Real Madryt - Real Saragossa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JJ
antydrewno

PostWysłany: 2006.02.15 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drzewa ocenia sie po owocach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
grudek
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.02.15 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gergu napisał:
PS: Wszystko przez to, że nie grał Guti.

No niewiem czy ta wygrana to zasługa kontuzji Gutiego. Myślę, że z Gutim w składzie też byśmy tak wysoko wygrali. Chociaż zobaczymy jak Reak zagra w następnym meczu, bo pewnie Guti zagra od pierwszej minuty. Poczekajmy.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.02.15 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jak co, ale gola w pierwszej minucie się nie spodziewałam :O Chwila...drugi gol...chwila trzeci gol Smile Jestem pełna podziwu dla naszych piłkarzy, szkoda tylko, że odpadliśmy, no ale z honorem Smile

Powrót do góry
gonciu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.02.15 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To był przepiekny mecz ale musze przyznac ze sie troche zawiodłem: jak mozna w pierwsze 10 min strzelic 3 bramki i nie potrafic strzelic kolejnych 2 przez 80 ?? Ale mimo wszystko ciesze sie Real zagrał wczoraj tak piekny mecz i chwała im za to!!!

Powrót do góry
sirnowy
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.02.15 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz ja juz troche na spokojnie....Mimo wszystko Zaragossa jednak jakos sie wybronila. Co wiecej strzelila slusznego gole, tyle ze sedzia nieslusznie go nie uznal. W pierwszej polowie Beckham powinien miec tez czerwona kartke. Oczywiscie w tym meczu nie mieli szans ale w przekroju dwu meczu strzeli jednak wiecej goli i mnie stracili. Kluczowe moim zdaniem byly sytacje Babtisty(mogl podac do Ronaldo) i Zidana z pierwszej polowy. Gdyby tam wpadla 4 bramka mysle ze bysmy awansowali. Po 4 bramce dla nas Real pekl fizycznie. A dokladniej najwazniejszy zawodnik czyli Zidane. Bez niego nie ma gry Realu. A Zizou ma juz swoje lata i takiego tempa nie mogl wytrzymac. Podobnie Ronaldo, ktory byl rzadko przy pilce i ogolnie mimo gola za duzo nie szarpal. Klub musi sie szybko zastanawiac co zrobic gdy Zidane odejdzie zeby nie bylo tak jak z reprezentacja Francji. Ogolnie jednak meczy byl piekny, a pierwsze 10 minut poprostu niesamowite. Przypomnial sie stary dobry Real. Widac teraz ile tak na prawde siedzi w glowach zawodnikow. Motywacja to podstawa. Zeby tak Real w kazdym meczu mial takie 10 minut jak w meczy z Zaragossa.....przeciez tak wlasnie grali kilka lat temu...pol meczu przestoju i nagly zryw...bramka albo dwie...i znowu sobie spokojnie pykali. Mam nadzieje ze Real znow wroci do takiej gry.

Powrót do góry
Clif
21st Century Schizoid Man

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.02.15 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dziwn, ale przed meczem byłem prawie pewnu że skonczy się 4-0 ewentualnie 4-1 i sie soprawdziło. Szkoda odpadnięcia, ale mecz był naprawde wspaniały, praktycznie wszyscy spisywali sie bardzo dobrze, Saragossa prawie nie istniała. Jesli po tym meczu Królewsy nie złapia wiatru w żagle to się baaaaaaaaaaardzo zdziwie. W kazdym razie z taka forma przejście Arsenalu powinno byc spacerkiem.

HALA MADRID!!!!!!!!

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2006.02.15 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pavlis napisał:
Raul_Tomek- Ja zaznaczam że Raul jest juz od ponad dwóch lat spalony i nie tylko u mnie Laughing

Wow :/ Interesują

last.fm
Powrót do góry
LoS GaLaCtIcOs
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.02.15 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real zagral swietny mecz Exclamation Malo brakowalo , a doszlo by do codu :] Swietnie grali Canarinhos Very Happy Teraz trzeba wygrac z Alaves i Arsenalem Smile Mozemy smialo powiedziec - Jestesmy moralnymi zwyciezcami Copa Del Rey Exclamation

Bubello
Dziecko Neostrady

PostWysłany: 2006.02.15 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak o mało nie doszło do códu Laughing
Od kiedy to na Real mówimy Canarinhos??

grudek
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.02.15 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pavlis napisał:
Ja zaznaczam że Raul jest juz od ponad dwóch lat spalony i nie tylko u mnie Laughing

U mnie Raul nie był, nie jest i nigdy nie będzie spalony.

Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2006.02.15 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Canarinhos - no ladnie. Nie dosc ze Canarinhos to moja ulubiona reprezentacja do tego sposrod 5 zawodnikow Realu (brazylijczykow) czterech strzelilo gole. Brawo.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2006.02.15 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Helga napisał:
Canarinhos - no ladnie. Nie dosc ze Canarinhos to moja ulubiona reprezentacja do tego sposrod 5 zawodnikow Realu (brazylijczykow) czterech strzelilo gole. Brawo.

W tym Baptista w pierwszym meczu. ;] Więc w dwumeczu z Saragossą mamy strzelonych 5 bramek w tym wszystkie przez Brazylijczyków. ;]

Powrót do góry
Kamil_tcz
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.02.15 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zadowolony i niezadowolony.Zadowolony bo Real zagrał bardzo dobrze,wygrywając wysoko 4-0 i nasza oborńa również zagrała świetnie,dobry mecz naszch piłkarzy.A niezadowowolony(to mozna przypuszczać) bo zabrakło nam jednej bramki :/ :( Twisted Evil Evil do finału a tak juz sie cieszyłem ze krolewscy juz w pierwszej połowie zdobyli trzy bramki a w drugiej by wystraczyło dwie i sie broinć i by mieli finał,bardzo żałuję że się tak nie stało,no cuz szkoda.Szkoda że w pierwszym meczu tak dostaliśmy :( .Teraz nam zostało nam Champions league czyli Liga Mistrzów i właśnie najbardziej bym chciał i napewno wszyscy kluby europejscie chcieli by zdobyć to trofeum.

Powrót do góry
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2006.02.15 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście wystarczy, że będą dalej tak grać jak wczoraj. Awansować do finału to bym bardziej chciał ze względu na piłkarzy, żeby w jakiś sposób zostali nagrodzeni za wczorajszy mecz. Jednak z taką grą jestem prawie pewien, że Arsenal zostanie wyeliminowany. ;]

Powrót do góry
grudek
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.02.15 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewną nagrodą za wczorajszy mecz jest napewno powrót wiary we własne umiejętności, że mogą wspiąć się na sam szczyt. Oby się na niego wspieli.

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10
Skocz do: