FC Barcelona - Real Madryt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gutierrez
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2006.04.02 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="mdramski"] Bzdury piszesz. Rozkład wszystkich pozytywnych i negatywnych cech kibiców obu klubów jest identyczny. Taki sam odsetek nienawidzi Barcy czy Realu i taki sam odsetek szanuje się wzajemnie. Także takie szufladkowanie, że kibice Barcy są be, a Realu cacy jest totalnym nieporozumieniem. [/quote]

Nie wiem skąd czerpiesz informacje, ale reakcja brawami i pochwałami na obrzucanie piłkarzy butelkami i głowami świń na stadionie, na murzyńskie wywody Eto'o na koniec sezonu pod adresem Realu czy niszczenie autokaru rywala jest właśnie kompletnym nieporozumieniem.

Z przykrością muszę stwierdzić, że zazdroszczę tego fanatyzmu kibicom barcelony. Na meczu widać fajną organizację, słychać doping. Oczywiście takie zachowanie jest zakorzenione kulturowo, wystarczy prześledzić historię. W Madrycie z kolei kilka procent tworzy kibicującą grupę, która mieści się w obiektywie kamery na zbliżeniu, reszta przychodzi jak do teatru pooglądać gwiazdy.

Oczywiście mówię tutaj o kibicach hiszpańskich bezpośrednio związanych z klubem, a nie o nas w Polsce, bo to jest zupełnie inna liga i inaczej trzeba te dwie grupy rozpatrywać.

El Jarek
intocable
intocable

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.04.02 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musze sie zgodzic ze na stadionie kibice barsy zrobili kawal dobrej roboty ;] a po bramce ronaldinho kiedy wszyscy podniesli kartoniki i ulozyl sie napis :sempre barca chyba to bylo imponujace

Tagi
vel happy64

PostWysłany: 2006.04.02 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do organizacji zgadzam się całkowicie. Naprawde spoko to wyglądało. Przed meczem zachowanie ,,kibiców" było chamskie i głupie to na meczu kibice stworzyli wspaniałą atmosfere wielkich Gran Derbów.
A co do Carlosa mam przeczucie żę on powiedział coś więcej do sędziego skoro pokazał od razu czerwonko. Wg mnie ,,gówno" na to nie zasługiwało

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Jacol
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2006.04.02 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy sedziowie przestana gwizdac karne z dupy dla Barcelony? Przynajmniej morlanie to my wygralismy ;]

Cytat:
Po faulu Roberto Carlosa na Marku van Bommelu pan Medina Cantalejo nie zastanawiał się długo na podjęciem decyzji i wskazał na jedenasty metr. Ronaldinho bez najmniejszych problemów wykorzystał 15 rzut karny dla Barçy w tym sezonie i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Katalończycy aż piętnastokrotnie w obecnym sezonie strzelali rzuty karne, jedenaście z nich zostało odgwizdanych na boiskach La Liga, dwa w Lidze Mistrzów i dwa w Copa del Rey.

Pierwszy rzut karny został wykonany przeciwko Werderowi Brema w ramach rozgrywek w Champions League, na ligowym podwórku jako pierwszy z jedenastki był pokonany goalkeeper Betisu Sevillla. Spośród piętnastu strzałów z ‘wapna’ dwanaście zostało zamienione na bramkę i tylko uderzenia Eto’o z Betisem oraz Ronaldinho z Racingiem Santander i Alaves nie znalazły drogi do bramki. Najczęściej do piłki ustawionym na jedenastym metrze podchodził El Magico (10 razy). Dwa karne wykonywał Samuel Eto’o (1 gol przeciwko Cadiz) i jeden Maxi Lopez (przeciwko Zamorze).

[źródło: Sport]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Footman
Simplemente perfecto

PostWysłany: 2006.04.02 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Negro----> Real walczył w obronie no i nie poddał się po stracie bramki i wyrównał. W sumie masz racje - Real nie walczył jak równy z równym bo sędzia mu na to nie pozwolił. Nie powiedziałem że Real walczył jak równy z równym. Po co ta frustracja ?

Powrót do góry
Zizou100
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2006.04.02 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać było że Real jest w słabszej formie niż barca :/ Ale Real nie poddał sie po stracie bramki i wyruwnał Hala Madrid I za to mu chwała!!!

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2006.04.02 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="el crack total"]
Jest jenak mała róznica. Guti zawsze był pokraką :][/quote]

może napiszesz coś o sobie?

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
el crack total
aviomarin.
aviomarin.

PostWysłany: 2006.04.02 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam kanciastą osobowość i strasznie skomplikowany charakter. Wystarczy? Smile

Morales
Wybitny znawca urody pilkarzy Realu Madryt
Wybitny znawca urody pilkarzy Realu Madryt

PostWysłany: 2006.04.02 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Myślę, że sędzia powinien pomóc z zmaakrowaniu Realu. Może wyrzuci kogoś z boiska, może karnego z kapelusza w 90 minucie... Jakoś napewno to załatwi. Także o wynik jestem raczej spokojny.

A nie mówiłem? :lol2:

Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2006.04.02 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej smieszyła mnie Fretka która non stop ładowała w mur heh. Cały mecz nie szło mu i jeszcze sie pchał do wolnych aż do bólu. I tyle okazji miała Barca i nic nie strzeliła heheheh. Z taka skutecznoscia Barcelony jak w meczach z Benfiką i z Realem, to Benfica jest w kolejnej rundzie LM. I brawa dla najlepszego bramkarza świata. I.Casillasa, a Pokemon musi sie jeszcze spooooro od niego nauczyć.

Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.04.02 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spodziewałam się większej ilości goli :/ 1:1 wcale mnie nie cieszy, sam mecz uważam za dość nudny, lubię kiedy w ważnych spotkaniach pada dużo bramek, a w tym były tylko 2. Barcelonę stać było na więcej a tylko z karnego ustrzelili gola, za to Ronaldo powoli burzy słowa krytyki wokół swojej osoby, i Bóg zapłać. Niech sie bierze za strzelanie goli, bo to jego 'obowiązek'. Mecz z Barcą był poprzedzony wieloma komentarzami na temat formy obu drużyn, gdzie każdy typował WIELKĄ Barcę na zwycięzca, ciekawe tylko, czy gdyby Carlos nie zszedł i gdyby nie był podyktowany rzut karny czy wtedy byłby 'tylko' remis? A może mielibyśmy większe szanse na wygraną...
Ja obiecuję sobie tylko to, że jest to ostatni sezon Barcelony jako Mistrza Hiszpanii.
Realu, weź się w garść i pokaż nam futbol, jak za dawnych, dobrych czasów!
Hala Madrid.

Gol Ronaldinho widziany z trybun, przez kibica Barcy (dość słaba jakość) KLIK
I gol Ronaldo KLIK

Powrót do góry
Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2006.04.02 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wcale nie byl nudny, wprost przeciwnie. Akcja za akcja, moze brak wykonczen no ale w koncu cos sie dzialo, nasi czasem bronili sie na slepo, ale do straty kolejnych bramek nie doprowadzili co jest najwazniejsze.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2006.04.02 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli moja panna oglądała ten mecz, to z pewnością oznacza, że wczorajsze Gran Derby nie było nudne Very Happy

el crack total
aviomarin.
aviomarin.

PostWysłany: 2006.04.02 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie chciała Cię urazić, poprostu ;)

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2006.04.02 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej nie ma co sie martwic tym remisem skopiemy im tylki na nastepnym GD w listopadzie Very Happy

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13
Skocz do: