Kto na lewą obronę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 86, 87, 88, 89  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emperor
Scandinavian Metal Maniac

PostWysłany: 2015.02.27 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miał status podobny do obecnego Danilo. Niektórzy o nim słyszeli, znają z Managera, niewielu widziało jak gra. Generalnie zdecydowana większość zrobiła wielkie oczy jak się dowiedziała za ile przyszedł. Na szczęście Pepson zrobił mega progres i w zasadzie to jest lepszy z każdym sezonem. Generalnie odkąd zaczął zabierać z szatni mózg to jest stoperem klasy światowej.
O Danilo nie potrafię powiedzieć nic bo nigdy go nie widziałem. Mam tylko nadzieję, że jak klub ma wybierać między nim a Jose Gayą to liczę jedynie na to, że uda się wybrać tego który lepiej się rozwinie. Bo z tak młodymi graczami nigdy nie ma nic pewnego. Canales też miał być transferem na lata.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2015.02.27 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don RAUL napisał:
Mnie bardziej wkurza to, że VCF kilka razy w negocjacjach nas wydymała a Florek nie ma odwagi im walnąć mata :( Jak teraz go nie weźmiemy, to szansa przepadnie.

Wykupmy najlepiej całą Valencię w zemście za to, że wygrali kilka negocjacji w przeszłości. Łapiecie? To jest pomysł! Motyla noga, ale by im w pięty poszło!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.02.27 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a co źle napisał? Dymali nas już nie raz i przynajmniej jednego sierpowego mogliby dostać.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2015.02.27 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tamten post zabrzmiał trochę w stylu "nie ważne czy jest najlepszą opcją, weźmy tego z Valencii żeby im w pięty poszło!". Możliwe, że w niewłaściwy sposób to odczytałem.

Powrót do góry
Reggie
ja tu tylko sprzątam

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2015.02.28 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emperor napisał:
Miał status podobny do obecnego Danilo. Niektórzy o nim słyszeli, znają z Managera, niewielu widziało jak gra. Generalnie zdecydowana większość zrobiła wielkie oczy jak się dowiedziała za ile przyszedł. Na szczęście Pepson zrobił mega progres i w zasadzie to jest lepszy z każdym sezonem. Generalnie odkąd zaczął zabierać z szatni mózg to jest stoperem klasy światowej.
O Danilo nie potrafię powiedzieć nic bo nigdy go nie widziałem. Mam tylko nadzieję, że jak klub ma wybierać między nim a Jose Gayą to liczę jedynie na to, że uda się wybrać tego który lepiej się rozwinie. Bo z tak młodymi graczami nigdy nie ma nic pewnego. Canales też miał być transferem na lata.

Ale jak wybierać między Danilo, a Gayą - przecież Danilo jest prawym obrońcą, a Gaya lewym. Poza tym wszystko zależy od tego kto latem odejdzie, póki co nie ma pewności, że będzie to Coentrao czy Arbeloa czy obaj.

W każdym bądź razie ja na miejscu zarządu prawego obrońcy bym chyba nie sprowadzał, nawet gdyby odszedł Arbeloa (chociaż mimo wszystko wierzę, że zostanie bo jednak on dobrze się tu czuje, zaakceptował swoją rolę w zespole i nie ma problemów z siedzeniem na ławce). Nacho kilkukrotnie grał na tej prawej stronie i bardzo mi się podobał, chyba wolałbym go zostawić jako drugą opcję z korzyścią dla niego w postaci większej ilości minut, bo na grę jako czwarty stoper ma raczej mniejsze szanse niż jako drugi prawy obrońca. Co do lewej strony to jeśli nie Gaya to Ricardo Rodriguez - przede wszystkim dlatego, że jest świetny w defensywie, więc można powiedzieć, że uzupełniałby się z Marcelo, który więcej dobrego robi bardziej z przodu niż z tyłu, poza tym doskonałe dośrodkowania no i dalej młody bo 23 lata. Gaya nie jest wart 40 baniek, nie w tej chwili, poza tym w defensywie ma braki i jest bardziej melodią przyszłości niż obrońcą 'na teraz'.

Powrót do góry
Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2015.02.28 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:
Don RAUL napisał:
Mnie bardziej wkurza to, że VCF kilka razy w negocjacjach nas wydymała a Florek nie ma odwagi im walnąć mata :( Jak teraz go nie weźmiemy, to szansa przepadnie.

Wykupmy najlepiej całą Valencię w zemście za to, że wygrali kilka negocjacji w przeszłości. Łapiecie? To jest pomysł! Motyla noga, ale by im w pięty poszło!

Skończ pajacować, ok?! A teraz grzecznie sprawdź co Valencia robiła gdy negocjowaliśmy z nimi Ayale czy Villę...choć Vidzi nie żałuje, bo dziś pewnie Karim klepałby z Messim a my szukalibyśmy napastnika. Gaya? za 18 mln, tak. za 40? NIE!
Dodam, że nie chcę żadnego Danilo za 30-40 mln.

Ostatnio zmieniony przez Don RAUL dnia 2015.02.28 21:01, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
lukass
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.02.28 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ktoś dobrze napisał- tyle czasu minęło i nic się nie zmieniłeś. Very Happy Dział transferów odżyje.

"Si luchamos podemos perder, si no lo hacemos estamos perdidos"
Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.02.28 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don RAUL napisał:

Skończ pajacować, ok?! A teraz grzecznie sprawdź co Valencia robiła gdy negocjowaliśmy z nimi Ayale czy Villę...choć Vidzi nie żałuje, bo dziś pewnie Karim klepałby z Messim a my szukalibyśmy napastnika. Gaya? za 18 mln, tak. za 40? NIE!
Dodam, że nie chcę żadnego Danilo za 30-40 mln.

Karim by klepał z Messim, a my może byśmy mieli parę tytułów więcej.

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.07.12 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałem tuż po finale LM w temacie o transferach, że na lewą obronę marzy mi się ktoś z grona: Azpilicueta, Hector, Monreal. Z ogromnym niepokojem przyglądam się informacjom, że zadowolimy się wiecznie połamanym Coentrao. Dwaj pierwsi byli lub są łączeni z Barceloną, do tego pojawia się info o ich zainteresowaniu Dignem, który również jest bardzo dobrym grajkiem. Coś tam się w Katalonii dzieje, by odciążyć Albę, a u nas albo Coentrao, albo Rodriguez, który kompletnie mnie nie przekonuje i nie mam pojęcia co on ma w sobie takiego, że łączony jest z najlepszymi klubami w Europie. Słabiutko to wygląda.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.07.12 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ma?
Jak na bocznego obrońcę bardzo wiele walorów ofensywnych. Potrafi w dodatku bić świetnie stałe fragmenty gry,ale ma ten sam problem co Marcelo. Braki w grze defensywnej co według mnie powinno jego kandydaturę na wstępie dyskwalifikować.

Powrót Fabio wydaję się być po prostu rozsądny. Zainwestowaliśmy parę lat temu gruby hajs i teraz by zastąpić tego połamańca trzeba znowu wyłożyć niezłą sumkę na piłkarza,który nie będzie nikim więcej niż zmiennikiem Marcelka. Dlatego jeśli tylko Fabio po wyleczeniu ogarnie łeb i będzie słuchał przyjaciół to Real zyska mega wartościowego zmiennika.

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2017.02.01 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszą mnie bardzo kolejne już plotki łączące nas z lewym obrońcą. Bardzo lubię Fabio i gdyby tylko nie te kontuzje to nie byłoby zapewne tematu kupna nowego LB, ale jest to konieczność na lato tak jak i kupno Dybali.
Marcos Alonso mnie nie przekonuje, ilekroć oglądałem Chelsea tak nie potrafił mnie od do siebie przekonać. W dodatku sporo by kosztował.
Aaron Martin (o ile udałoby się dogadać z Espanyolem, aby nie płacić klauzuli) to też ciekawa opcja, tak samo jak i Yuri z RSSS, mam nadzieję, że nasz nowy lewy obrońca będzie Hiszpanem, jeśli myśleć przyszłościowo to Martin byłby najlepszy, choć tutaj sporo zależy od tego jakie warunki w negocjacjach postawi Espanyol.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
jamjasiek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.02.01 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co szukać? Tejero,Achraf i mamy zmiennika.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.02.01 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kazdy wychowanek zapewni odpowiedni poziom, nie oszukujmy sie drugiego Nachosa tak latwo nie znajdziemy.

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2017.02.01 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

+1
Cieszy mnie, że wychowankowie coraz śmielej wchodzą do pierwszej drużyny, przykłady Carvajala i Vazqueza pokazują, że poprzez dobrą grę w innych klubach można wejść do kadry i stanowić o sile zespołu, jest też droga Nacho, faktem jest, że nasi wychowankowie radzą sobie bardzo dobrze, ale nie możemy też teraz brać na każdą newralgiczną pozycję chłopaka ze szkółki. Uzasadnione jest wprowadzenie na przyszły sezon do kadry Marcosa Llorente i Jesusa Vallejo, Tejero i Achraf to półśrodki, mogą wypalić, ale nie muszą.

Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2017.02.02 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A oni obaj nie są czasem prawonozni? Nie każdy to Lahm aby tak sobie grać przeciwna noga, albo chociaż potrafiący zagrać wszędzie jak Azpilucueta czy Nacho. Podobają mi sie te typy młodych Hiszpanów, nasze w.w talenty spokojnie mogą przejść drogę Carvajala. Sprawę LO pokpili w minione lato (nie tylko ta), mozna było brać Alonso (mnie przekonuje chociaż nie wiem jakby było u nas w innej formacjii) Hectora lub kogokolwiek innego kto po prostu wyczynowo uprawia sport i posiada odpowiednie umiejętności, bo Coentrao łącznie tych przesłanek nie spełnia.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 86, 87, 88, 89  Następny
Strona 87 z 89
Skocz do: