Fabio Capello [Jiangsu Suning F.C.]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 131, 132, 133  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2006.03.15 23:53    Temat postu: Fabio Capello [Jiangsu Suning F.C.] Odpowiedz z cytatem

To naprawde niebanalny temat.
Od tej decyzji zależy parę najbliższych sezonów w wykonaniu Królewskich.

Dziś Benitez przedłużył kontrakt z Liverpoolem, a więc on odpada.

Pierwszym poważnym kandydatem jest Capello. To człowiek z pomysłem na budowanie drużyny. Może zbudować solidną jedenastkę, która jednak nigdy raczej nie będzie czarować piekną grą, co najwyżej skuteczną. Z pewnością wielu kibiców Realu zaakceptowałoby go na ławce trenerskiej, póki wyniki byłyby pozytywne, nie zważając nawet na styl gry.

Drugim, znacznie bardziej kontrowersyjnym trenerem jest Del Bosque. Dziś wyraźnie dał do zrozumienia, że chce wrócić. Jedni widzą w nim cudotwórcę, inni słabego trenera który święcił sukcesy tylko dzięki geniuszowi piłkarzom których akurat prowadził. Co by jednak nie mówić, tak jak za Capello stoją za nim fakty: z Realem co sezon zdobywał jakieś ważne trofeum. Jednak czy w obecnej sytuacji kadrowej by sobie poradził ? (w Turcji gdzie jużnie grały gwiazdy w formie szło mu słabiutko)

Marca szeroko rozpisuje się o Ancellotim. Moim skromnym zdaniem to chyba najgorszy wybór, zwłaszcza że Carlo nei wydaje się zbytnio przekonywujący i wątpię, czy poradziłby sobie z obecną sytuacją w drużynie Królewskich, zwłaszcza, że sam ma na swoim koncie bardzo dużo spektakularnych porażek z solidną przecież ekipą Milanu.

Jest też możliwość pozostawienia Lopeza Caro. Ostatnio popularne stało się powszechne jeżdzenie po nim po tym jak wystawił dziadków na mecz z Arsenalem. Według mnie zrobił to specjalnie, aby dać im ostatnią szansę, jednak mimo upływu czasu drużyna pod jego wodzą gra co raz gorzej.

Zapraszam do wyrażania opinii i głosowania

p.s. jak wyedytować ankietę? dodać dodatkowych trenerów? Smile

Ostatnio zmieniony przez jezzo dnia 2006.03.16 00:26, w całości zmieniany 1 raz

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2006.03.16 00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chcial Wlocha, oni maja jaja. Tylko Ancelotti jakos do mnie nie przemawia, kiedys sie zrazilem jak trenowal hmm Parme ? nie pamietam juz sam :P Moglby byc zapomniany Lippi tez, w ankiecie daje Capello. Bosek to dla mnie trener gorszy jak Caro, zreszta popis swych nieziemskich umiejetnosci dal w Turcji, do tego zadufany bufon i dupek. Jak nie Wlosi to chcialbym by klub dal szanse Hugo Sanchezowi, lub innemu bylemu pilkarzowi Realu (Hierro, Zizu po sezonie? :P ), a juz wielkim marzeniem bylby powrot do trenerki Valdano :] Zadnych wynalazkow typu Benitez, Mourinho, Ericksson, no moze jeszcze na Deschampsa bym sie skusil - mlody z ambicjami, no i francuski trener jakos taki ciekawy mi sie wydaje Rolling Eyes
p.s.
Jezzo ja mialem przyjemnosc ogladac Real pod wodza Capello i msz oprocz skutecznej gry grali tez pinknie, a skopanie dupy dosc silnej Barcy min. z Ronaldo, murowanego faworyta wtedy i 28 meczow bez porazki mowi samo za siebie :>

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2006.03.16 00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeby grać piękną piłkę, trzeba mieć jeszcze kim Smile a jakoś nie widze tych wirtuozów pukających do madryckich bram

zresztą p$eudo wirtuo$ów już nie potrzebujemy Smile

Miłego dnia.
Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2006.03.16 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtedy tez nie bylo widac, przyszedl Capello zrobil totalna rewolucje (podobna sytuacja moglaby byc teraz :P ) i zrobil tim ktory wydymal Barce, a potem po jego odejsciu juz wygral LM po dziestu latach :>

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2006.03.16 00:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, ale trudno u nas zrobić totalną rewolucję, bo jakoś mało na rynku transferowym jest dostępnych porządnych grajków

z drugiej strony drużyna mimo wszystko potrzebuje przebudowy i tylko Capello wydaje się odpowiednim człowiekiem do tego zadania

Miłego dnia.
Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2006.03.16 00:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed Capello panowie Suker, Mijatovic itp wydawali sie poprostu dobrymi pilkarzami, ale bez rewelacji, jak bylo potem chyba wiesz. Moze zamiast szukac 8 Maradony i 12 Pele trzeba by postawic na pilkarzy wyrozniajacych sie w la Liga jednoczesnie wypieprzajac takie parodie jak Becks Guti itd :> Jakby nie patrzyl rewolucja jest konieczna, czy odrazu da efekty czy tez nie. Ja juz mam dosc patrzenia na tych zlamasow co teraz wychodza w pierwszej 11tce :/

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2006.03.16 00:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e tam, Mijatovic i Suker to już były dobre marki (na pewno byli lepsi niż obecnie przymierzani Ibra czy Podolski czy inny patałach), sam Mija kosztował dużo kaski jak przychodził z Valencii, coś jakby wykraść teraz świetnego Davida Ville (co jest niemożliwe, bo przedłużył kontrakt)

Miłego dnia.
Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2006.03.16 00:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie o tym mowie, zeby sie rozgladac za takimi Villami, a nie szukac Maradonow, Pele czy patalachow typu Podolski czy Ibra i co najwazniejsze by zajac sie szukaniem pilkarzy w la Liga juz ogranych, conajwyzej uzupelnic ich pilkarzami z innych lig...Zreszta mysle ze Fabio wiedzialby dobrze co nalezy :]

Fufu
Bydgoszcz 2008
Bydgoszcz 2008

PostWysłany: 2006.03.16 06:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zaluje, ze odpadl nam Rafa :] mysle ze mogloby byc ciekawie, a tak nasze szanse na Alonso sie zmniejszaja :(

co do trenerow bedacych jeszcze w grze to Jezzo zapomnial o Wengerze :p

Osobiscie preferowalbym Capello. To czlowiek z jakas wizja gry, skladu. Sprawdzil sie wszedzie gdzie zostal zatrudniony. Bylbym szczesliwy widzac go ponownie w Madrycie.

Powrót do góry
czeter_90
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2006.03.16 07:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za Mourinho . i wieze ze to on poprowadzi real w nastepnym sezonie.

Powrót do góry
Dam88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.03.16 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem stanowczo za del Bosque, on zdobyl z Realem duzo, i zostal zwolniony :/ , powinien wrocic. Ja go widze na lawce w przyszlym sezonie

Powrót do góry
zizinho
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.03.16 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowane tak Vincente Del Bosque no i może jeszcze Carlo Ancelotti, dla Fabio Capello i Jose Murinho zdecydowane nie. Juventus i Chelsea grają zbyt statycznie niemal kazda akcja jest preprowadzna w taki sam sposób.Oni grają zazwyczaj z kontry i na zmęczenie przecwnika. Real jest wręcz stworzony do gry z polotem i kombinacyjanej gdzie każda akcja byłaby inna i finezyjna.

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2006.03.16 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może powinienem umieścić Franka Rijkaarda? Smile

Miłego dnia.
Powrót do góry
robinho92
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2006.03.16 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ty gadasz że Chelsea i Juventus grają na zmenczenie przeciwnika pokusiłem sie o obliczenie średniej wieku zawodników Juve i wynosi 30 lat i czy ty uważasz że oni mając tyle lat grają na zmenczenie przeciwnika predzej oni się zmęczą a co do trenera to chciałem żeby przyszedł Benitez ale on przedłużył kontrakt więc teraz jestem za Capello albo Mourinho chciałem Del Bosque ale sądze że on nie jest taki jak był kiedyś wtedy dysponował niesamowitą kadrą piłkarzy i niewiem czy teraz by sobie poradził a wolałbym żebysmy kolejnej wpadki z trenerem nie zaliczyli a więć Mourinho albo Capello!!

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2006.03.16 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mourinho to raczej nierealna opcja a szkoda, GD nabrałyby nowego wymiaru z napinkami Portugalczyka Laughing

Miłego dnia.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 131, 132, 133  Następny
Strona 1 z 133
Skocz do: