowcy formę budują i przygotowują na najważniejsze imprezy. Skoro Olimpiada jest najważniejsza ze wszystkich to chyba logiczne, że na nią właśnie powinna przyjść forma. Coś pękło chyba w psychice a po Pekinie jeszcze się to pogorszy jak nasi zobaczą jak daleko są w tyle za czołówką. Maksymalne rozczarowanie. :/

Powrót do góry
NatanD.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.08.11 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A najlepszy jest widok podjaranego polskiego pływaka, z uśmiechem na twarzy co najmniej tak dużym, jakby wygrał mistrzostwo świata, po eliminacjach, gdzie zajął 3-4 miejsce, i słowa typu: "Noooo, bardzo się cieszę. Jest życiówka. Yyyyy... w półfinale, mam nadzieję, powalczę."

Powrót do góry
Blind Tomek
Trener
Trener

PostWysłany: 2008.08.11 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale pierdolisz.

NatanD.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.08.11 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama prawda. Czyż Polacy rzeczywiście nie oddalają się od czołówki? Nie mam racji?
Media pompują balon oczekiwań medalowych. Ale nie oszukujmy się - Baranowska czy Barzycka medalu na IO nie mają szansy zdobyć. Realne szanse mają tylko Otylia, Korzeń i Sawrymowicz, przy czym żadne z nich nie jest pewniakiem. Przed czterema laty przynajmniej Otylia była pewniakiem. Teraz pozostaje mieć nadzieję, że Amerykanie, Australijczycy, Francuzi, Holendrzy (i kto tam jeszcze) jeszcze bardziej nam nie uciekną.

Żeby nie było - życzę Polakom jak najlepiej. Po prostu smuci mnie widok walczących o najwyższe laury Amerykanów z Australijczykami i patrzenie, jak wkraczają na poziom nieosiągalny dla naszych, którzy muszą się zadowalać rekordami kraju.

Powrót do góry
Blind Tomek
Trener
Trener

PostWysłany: 2008.08.11 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natan_domel napisał:
Sama prawda. Czyż Polacy rzeczywiście nie oddalają się od czołówki? Nie mam racji?

Masz rację ,oddalają się.

natan_domel napisał:
A najlepszy jest widok podjaranego polskiego pływaka, z uśmiechem na twarzy co najmniej tak dużym, jakby wygrał mistrzostwo świata, po eliminacjach, gdzie zajął 3-4 miejsce, i słowa typu: "Noooo, bardzo się cieszę. Jest życiówka. Yyyyy... w półfinale, mam nadzieję, powalczę."

Ten ironiczny post jakoś o tym nic nie mówi.Tutaj widzę jedynie jakiś zarzut,że Polak cieszy się ,że pobił rekord życiowy i wyraża chęć walki o finał.
Z postem powyżej w pełni się zgadzam. ;)

jasper
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.08.13 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i Phelps już został najbardziej utytułowanym olimpijczykiem w historii.

Powrót do góry
tomwil74
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.08.02 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śledzi ktoś obecne poczynania na basenie w Rzymie? Bardzo lubię tą dyscyplinę sportu, mam do niego sentyment, bo sam kiedyś trenowałem i to co obecnie się wyprawia trochę mnie przeraża... Co start RŚ. Pływanie zamienia się trochę w F1 (jak powiedział Słomiński) i nastąpił wyścig szczurów w poszukiwaniu idealnego kostiumu. Na szczęście od przyszłego roku mają zabronić ich używania.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6
Skocz do: