Arsenal Londyn - Real Madryt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cobrazet
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.02.23 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheila napisał:
O lol...zaraz padne, normalnie, koleś...żart miesiąca, jak nie roku :lol2:
Airwolf nie ma żadnej 'gwiastki', bo już mu się nie mieszczą :P Tak w ogóle to jest On administratorem jakbyś chciał wiedzieć i postów ma od ciebie o ponad 2500 więcej :]

Cytat:
ale zuważyłem że ty też niemasz żadnej gwiastki, to w czym masz problem to wtakim razie też słabo piszesz

Shocked Jak ktoś słabo pisze to znaczy że nie dostanie 'gwiastki' ? Shocked

smiej sie smiej kto sie smieje ten sie smieje ostatni nara 8)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2006.02.23 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dalej będziecie tak offtopować, to naprawdę będzie nara Tongue

Powrót do góry
allstargame
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2006.02.23 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... bardzo obawiam sie w tym meczu o atak.. Rolling Eyes ze o obronie nie wspomne Ale wierze w awans Realu Exclamation moze Becks cos wykorzysta Smile I przede wszystkim zeby dobrze zagral Robinho Wink

Bedzie ciezko..... Wściekły

Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.02.23 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie, że Real powinnien wygrac na wyjeździe. Juz nie raz pokazał, że w trudnej sytuacji potrafi dac sobie radę. Ma wspaniałych piłkarzy i trenera, więc cóż wiecej chcieć. Obstawiam wynik 1:0 dla Królewskich i w dogrywce wygramy!!! Nasi piłkarze pokaza tak Arsenalowi na koniec meczu

Powrót do góry
Gogeta
Super Saiyan-Jin

PostWysłany: 2006.02.23 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Królewscy muszą to wygrać. Dwa razy odpaść w 1/8 finału ligi mistrzów, to troche do Realu nie podobne. Arsenal wygrał w Madrycie, dlaczego Real nie miałby tego zrobić w Londynie. Jestem pewien, że tam zagrają o wiele lepiej. Kanonierzy są niezwykle groźni na swoim boisku. Mimo to wierzę w Real. Wierzę w zwycięstwo. Wierzę w 1/4 finału.

Powrót do góry
Dantte
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2006.02.24 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wie może ktoś z was na chwile obecną czy rewanż Arsenal-Real bedzie transmitowany przez tvp?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
kdg89
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.02.24 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elo wszystkim Very Happy DUMNI PO ZWYCIESTWIE,WIERNI PO PORAZCE Exclamation Smile Real przegrał dlatego ze był pewny siebie i zlekcewazył rywala. Teraz bedzie inaczej jestem tego pewny.
Kto stracił piłkę przy bramce Henry'ego Exclamation Oczywiście Ronaldo Exclamation Nic nie grał, chodził po boisku. Na Highbury nie powinien zagrać Ronaldo. We wtorkowym spotkaniu nie pokazał zupełnie nic, jest bezużyteczny!!!
A co do obrony to ZENADA Exclamation Myśle ze w rewanzu Real wygra 2-0 i przejdzie dalej Wink Nie pozostaje nam nic jak tylko trzymac kciuki za Blancos i wierzyc w awans do 1/8 LM 8) ''JEST JEDEN KLUB DLA KTOREGO WARTO ZYC REAL MADRYT Exclamation I NIE ZMIENIA SIE NIC'' Very Happy HALA MADRID Exclamation POZDRO Exclamation Very Happy

Powrót do góry
Rosiek
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.02.24 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wierze w Real. Ale trzeba przyznac, ze bedzie trudno - u siebie przegralismy 0:1. Na Highbury niezle sie Galacticos napoca.
Tylko jednego nie rozumiem......... Arsenal mial 3 rezerwowych obroncow (nie mieli Cole'a, Campbella, Laurena) a Real nie mogl strzelic gola Exclamation Exclamation
I jeszcze jedno:
Ronaldo nie powinien na razie grac. Musi wrocic do swojej formy z poczatku sezonu (strzelil wtedy troche goli Very Happy ). Bo jak na razie mu nie idzie. Dajmy szanse Cassano... ten pilkarz na pewno da z siebie wszystko.

Hala Madrid, hala Madrid, hala Madrid
Powrót do góry
RaUl~7~4dri4n
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.02.24 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie... ja tez mysle ze ronaldo jak narazie nie nadaje sie do pierwszej jedenastki w tym meczu...popieram wypowiedzi o cassano..mysle ze ten chlopak tak malo narazie gral w realu ze napewno chcialby sie pokazac z jak najlepszej strony... ronaldo to przeszlosc a cassano to przyszlosc Wink mysle ze jesli blancos odpowiednio sie zmotywuja i beda na full skoncentrowani to wygraja! tylko niech nasz kochany trener nie wpuszcza ronaldo! pozdro Very Happy

Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.02.24 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Ronaldo nie zagra to wygramy... noi jeśli obrona będzie wystarczająco dobra.

Powrót do góry
madziuszek
Luis Figo Superstar

PostWysłany: 2006.02.26 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeżeli bedziemy miec przewage w srodku boiska. 2 gole i przechodzimy. Bułka z masłem. :P

ps. Sheila, świetny sig 8)

Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2006.02.26 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zagramy w 11 (czyt. brak McRonaldo), to awans będzie bardzo możliwy, jeżeli McRonaldo jednak zagra, to czarno to widzę...

last.fm
Powrót do góry
madziuszek
Luis Figo Superstar

PostWysłany: 2006.02.26 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma komu strzelać... Bo Ronnie tylko zajmuje miejce komus, kto by sie na tym boisku przydał. Ja jestem za cassano. 8)

Expert7
Realny Realista

PostWysłany: 2006.02.27 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz jest do wygrania... Trzeba jakoś zmotywować Ronaldo. Poza tym mam nadzieję, że Lopez Caro przemyśli swoje ostatnie poczynania-tzn nie będzie przed wcześnie zmieniał zawodników, którzy coś grają w danym meczu a pozostawiał na boisku zawodników, którzy nie przejawiają chęci do gry... Uważam, że Real jest w stanie awansować do dalszej fazy Ligii Mistrzów...

Powrót do góry
Cobrazet
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.02.27 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wielbicieli Smile w czorajszy mecz z Majorką to lekka porażka nie dość że deszcz lał to jeszcze niemogli szczelić gola, no i znowó grał do końca ronaldo. Ja tak sądze po tym meczu że: za ronalda(cassano),za baptiste(raul) i tak bym zostawił.Widzieliście jak uderzył cassano w poprzeczke to jest bardzo dobry zawodnik, a ronaldo powinien posiedzie troche na ławce rezerwowych Rolling Eyes . Nie zdziwił bym się że caro wypuści na pierwszą jedynastke ronalda Exclamation w meczu rewanżowym z arsenalem Exclamation on i tak zagra i tak Exclamation Exclamation muszą trenować i jeszzce raz trenować, a zwłaszcza obrona mam racje Laughing Hala Madrid

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
Strona 2 z 14
Skocz do: