Real Madryt - Espanyol Barcelona
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czarek_13
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2006.02.05 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BuBeLlO, jak czytałem relację, i zapomniałem tego ująć w poście powyżej..., ale w tym meczu zagrał chyba dobrze.. Rolling Eyes Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Bubello
Dziecko Neostrady

PostWysłany: 2006.02.05 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAHA, kolejny znawca futbolu...
No to gratuluje ci stary, nie obejrzałeś meczu a opowiadasz jak grali dani zawodnicy?? Shocked

Klatus
Eterno

PostWysłany: 2006.02.05 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BuBeLlO jak nie ogądałeś meczu to nie wyrażaj opinii na jego temat, a jak oglądałes to musiało Ci nieźle ciąć :]
Beckham zagrał bardzo dobrze i miał dość wiele dobrych zagrań, aż sam byłem zdziwiony.

Bubello
Dziecko Neostrady

PostWysłany: 2006.02.05 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto powiedział, że nie oglądałem meczu??
Rzeczywiście zagrał doskonałe zawody...
Jak jedno podanie, i dobra gra partnera może zaślepić oczy kibicom...

Klatus
Eterno

PostWysłany: 2006.02.05 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibice zasiadający na Estadio Santiago Bernabeu są dość krytycznie, więc chyba nie bez powodu żegnali Go owacją na stojąco...

Clif
21st Century Schizoid Man

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.02.05 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny mecz Królewskich. Wspaniała forma Zidane'e, Cutiego i Cicinho. Pochwały również dla Robinho. Dobbrze zagrał środek obrony. Mam nadzieję ze Woodgate, nie złapie zaraz jakiejś konyuzji. Z Ramosem byliby naprawdę dobrą parą stoperów. Ronnie nic wielkiego nie pokazał. Gol, ale to wieksza zasługa Cicinho. Takiego dośrodkowania nie mógł nie strzelić. No chyba że byłby Raulem. Beckham mnie nie przekonuje. zagrał dobrze, ale nie jakoś rewelacyjnie. Asysta, kilka dobrych zagrań. Bubellio ma rację, Żelboyowi dupe ratuje Cicinho, który zapieprza za siebie i za Dejwidka. Bez Brazylijczyka Beksy nie bronił by nikt. B=Żelboy stoi Cicinho biega. Taka prawda. Według mnie nie ma miejsca dla Spiceżela w Madrycie.
Z niecierpliwością wyczekuje dwumeczu z Arsenalem. Jesli w nim zagramy dobrze, chyba będzie można śmiało mówić o powrocie wielkiego Realu.

HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Bubello
Dziecko Neostrady

PostWysłany: 2006.02.05 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DO KLATUS'a

A co mnie obchodzą zaślepieni Spice Boy'u kibice którzy przyjechali masową wycieczką z Tokyo, którzy dadzą się pokroić za autograf Beckhama, którzy kupują tyle jego kuszulek i gadżetów, że aż głowa boli.
Ja wyraziłem SWOJE zdanie, po wcześniejszym obejrzeniu meczu, i nie widzę powodu byś poddawał je obiekcji

Clif
21st Century Schizoid Man

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.02.05 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BuBeLlO serdecznie witam w zrzeszeniu AntyBeckhamów. Mam nadzieję że współnymi siłami wytępimi zarazę kibiców Beksy. Myślę ze miło bedzie się nam zwalczało Żelboya. Zapraszam cześciej do topicu David Beckham. Bedziesz silnym wzmocnieniem opozycji AntyBeckhamowskiej.

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2006.02.05 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BuBeLlO doprawdy wątpię, że na tym meczu było tylu turystów, aby poderwać do brawa 75 tysięcy innych kibiców gdy Becks schodził. Na dzień dzisiejszy, z kadry Realu, najlepszy na prawą pomoc jest Beckham, więc nie widzę powodu do sprzeczania się. Z Kadyksem bardzo potrzebna bramka, wczoraj asysta (i tak chyba ma najwięcej asyst w Realu). Mi tam starczy, jak na pomocnika, który często musi asekurować pozycję Cicinho, który co chwila zapuszcza się pod bramkę przeciwnika.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2006.02.05 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały zespół zasłużył na pochwały. Mimo braku w obronie Sergio Ramosa to Woodgate z Meiją poradzili sobie bardzo dobrze, ale i tak nie mieli zbyt dużo roboty tak samo jak Iker Casillas, gdyż Espanyol atakował sporadycznie.

Przynajmniej na kilka godzin zmniejszyła się przewaga punktowa Barcelony, ale dziś będą podejmować Atletico Madryt.

Szczególnie trzeba pochwalić Francuza - Zidane'a, który mimo wieku jest wciąż skuteczny jak za dawnych lat. Prawdopodobnie po sezonie zakończy piłkarską karierę, ale jeśli będzie mu się tak wiodło jak w tym roku to może przedłuży kontrakt z Blancos!

Również pochwały należą się Gutiemu, który strzelił pierwszą bardzo ważną bramkę, oraz jak co meczu widać jego wielkie starania.

Robinho, który brał udział przy dwóch bramkach też należą się brawa za ustabilizowanie formy i za dobrą grę.

Nie można zapomnieć o Cicinho, który dwa razy wczoraj asystował i przy bramce Ronaldo przepięknie dośrodkowywał. Ten transfer to był strzał w 10 i można tylko żałować czemu Brazylijczyk nie przybył latem do Madrytu.

Taka gra bardzo cieszy i napawa optymizmem przed kolejnymi bardzo ważnymi meczami min. z Sarragosą czy Arsenalem Londyn.

Bubello
Dziecko Neostrady

PostWysłany: 2006.02.05 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też bardzo cieszy to zwycięstwo, i w żadnym ze swoich postów nie powiedziałem, że w aktualnym składzie Realu widzę kogoś kto mógłby zastąpić Becksa - Rauer.
Co do tych kibiców to oczywiste, że nie wszyscy żegnający go brawami nie byli turystami... Aczkolwiek nadal trzymam się tego jak jedna asysta może zaślepić oczy kibicom.
Cytat:

BuBeLlO serdecznie witam w zrzeszeniu AntyBeckhamów. Mam nadzieję że współnymi siłami wytępimi zarazę kibiców Beksy. Myślę ze miło bedzie się nam zwalczało Żelboya. Zapraszam cześciej do topicu David Beckham. Bedziesz silnym wzmocnieniem opozycji AntyBeckhamowskiej.

Już napisałem, że nie jestem jakimś napalonym przeciwnikiem Becksa. Po prostu uważam, że się nie nadaje do RM. Do tematu zaglądam często, ale nie mam zamiaru uczestniczyć w głupkowatych kłótniach z Sheilą, która chyba jednak troszkę przesAdza z Beckhamo-manią. Ale to już jej problem.

Ostatnio zmieniony przez Bubello dnia 2006.02.05 11:02, w całości zmieniany 1 raz

Klatus
Eterno

PostWysłany: 2006.02.05 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pfff... ściągnij sobie skrót meczu to zobaczysz ile tych podań było, praktycznie w każdej akcji, którą zamieścił Maylo w tym skrócie znajduje się jakieś zagranie Beckhama.

Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2006.02.05 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed chwilą oglądałem skrót i ten mecz powinien się skończy z 6:0. Ronaldo był kilka razy sam na sam i Robinho również. A większość piłek wyszła do nich od Becksa. Tak więc co jak co, ale po tym meczu Beckhama nie ma za co krytykować.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.02.05 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, nasz Zizou coś się rozstrzelał...hat-trick, teraz dwa gole, no no Smile

Powrót do góry
Kicior
wybitny znawca kinematografii

PostWysłany: 2006.02.05 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja to już komentarza nawet nie mam:!: Real znów wygrałExclamation Wow:!Very Happyo tego naszego trenera już się przekonałem:!:Real może trenować albo on albo nigdy nie zapomniany Vicente Del Bosque:!:

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: