Real Madryt - Arsenal Londyn
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cobrazet
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.02.22 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mecz mógłby być lepszy gdyby za ronaldo wszedł cassano, ronalda nadwaga psuje gre Rolling Eyes jak nadal chce grac to musi schudnąc on sam dobrze o tym wie Exclamation Exclamation Beckham jak by pomyślał to by trawił bramke gdyby lobował ją Exclamation( moim zdaniem). A sergio ramos gdyby uderzył główką to też byłby gol Exclamation

A jak myślicie w rewanżowym meczu Question Real usiebie przegrał to powinni na wyjezdzie wygrac TAK I TAK SIE STANIE Exclamation

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2006.02.22 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rauer napisał:
Muszę ostudzić trochę Wasze zapały. Zawsze gdy oglądam mecz Realu w TV to Królewscy nie grają za dobrze. Ostatni raz oglądałem mecz z Celtą i wiecie jak było. ;] A jutro też będę oglądał. ;/

Real przegrał i słabo zagrał. Rauer oglądałeś mecz :> ? Jeśli tak, to nie oglądaj rewanżu Very Happy.

Będzie skrót :P ? I co z Woodgate'em ?
Edit
Nie zauważyłem :], dopiero teraz spojrzałem.
Tak w ogóle jak jesteśmy tacy przesądni (:P chodzi o post Rauer'a), to zauważyłem, że jak typuje dużo ludzi to wtedy często przegrywamy ważne mecze, a jak była przerwa w typowaniu to wygrywaliśmy, więc nie typujmy meczu rewanżowego z Arsenalem Exclamation Laughing.

Ostatnio zmieniony przez Kamil176 dnia 2006.02.22 15:34, w całości zmieniany 1 raz

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2006.02.22 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Godzinę temu już pojawił się news o Woodlegu :]

Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2006.02.22 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy zobaczyłem, że Ronaldo zagra sam w ataku to chciałem wyłączyć TV, bo wiedziałem, że będzie dziś trudno o jaką kolwiek bramkę. po pierwszej połowie oczywiście wszystko się potwierdziło. Ronaldo nie robił nic, grał dla siebie, a nie dla drużyny. Nawet Beckham miał więcej okazji od niego w tym meczu. Myślałem, że trener to widzi i po pierwszej połowie zmieni go, a w jego miejsce wejdzie głodny gry Antonio Cassano.

Pixik
Legendary

PostWysłany: 2006.02.22 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszyscy wypisali minusy ja dam plusy;):gra Cicinho,Beckhama(;o)tak on sie starał Confused Ronaldo raz wrócił na połowe za Reyesem,Iker to samo co zwykle,mehija oporcz 1 akcji duzo razy wygrywal pojedynki,Carlos strzal,wejscie Raula i jego gra nawet na plus.
ale to za malo bardzo za malo

Powrót do góry
madziuszek
Luis Figo Superstar

PostWysłany: 2006.02.22 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał masz jakis problem, że takie DUŻE posty walisz? :P
ja w nich wierzę. nawet na wyjeździe mogą pokonać Arsenal i jedna bramka to nieduzy problem, jeśli dostatecznie mocno się zmotywują.

Wojtas0001
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.02.22 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz z Arsenalem doskonale pokazal jak NIE POWINIEN wygladac nasilniejszy sklad Realu... Na wlasne oczy moglismy sie przekonac ze El Grubasso powinien juz siedziec w domu i dalej smakowac swoje ulubione potrawy (hamburgery itd.) Ale to co mnie najbardziej zaskoczylo w poczynaniach Kroleskich to niedokladnosc podan Exclamation Widzieliscie jak R. Carlo, albo Gravesen podawali Question Boze... Przeciez to nawet chlopcy na boisku przed blokiem podaja dokladniej Evil Osobiscie poza Casillas'em nie wyroznilbym nikogo. Nasz portero zagral swietny mecz ratujac nas przed upokarzajacym 0:9. Jesli trener nie zacznie stawiac na graczy ktorzy rzeczywiscie sa w dobrej formie to mozemy zapomniec o jakimkolwiek tytule. Ale cos mi sie wydaje ze w druzynie dalej mamy do czynienia z "nietykalnymi". Z drugiej strony niebylbym kibicem, gdybym nie wierzyl w awans naszych pupili Very Happy W Londynie rozniesiemy Arsenal Very Happy Albo chociaz powalczymy o dobry rezultat Confused Hala Madrid!

Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2006.02.22 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to wypowiem sie na temat tego nieszczęśliwego meczu Rolling Eyes
Po pierwsze, człowieka który w Realu odpowiada za trening szybkościowy wywalił bym na zbity pysk, bo to co się wczorej działo to żenada. Piłkarze Arsenalu, byli co najmniej 2 razy szybski niż Królewscy, przez co było niesamowice realne złudzenie, iz zawodników Kanonierów było 20 Rolling Eyes Caro naprawde popisał się, zdejmując Robinho, który jako jeden z niewielu, potrafił dotrzymać Londynczykom kroku, ale cóż taka decyzja trenera, widocznie uważał ją za słuszną. W Realu zawiódł niemal każdy. Oczywiście boski Iker, zagrał na swoim poziomie i uratował Real przed pogromem, dobrą partie rozegrał też Gravesen, który rozbijał większość z ataków Arsenalu, czy w Realu ktoś jeszcze zasługuje na pochwałe ? Myślę, ze moze to być Beckham. Starał się, był w miare szybki, tylko fatalne przyjęcie piłki, dośrodkowania takie sobie...ale walczył przynajmniej. Podobnie Cicinho, który jednak był zdecydowanie za agresywny. Robinho zagrał nieźle, chociaz napewno nie tak, jak od niego oczekiwano, może gdyby nie zszedł Rolling Eyes Zidane był cienki :/ Próbował, starał się, ale mu nie wychodziło, ratował się faulami...tak samo Roberto Carlos, dla którego jednak to powinien byc ostatni sezon w Realu. Sergio Ramos, mało widoczny, dał sie ogrywać, chociaż nie można powiedziec że był tragiczny. Woodagate :/ Mimo mojej ogromnej sympati do niego, to już powoli robi się żenujące...ale ja dalej twardo bronie swojej racji - wyzdrowieje i będzie pewnym punktem defensywy. Mejia zagral tak jak Ramos, z tym że mial sporo niepotrzebnych strat. Guti...on wogóle grał ? No, a na koniec zostawiłem sobie Ronaldo - jemu już dziękujemy. Aż żal mi na niego było patrzeć kiedy koło 70 minuty, ledwo stał na tym boisku. Wolny, ociężały, dużo strat, mało strzałów. Grał piach poprostu, szkoda gadać.
Za to Arsenal mnie zadziwił. Jak na takie osłabienia, zagrał w obronie świetnie, pomocą znakomice dowodził Reyes z Ljungbergiem, którzy rozpoczynali skrzydłami wspaniałe akcje. Henry...w całym meczu był mało widoczny, ale jak się pokazywał, to było groźnie. Szczególnie w 47 minucie, fenomenalna akcja. A całą swoją wyższość z wczorajszego dnia nad piłkarzami Realu, okazał w jednej z ostatnich akcji, kiedy poprostu robil co chiał. Od tak przeszedł sobie 3 zawodników, a jak chcieli mu zabrać piłke wślizgiem, to od tak sobie przeskoczył. Geniusz !

Cóż wczorajsza gra Realu to była żenada. Tylko nie rozumiem czemu, bo ostatnia gra "Królewskich" na to nie zanosiła. Bo przeciwnicy moze i słabi, moze niezbyt wymagający, ale jednak Real z nimi wygrywał w ładnym stylu. Szkoda, wielka szkoda. Licze na rewanż, ale z taką grą nie mamy co w Champions League szukać. Lopez Caro ma 2 tygodnie, żeby coś zrobić, czy mu się uda ? Oby.
Co do Lopeza Caro jeszcze...Ktoś przed meczem powiedział, że jego ocenianie zacznie się własnie od potyczki z Arsenalem. Jeżeli tak to jak na razie, jego zaufanie u kibiców drastycznie spadło, jednak ja mam do niego szacunek za to co zrobił z Realem. Jednak gdyby nie on, to nie sądze aby Real miał w tym roku tyle zwycięstw. Mam nadzieję, że przed rewanżem, Caro ich zmotywuje podobnie jak po klęsce z Saragossą i jakoś uda im się awansować. Będzie ciężko, ale wierzę ;)

eFCeBik
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2006.02.22 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Fufu napisał:
ehh szkoda gadac o tym co sie wczoraj wydarzylo... Jak w dwa dni mozna zapomniec jak sie gra w pilke [']

ja bym sie przyjrzal rywalom ktorych pokonali, a co bylo z lepszymi ekipami

Cytat:

az nie chce sie wierzyc, ze to ta sama druzyna, ktora zdemolowala u siebie Saragosse :/

wszyscy sie tak podnieciliscie tym wynikiem, tylko chcialbym skromnie zauwazyc ze goscie przyjechali z 5 bramkowa zaliczka :] wiec co tu duzo mowic olali was sobie i pozwolili na duzo, wiec wynik wg mnie nie do konca miarodajny

Powrót do góry
Newcomer
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2006.02.22 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po meczu większość z was chwaliła Beckhama za to, że był waleczny i... no właśnie za co ? Laughing Jego wrzutki w pole karne wymiatały tak samo jak przyjęcia piłki przy linii bocznej boiska, których niewiadomo czemu nie potrafił opanować. :/ Jak zwykle w meczach z mocniejszymi rywalami brylował w ekipie Realu Casillas i nikt więcej. Nie będe opisywał reszty piłkarzy i myśli trenerskiej Caro bo kilka osób zrobiło to w miare sensowny sposób ale chciałbym pochwalić dwóch grajków z Arsenalu. Wink Bardzo podobala mi się gra Reyesa który był aktywny na lewej flance i nie tylko. Ładnie grał z klepki, imponował szybkością i dryblingiem czego zabrakło na naszych skrzydłach. Gdyby porównać gre Robinho i Reyesa to ten pierwszy wypadł dość przeciętnie na tle Hiszpana a trzeba dodać, że grał na swoim stadionie przy wsparciu kilkudziesięciu tysięcy gardeł. Wreszcie genialny Francuz Henry. Smile Jego nie można porównywać do Ronaldo bo szczerze mówiąc byłaby to dla niego obraza. Świetna szybkość, potrafił wykorzystać swoje doświadczenie umiejętnie zwalniając gre w końcówce meczu a także gra na jeden kontakt i bez piłki czyli wszystko to czego nie ma Brazylijczyk. Gol strzelony po rajdzie od połowy boiska i przy okazji minięcie wszystkich pachołków mówi samo za siebie. Wink Mimo tego, że niedługo stuknie mu 30-stka jest jedynym napastnikiem, którego chciałbym widzieć w Realu.(oprócz obecnych w kadrze nie licząc Ronniego Laughing ).

Powrót do góry
Kicior
wybitny znawca kinematografii

PostWysłany: 2006.02.22 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ten Jońca to jeszcze śmieszny próbował być, np.
"Cicinho świetnie opanował piłke... <po 20 sek.> oczywiście Robinho"
"Eboue mocno trzyma się za udo" - łydke tempaku! (gdzieś 89 min.)
było wiele innych podobnych rzeczy, ale nie sposób ich zapamiętać (dla mnie)

Offtopic: RinG zobacz priva

Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2006.02.22 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach ten Arsenal... Meczyk wygrali zasluzenie, u nas w szeregach ruszali sie jakby byli przyklejeni do boiska. Jedyna pozytywna note ode mnie dostanie Casillas i Cicinho. Pierwszy ratowal nas z wielu opresji a drugi przynajmniej biegal, no i poiwnny byc karne. [*] za zmiane Raul -> Robinho ktora nie za bardzo zrozumialam. Czemu nie sciagnal BicMaca? Robinho moze by jeszcze pogral, a tak. Woody znow kontuzja, ten to ma pecha, a poza tym to zaczelabym stawiac na Soldado bo uwazam ze sobie na to zasluzyl.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
bombaj
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2006.02.22 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Fufu napisał:
ehh szkoda gadac o tym co sie wczoraj wydarzylo... Jak w dwa dni mozna zapomniec jak sie gra w pilke [']

Ronaldo - krew mnie zalewa jak go widze na boisku Wściekły
Woodgate - w tym sezonie juz pogral wiec wystarczy [']
Guti - tak nierownego zawodnika to ze swieca szukac :/
Robinho - Eboue (czy jak on tam sie zwie) wybil mu rowerki z glowy :]
Beckham - Surprised Chryste Panie
R.Carlos - 3 slowa opisujace jego gre: 'Pie***le nie robie!'

brava dla:
Gravesena - ten to sie na robil
Cicinho - obronca z niego marny, ale w ataku blyszczy
Casillas - man of the match z naszej strony
Mejia - hmm... zagral dobrze

reszta przecietnie

az nie chce sie wierzyc, ze to ta sama druzyna, ktora zdemolowala u siebie Saragosse :/

Dokładnie zgadzam sie z tobą
trzeba wyj**** na zbity pysk Ronalda, Beckhama, Woodgate'a
za nich Reyes, Joaquin i obrońca jakiś.
Obrona zagrała dobrze mimo wszystko, tylko ten Carlos mi sienie podobał Evil

raulsss
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.02.22 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
David Beckham: - Ciężko grało się przeciwko takim zawodnikom jak Reyes, Henry, Fábregas...

eh.. to on chyba myślał ze przyleci Arsenal! ale ten zenski! wogóle przed mediami trzeba krecic!

Cytat:
Álvaro Mejía: - Henry to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, bardzo niebezpieczny i niezwykle szybki

i tu sie zagadzam w 100% taki właśnie napstnik nam by sie przydał!
moze wymiana na ronaldo! ja nic do roanldo nie mam lubie go ale trci forme z meczu na mecz!

ale ja napisze tyle! gdzie jest dawny real! ten co wygrywał LM ! tamte lata 1999,2000! ah!

JA CHCE TYLKO TYLE

JAKIEGOS TRENERA ZDOLNEGO NIE JAKIEGOS BRAZYLIJCZYKA ANI TRENERA AMATORÓW TYLKO NORMALNEGO CZŁOWIEK Z KTÓRYM MOGLI BY SIE DOGADAC PILKAZE!

MORIENTES - RAUL

niech taki napad wróci!

balncosssssssssssssssssssssssssssssss![/b]

Trener
Trener

PostWysłany: 2006.02.22 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziwnie grała nasza obrona, jakoś tak ospale, powoli. Już w drugiej minucie bodajże popełnili poważny błąd i jeden z napastników wyszedł na sam-na-sam z Ikerem. Gol Henry'ego był po prostu śmieszny. Nic tak właściwie nie robił, tylko biegł a nasi defensorzy odsuwali się. Wściekły Cieszę się, że znów widzę Raula, ale mimo, iż widać było, że się starał, za wolno prowadził akcje. Casillas ostatnio bronił troszeczkę gorzej ale wczoraj pokazał wielką klasę. Na miejscu Pana Caro, jak chyba większość, zminiłbym Ronaldo wprowadzając Raula. Podobało mi się jak
Romek Kosecki po tym wyskoku do piłki brazylijczyka w ostatniej minucie, powiedział - ja to się tak do piłki w oldboyach rzucam Laughing

Ten komentator z jedynki - Jońca - mówił o liczbie goli Szewczenki i Henry'ego w CL i powiedział, że mają po 40. To troche dziwne ale obaj mieli po 40 pare przed tym sezonem. Tak przynajmniej pamiętam.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Następny
Strona 20 z 21
Skocz do: