Fernando Gago [CA Boca Juniors]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 169, 170, 171  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tagi
vel happy64

PostWysłany: 2006.01.30 17:02    Temat postu: Fernando Gago [CA Boca Juniors] Odpowiedz z cytatem

Ostatnio nie słabną spekulacje na temat przybycia w lecie doRealu Fernando Gago. Wszyscy chyba znają tego młodego argentyńskiego pomocnika. Według mnie byłby to naprawde dobry transfer. Real potrzebuje młodych i perspektywicznych piłkarzy. Narazie stawianie na młodych się opłaciło np. Robinho, Sergio Ramos, Cicinho i mam nadzieje że to przekona pereza do ściągnięcia do Realu Gago. Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
yazid
El Joven Yebako

PostWysłany: 2006.01.30 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoby wypowiadające się w tym temacie, które będą optowały za transferem Argentyńczyka, a nigdy nie widziały CAŁEGO spotkania z jego udziałem będą banowane :lol2:

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2006.01.30 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dyskutujcie sobie o tym dziecku kompilacji. Tyle że stanowczo bez ankiety.

grudek
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.01.30 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może za rok, dwa będzie można go ściągnąć. Narazie niech się ogrywa w Argentynie.

redi
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.01.30 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem ZA!Milan też sciągnął Kakę i od razu jest pierwszoplanową postacią!A jak nie to przynajmniej zapewnić sobie pierwokup,bo nam inny klub go sprzątnie.Chciałbym jednak,aby przyszedł już teraz!

Powrót do góry
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2006.02.06 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A własnie jak ktoś ma jakieś filmiki z udziałem Gago niech zapoda nam linki. Bo nie widziałem tego gościa w akcji, no moze dwa razy na jakiś krótkich filmikach i chyba nawet to nie były gole. Jak cos macie to podajcie link. Z góry dzięki.

Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2006.02.06 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... co do Gago nie będę się za bardzo wypowiadał, bo widziałem tylko kilka akcji z jego udziałem, ale jeżeli Maradona i Redondo wypowiadają się o nim bardzo dobrze, to znaczy, że ma gość talent. Postaram się poszukać jakieś filmiki o nim.

Grudek, za rok albo dwa, to prawdopodobnie będziesz podziwiał go jak gra w innym klubie. Więc trzeba działać szybko albo podobnie jak w przypadku Cicinho zapewnić sobie pierwokup Smile

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Bubello
Dziecko Neostrady

PostWysłany: 2006.02.06 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te spekulacje to chyba wśród kibiców, jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś się mu na serio przyglądał, a tak wogóle to skąd wiecie kim on jest?? Obejrzeliście filmik w Football Videos?? Z tego co słyszałem (mogę się mylić) nie strzelił jeszcze żadnej bramki w lidze arg. a to, że robi fajne tricki na kompilacji jeszcze nic nie znaczy, przynajmniej dla mnie.

Kamil_tcz
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.02.06 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedać Gravesena,który marudzi i nie odpowiada rola jaką pełni u nas i na dodatek ma swoje lata,ale niewiem czemu tak nie chce gdyż gra on bardzo dobrze w roli jako defensywny pomocnik,ale jęsli woli odejść to niech odejdzie i wtedy sprowadzić Gago,kory jest uznawany za jednego z najwiekszych nadziei argentynskiej piłki,w argentynie widzą go na nastepcę Fernando Redondo,Maradona bardzo dobrze ocenia tego piłkarza.Widziałem go w akcji,poprostu byłem w szoku,jego pracowitość,waleczność,no poprostu to jest zapowiadająca się gwiazda.Brać gonie dziwię się że jest już wart 15 mln a za rok lub póżniej cena wartość może się zwiększyć,żeby tylko Abramovicz nie zainteresował sie jego sobą Rolling Eyes .Gdyż niby Makelele ma odejść,ale niby juz maja następcę na niego,jest nim młodziutki Lassana Diarra,ocoś podobnej klasy jak Makelele i w swoim pierwszym debiucie sotał najlepszym piłkarzem spotkania.

Powrót do góry
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2006.02.06 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamil_tcz, jeżeli Romek będzie chciał następce Makalele, to prawdopodobnie sięgnie po Javiera Mascherano Very Happy

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Footman
Simplemente perfecto

PostWysłany: 2006.02.06 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamil_tcz napisał:
,Maradona bardzo dobrze ocenia tego piłkarza.

Maradona z co drugiego "objawienia" takiego jak Gago robi swojego następce.

Powrót do góry
Bubello
Dziecko Neostrady

PostWysłany: 2006.02.06 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamil_tcz napisał:
Sprzedać Gravesena,który marudzi i nie odpowiada rola jaką pełni u nas i na dodatek ma swoje lata,ale niewiem czemu tak nie chce gdyż gra on bardzo dobrze w roli jako defensywny pomocnik,ale jęsli woli odejść to niech odejdzie i wtedy sprowadzić Gago,kory jest uznawany za jednego z najwiekszych nadziei argentynskiej piłki,w argentynie widzą go na nastepcę Fernando Redondo,Maradona bardzo dobrze ocenia tego piłkarza.Widziałem go w akcji,poprostu byłem w szoku,jego pracowitość,waleczność,no poprostu to jest zapowiadająca się gwiazda.Brać gonie dziwię się że jest już wart 15 mln a za rok lub póżniej cena wartość może się zwiększyć,żeby tylko Abramovicz nie zainteresował sie jego sobą Rolling Eyes .Gdyż niby Makelele ma odejść,ale niby juz maja następcę na niego,jest nim młodziutki Lassana Diarra,ocoś podobnej klasy jak Makelele i w swoim pierwszym debiucie sotał najlepszym piłkarzem spotkania.

Możesz powiedzieć w jakim spotkaniu widziałeś Gago w akcji?? Jeśli masz jakiś plik chętnie go zobacze...
Co do Diarry (czy jak mu tam) wczoraj wszedł na ok. 20 min za Makelele i wyróżnił się tym, że wszyscy go przewracali i nie zagrał żadnej dobrej piłki Rolling Eyes

Footman
Simplemente perfecto

PostWysłany: 2006.02.06 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamil_tcz napisał:
,Maradona bardzo dobrze ocenia tego piłkarza.

O Savioli też się dobrze wypowiadał.

Powrót do góry
Kamil_tcz
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.02.06 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to było dopiero jego 3 spotaknie Lassany Diarry i jest jeszcze bardzo młody i musi jeszcze nabrać doświadczenia,dobrze się rozwinie w Anglii i pokaże na co go stać.Ten piłjarz zsotał sprowadzony z drugiego ligowego Le Havre i tam wymiatał i on został sprowadzony do o 100 lepszego klubu jak Chelsea i gra jeszcze na dodatek teraz jeszcze w 100 razy trudniejszej lidze,może przesadzam i co też ma wymiatać.Jak sie rozwinie to sam zobaczysz.Wierzę że to może być z niego w przyszłość drugi Makelele,takie jest moje zdanie.

Powrót do góry
grudek
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.02.06 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie pierwokup nie jest takim złym pomysłem. Chociaż z drugiej strony lepiej jednak go już teraz sprowadzić, póki nie jest jeszcze aż tak drogi.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 169, 170, 171  Następny
Strona 1 z 171
Skocz do: