Real Madryt - Betis Sewilla
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonim
Gość

PostWysłany: 2006.03.14 08:42    Temat postu: Real Madryt - Betis Sewilla Odpowiedz z cytatem

Już w sobote naszych piłkarzy czeka kolejny mecz w lidze z Betisem który zdecydowanie rozczarowuje. W lidze obecnie jest na pozycji "premiującej" do spadku . Ostatni mecz w lidze Betis jak i my zremisował tylko oni z ostatnim zespołem w tabeli czyli Malagą .A co do meczów naszych z Betisem ostatnie 2 mecze wygraliśmy chyba każdy pamięta świetny debiut "Fanantonio" spotkania odbyły się w pucharze Copa Del Rey w których zarówno Real jak i Betis już nie grają. Patrząc na to z oka kibica innego klubu można powiedzieć Real spokojnie wygra lecz my wiemy co sie dzieje w naszym klubie. Real ostatnio za bardzo lekceważy rywali.Ja jestem optymistą i stawiam na to że Real wygra w stosunku 2:0 po bramkach Gutiego i Robinho . Musimy wygrać ten mecz i nie patrzeć na to czy Valencia albo Barcelona sie potknie tylko brnąć do przodu i wygrywać każdy mecz . Dodatkowy plus to to że Real bedzie niesiony dopingiem swoich kibiców gdyż gramy na Bernabeu . A więć życze naszym piłkarzom powodzenia!!

Ostatnio zmieniony przez Anonim dnia 2006.03.14 14:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Dam88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.03.14 14:01    Temat postu: Re: Real Madryt - Betis Sewilla Odpowiedz z cytatem

robinho92 napisał:
A więć rzycze naszym piłkarzom powodzenia!!

powinno byc "życzę" :P

A tak na serio to powinnismy wygrac jesli znow nie bedziemy grac w 10(czyt. z Ronaldo na bosiku), tez stawiam 2:0

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.03.14 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze mimo wszystko powinnismy wygrac tym bardziej ze nasza forma nie jest najgorsza (choc 3 mecze dosc slabe) wiec stawiam 2-0 chyba ze Caro zmadrzeje, zobaczy ze wygrywal jak Robinho byl na boisku i gruby siedzial. A wiec jesli postawi na Robinho i ewentualnie Cassano a posadzi Raula i Ronniego to moze byc 3-0 i wiecej

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2006.03.14 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Joaquin parę razy zakręci na skrzydle, albo nawet strzeli brameczkę. Betis znajduje się na 18 miejscu, czyli jest w strefie oznaczającej spadek z Primera Division. Będzie to bardzo ciekawy mecz i mam nadzieję, że świetna passa Robinho w meczach z Betico znów będzie trwać i strzeli przynajmniej jedną bramkę.

czeter_90
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2006.03.14 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinnismy wygrac . Stawaim na 2-0 Gole Robinho i Beckhama xD

Powrót do góry
Expert7
Realny Realista

PostWysłany: 2006.03.14 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spodziewam się, że w sobotę zobaczę pewne zwycięstwo Realu... Mam nadzieję, że od pierwszych minut szansę dostaną Robinho i Cassano...

Powrót do góry
Footman
Simplemente perfecto

PostWysłany: 2006.03.14 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łatwo na pewno nie będzie... Ale mam nadzieję na zwycięstwo. Ważne aby strzelić jedną bramkę więcej od Betisu... Very Happy Punkty są najwazniejsze.

Powrót do góry
katipq
Santo Subito

PostWysłany: 2006.03.14 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobnie jak Damian stawiam 2:0 ;) Mam nadzieje, ze szanse od pierwszej minuty na boisko wyskoczy Binho i Cinho ;)

Powrót do góry
robinho92
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2006.03.15 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja też stawiam na 2:0 i mam nadzieje że wyjdzie Robinho odpierwszej minuty i Cassano a niech na łąwce siedzą Ronaldo i Raul oczywiście Cicinho to pewnie wejdzie i tak od pierwszej bo Salgado nie gra za dobrze !!

Powrót do góry
Barman19
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.03.15 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedze przesłanek aby real mógł przegrać nawet z grającym el fenomenno Laughing . Chciałbym od pierwszych minut zobaczyc Robinho i Cassano . Ewentualnie na zmiane za jednego z nich w drugiej polowie Raula .HALA MADRID.Wynik 3-1 dla Nas Very Happy

Powrót do góry
zajac93
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.03.15 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinnismy wygrac . Stawaim na 3-1 gole Cichcincho, Robinho i Raul.

Powrót do góry
Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.03.15 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, jakos nie ekscytuję się tym meczem Rolling Eyes Pewnie dlatego, że do mojego mózgu dotarła informacja, że nie ma już szans na Mistrzostwo Hiszpanii, no może jakies są, ale jeśli już to wynoszą 0,0001 % :|
HALA MADRID

Powrót do góry
SLASH
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.03.15 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bedzie dobrze (Musi!!!!) Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger     
madziuszek
Luis Figo Superstar

PostWysłany: 2006.03.15 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w nich wierzę, ale na początku sezonu myślałam, ze jakos tego sezonu nie przekopią sobie tak "o" jak tamtego i sie pomyliłam.
Z Betisem jednak powinni spokojnie wygrać.

robinho92
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2006.03.15 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real do końca musiałby wygrywać wszystkie mecze i liczyć na potkniecią Barcy aż sam niechce wierzyć że Real wygra wsyztskie mecze do końca ligi?!

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11
Skocz do: