RCD Mallorca - Real Madryt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rosiek
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.02.26 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swan napisał:
W Realu mają warunki jak z bajki, mimo to się opierdalają. Paru piłkarzom powiedziałbym "dziękuje".

Ja bym obnizyl wszystkim zarobki (wszystkim Exclamation), a placil fortune za sukcesy. Albo by sie pilkarze zmobilizowali albo OUT - i nowych sprowadzic. Wtedy by sie okazalo, komu zalezy na trofeach, a komu tylko na kasie.

Hala Madrid, hala Madrid, hala Madrid
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
raulsss
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.02.26 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znów się zaczyna ;/ Widać ze zespol jakos sie nie klei. nie ma w nim nic gry! nie widzialem przebiegu tego meczu ale z wyniku widac ze jest lipa! Obrona jak zawsze popełnia tylko błędy! szkoda gadac c w tym klubie sie wyprawia! kazdy mocny w gadce! Juz byli w siudmym niebie po paru wygranych z rzedu pozniej zostali sprowadzeni na ziemie! i tak jest do dziś! jakoś nic u nich nie gra! przeciez Mallorca to nie jest jakas wysoka klasa 2:0 powinni spokojnie wygrac! a tu masz porazka to ja nie wiem! na dzień dzieiejszy ja wiem ze oni nic nie zdobenda! Zeby tylko nie bylo wiekszej plamy jak pojada do Londynu ja tylko o to sie boje! nhiech odpadna jak maja odpasc ale cos pokaza! a nie takie tlumaczenie glupie Beckhama ze Arsenal nawet w oslabieniu jest dobry ale przeciez Beckham nie bedzie mowil prawdy ze to My zagralismy fatalny mecz mnostwo niecelnych podan itp. ALE TO CO DZIS POKAZALI TO KATASTROFA, HHE MIELI SIE ODORDZIC, TRENER ZAPOWIADAŁ ZE LICZY SIE TERAZ TYLKO WYSOKIE ZWYCIESTWO! JA JESTEM CIEKAW CO POWIE MEDIOM! NARA

Bydgoszcz 2008
Bydgoszcz 2008

PostWysłany: 2006.02.27 06:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest prostsze niz sie wydaje...

nie mozna wygrac w pilke, nie grajac w nia!! Real jest stabilny jak pacjent w eRce :] niech ich szlag trafi, bo ogladac taka zenade jest przykro Wściekły

gdyby ktos robil jakas kompilacje nie daj Boze o Ronaldo to ja polecem jako podklad dac Pogodno - 'Spier***acz", bedzie pasowalo :]

i na koniec Cassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssano!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2006.02.27 07:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale lopez Caro dał ciała kto zdejmuje dobrze grajacego robihno za raula,a na boisku zostawia ronaldo ktory nei robił totaslnie nic oprocz tego ze zajmował na boisku mijsce za dwoch i nei chodiz tu ze tak dobrze grał tylko o jego tusze ;] I Real ysli o jakis tytułąch jak oni nei moga sklepac majorki? To mmnie smieszy a z taka gra to wstyd sie pokazac na Highbury ;]

Wierni poznańscy fani
Przyjaciół zawsze będzie trzech
Arka Cracovia Lech
Arka Cracovia Lech
Powrót do góry
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2006.02.27 07:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta sytuacja z Ronaldo i Caro który ciągle na niego stawia przypomina mi Janasa i Rasiaka...

eFCeBik
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2006.02.27 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cos mi sie zdaje ze chyba nie bardzo lubicie ten (wg caro) wielki entuzjazm w grze ronaldo Laughing

Powrót do góry
Kunio
Trener
Trener

PostWysłany: 2006.02.27 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

domel.ko napisał:
Ta sytuacja z Ronaldo i Caro który ciągle na niego stawia przypomina mi Janasa i Rasiaka...

Z tą różnicą, że Rasiak to drewniak i jest po prostu słaby a naszemu brazylijczykowi się po prostu nie chce grać :(

Powrót do góry
grudek
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.02.27 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden jest drewniakiem, drugiemu nie chce się biegać. Efekt jest taki sam: nie strzelają goli Wink

Wojtas0001
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.02.27 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słabiutki mecz w wykonaniu naszych pupili :( Ale jedno co mi sie rzucilo w oczy ogladajac ten mecz, to styl gry Mallorci. Grali tak jak nasz Real w ostatnich meczach ligowych. Szybkie kontry, ktore sialy postrach w szeregach obronnych Krolewskich. Zle sie dzieje w naszej druzynie. Ale ja wiem dlaczego, a przynajmniej przypuszczam... Pamietacie w jakim skladzie Real wygrywal mecze od poczatku nowego roku? Nie bylo w nim na 100% Ronaldo. BigMac tylko tracil pilki, ruszal sie jak mucha w smole, jego nieudolne dryblingi konczyly sie szybkimi kontrami ze strony gospodarzy. Dlaczego Caro dalej na niego stawia Question Powinien usiasc na lawce, moze dopiero wtedy opamieta sie i przypomni sobie, ze zeby grac w wyjsciowej 11 trzeba sie starac, a nie wystarczy tylko nazywac sie Ronaldo. Po drugie: dlaczego te zmiany nastapily tak pozno Question Cassano powinien zmienic Gordito juz w 60 min a ja wpuscilbym go juz w 46 min.
Moja recepta na sukces jest prosta: skonczyc z przywiazaniem do nazwisk i stawiac na garczy, ktorzy naprawde sa w formie (jak narazie to u nas takowych brak). Patrzac na gre Krolewskich nie mozna byc optymista. Co sie z nimi stalo Question A tu zblizaja sie derby Madrytu (bez S.Ramosa), rewanz z Arsenalem (bez Ronaldo-mam nadzieje) i jestem pelen obaw przed tymi spotkniami...

Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.02.27 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie płakac się chce nad żałosną grą Realu, a w szczególności Ronaldo i kilku innych galaktycznych drewiątek, że tak powiem :] ... Ahhh szkoda słów zresztą, aż brak ich Rolling Eyes

Powrót do góry
Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2006.02.27 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coz Beckham zaliczyl asyste, Ramos znow strzelil gola, dlatego mlodego moge pochwalic. A reszta ['] niestety. Panowie wezcie sie do roboty albo wypad.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2006.02.27 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A była szAnsa na drugie miejsce a teraz to juz nei ma chyba na nic sznas ;] a o mistrzostwie to juz mozna pomarzyc ;] zreszta wczensiej tez było mało realne ale przynajmniej grali z zaangazowaniem ! Przypomina mi sie dokładnei sytuacja z zeszłęgo roku na poczatku sezonu dawialsmy rade a jak przyszła kolej na mecze z lepszymi druzynami to nie dawali rady i teraz sytuacja sie powtarza powoli ;/

Wierni poznańscy fani
Przyjaciół zawsze będzie trzech
Arka Cracovia Lech
Arka Cracovia Lech
Powrót do góry
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2006.02.27 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma szans na lige...już tylko Valencia ma szanse dogonić Barce choć też coraz mniejsze. Obawiam się że będzie to kolejny sezon bez trofea....LM też nam uciekła...chyba...

Bubello
Dziecko Neostrady

PostWysłany: 2006.02.27 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zupełnie nie rozumiem Pana Caro... Po co ściągać Robinho skoro Ronnie jest bezużyteczny?? To samo co z Arsenalem.
Powinien grać Cassano i Raul z Baptistę...
Pozatym nie rozumiem dlaczego Raul wracał się często na swoją połowę i nigdy nie zdążał za kontrą... Nie robili żadnej przewagi w polu karnym i jak tu strzelać bramki??
No to co panowie, nadal rozjeżdżamy Arsenal 3-0 u nich 8) ??

Expert7
Realny Realista

PostWysłany: 2006.02.27 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądze podobnie... Zmienianie jednego z niewielu piłkarzy, którzy "coś" grają( jakim jest Robinho) a pozostawienie na boisku Ronaldo, który nie przejawia większego zainteresowania meczem jest dla mnie dużą pomyłką. Nie wiem czy Ronaldo oszczędza się na Mistrzostwa Świata Rolling Eyes ale delikatnie mówiąc nie podoba mnie się jego postawa na boisku. Lopez Caro powienien przemyśleć swoje ostatnie posunięcia... Co do meczu rewanżowego z Arsenalem jest jeszcze trochę czasu i mam nadzieję, że nie zostanie on zmarnowany...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8
Skocz do: