Kto na lewą obronę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 87, 88, 89  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2017.04.28 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat nowego zmiennika Marcelo wraca jak bumerang. Obecnie można zakładać, że celem nr 1 jest Theo, a jeśli Francuz zdecyduje się ostatecznie na Barcelonę, to zaatakujemy kogoś z trójki Yuri, Aaron Martin i Mendy. O Hiszpanach nie jestem w stanie nic napisać. Rzadko oglądam Celtę, a Espanyol wcale. Mendy to też idiotyczny pomysł, który zresztą nie ma prawa się udać, chyba że mamy ochotę wydać >50 baniek na gościa, który ma potencjał na kozaka, ale u nas będzie tylko zmiennikiem. Bez sensu. Żałuję, że nikt w klubie nie rozważa najlepszego lewego obrońcy obecnego sezonu w Niemczech. Gość zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych grajków w Bundeslidze, wszyscy fachowcy rozpływają się nad jego grą i zgodnie twierdzą, że przyćmił wszystkich na swojej pozycji. Opcja bardzo ciekawa z zerowym ryzykiem, bo kończy mu się kontrakt w czerwcu i jest do sprowadzenia za darmo. Był już jedną nogą w Juventusie, potem mówiło się o zainteresowaniu Liverpoolu, a obecnie najpoważniejszym kandydatem na zatrudnienie go jest Arsenal. Jeśli jeszcze ktoś nie wie, o kim mówię, to mam na myśli tego pana:

https://www.whoscored.com/Players/110260/Show/Sead-Kolasinac

Było nasze durne zainteresowanie Rodriguezem z Wolfsburga, za którego rzekomo byliśmy skłonni płacić 30-40 baniek, a teraz, gdy możemy skorzystać z prawdziwej okazji i ściągnąć najlepszego lo Bundesligi za darmo, to nawet nie ma minimalnego zainteresowania z naszej strony nad czym mocno ubolewam. Jakby ktoś chciał o nim więcej poczytać, to tu np. jest fajny tekst:

http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/918641-najlepszy-lewy-obroca-bundesligi-czyli-po-pikarz-po-ko.html

Pokusa zagrania na nosie materacom jest ogromna i bardzo bym sobie życzył, abyśmy przestali bawić się w jakieś głupoty typu pakt o nieagresji, bo to jest tak żenujące i idiotyczne, że aż żal się nad tym dłużej rozwodzić. Atakować w niego jak najmocniej, najlepiej jeszcze siłą rozpędu wpłacić klauzulę za Griezmanna w przypadku pogonienia Benzemy (xD). Ale jeśli ten plan nie wypali, to Bośniak byłby wg mnie bardzo dobrą opcją, lepszą od tych wszystkich, o których się mówi.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Emperor
Scandinavian Metal Maniac

PostWysłany: 2017.04.28 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest ten, który połamał Jese :-) grunt żeby był to zmiennik na którego można liczyć a nie drugi Coentrao czy Danilo. Takich zmienników to strach na boisko puszczać.
Kolasinac to nie jest debiutant z Bundeslidze i wcześniej tak nie błyszczał a gra już kilka sezonów. Może być tak, że po prostu ma swój prime i tyle. Ale jako zmiennik może by pasował.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2017.04.28 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie priorytetem z wielu powodów o których pisałem w jego temacie jest Theo. Mam nadzieje, że nie zabraknie determinacji i nie będzie znowu płaczu, że z Atletico to nie, a potem ktoś inny ma świetnego gracza, jak City dostało Aguero.

Jeśli nie, fajną opcję podał lukecik. Jest ten niesmak po połamaniu Jese, ale tego już tu nie ma, więc za darmo (chociaż to też pewnie oznacza wyższą premie przy podpisie) można o tym myśleć. Yuri mnie nie przekonuje wiekiem (chociaż stary nie jest) i słabą grą w ofensywie, Aaron z kolei nie radzi sobie w obronie, a jest obrońcą, a u nas z asekuracją na lewym skrzydle jest jak jest. Mendy jest z Monaco a tam znajduje co najmniej 4 w kolejce do wyjęcia przed nim, inne co mi przychodzi realnie do głowy to Hector.

Powrót do góry
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2017.04.28 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli z Theo nie wyjdzie to stawiałbym na Nacho jako zmiennika na lewą i środek oraz przedłużenie kontraktu z Pepe. :]

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.04.28 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie żaden młodzik tutaj nie ma racji bytu. Marcelo i tak rozegra 80% sezonu, bo jest niezbędny, nawet w ataku, a to bedzie się równało z blokadą czyjegoś rozwoju. Nie można mieć w życiu wszystkiego. Idealny jest Nacho albo znaleźć zmiennika pokroju Carvalho, Altintopa.. Który siedzi, nie gada za dużo, a jak wejdzie to swoje zrobi.

Za 3-4 lata będziemy szukać LO na lata.

Wesoy
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2017.04.28 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nacho spokojnie mógłby występować na lewej stronie. Po sezonie wraca Vallejo, jeżeli nie zostanie znów wypożyczony. Także transfer nie jest konieczny w tej sytuacji.

Powrót do góry
Pawel.
Madridista hasta la muerte

PostWysłany: 2017.04.28 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że Yuri Berchiche który w tej lidze gra od kilku lat, ma fenomenalny sezon... Aaron Martin Caricol/ Theo Hernandez to świeżaki, pierwszy sezon w karierze w La Liga, dużo takich było... Jeżeli potwierdzą dyspozycję za rok, spokojnie można spróbować, z tym że Theo będzie już w Atletico, ale co tam, mamy najlepszego LO na świecie, Marcelo który pociągnie jeszcze dobre 5 lat. Wydanie fortuny za Mendy'ego przypomniało by mi transfer Coentrao albo Danilo - obecnie rezerwowi, po co ?

Solidny zmiennik, grajek z jajami, z w miare ogarnietą już głową, który nie będzie kolejną gwiazdką Pereza, z dobrze spisującego się w tym roku Sociedadzie - Yuri Berchiche, mały koszt, a może zaskoczyć, ja bym spróbował.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.04.28 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że ładnie tutaj wycieracie Nacho, a dla mnie gość jest podstawowym stoperem obok Ramosa i nie byłbym taki pewny, czy pre-sezon to zmieni.

Pawel.
Madridista hasta la muerte

PostWysłany: 2017.04.28 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nacho oczywiście nr 3 po Ramosie i Varanie, czwórkę stoperów uzupełniłby Vallejo, który spisuje się świetnie w Bundeslidze jak na swój wiek, myślę że też dlatego przedłużenie kontraktu z Pepe zarząd nie stawia jako priorytet, bo mimo dobrej postawy są przekonani że Varane już jest na odpowiednim poziomie by go zastąpić, a Nacho pokazał że również potrafi grać w piłkę i byłby pierwszym zmiennikiem podstawowej pary stoperów.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.28 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie nie wiem czy Varane w podstawie to taki pewniak. To znaczy tytularnie pewnie jest to gracz pierwszej jedenastki - inna sprawa, że dla mnie na przestrzeni tego sezonu Nacho był... po prostu solidniejszy. Kojarzę co najmniej dwa mecze, gdzie Varane zagrał skandalicznie(w jednym chyba poszły dwie bramy przez niego), a Nacho... brak. Wiadomo, czasem i mu się zdarzy popełnić błąd, nie zagrać idealnie(vsAtleti, Griezmann - no ale to Griezzy, cóż), ale na końcówke sezonu bym np. miał baaaardzo duży ból głowy czy obok Ramosa w, załóżmy, półfinale/finale LM miał zagrać Nacho, Varane czy zdrowy Pepe(w meczu, w którym przydarzyła mu się kontuzja zagrał naprawdę zajebiście).

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.04.28 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nacho też nie ustrzegł się klopsów. Co nie znaczy że w półfinale bym się nie wahał. Gość gra na równym i wysokim poziomie. To się liczy. Środek obrony to jego miejsce. Lewa? Ktoś przyjść powinien. Coentrao musi polecieć. Innej opcji nie ma. Był ostatnio artykuł dotyczących 4 nazwisk. Obstawiam, że jedno z nich zawita tego lata na SB.

IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2017.04.28 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awesome napisał:
Według mnie żaden młodzik tutaj nie ma racji bytu. Marcelo i tak rozegra 80% sezonu, bo jest niezbędny, nawet w ataku, a to bedzie się równało z blokadą czyjegoś rozwoju. Nie można mieć w życiu wszystkiego. Idealny jest Nacho albo znaleźć zmiennika pokroju Carvalho, Altintopa.. Który siedzi, nie gada za dużo, a jak wejdzie to swoje zrobi.

Po co mamy szukać LO na lata za 3-4 sezony, skoro możemy mieć go już w tym roku? Marcelo w pierwszych latach musiał oddawać pole Heinze, a następnie dzielił się minutami z Coentrao. Zablokowało to jego rozwój? Nie pozwoliło mu to we wskoczeniu na absolutny TOP?

Jak to sobie wyobrażasz za te 3-4 lata? 32/33-letni, powoli dogorywający Marcelo wciąż będzie pierwszą opcją? Czy od razu wrzucamy młodziaka na głęboką wodę? Marcelo przez ostatnie 2-3 lata jest tak cholernie eksploatowany, że można jedynie dziękować Bogu, iż nie skończyło się to dla nas fatalnie. W momencie, gdy zbliża się do 30. minuty dla Theo znajdą się spokojnie, a pisanie, że Marcel zagra 80% spotkań jest zwykłym pierdoleniem i wróżeniem z fusów. Chyba powinno nam zależeć, aby nieco uniezależnić się od fundamentalnej roli Brazylijczyka w ataku, nie? Pomijam to, iż Theo daje nam kolejne opcje, bo jest to koń pociągowy, wydolność nieziemska i wydaje się dużo lepszą opcją do grania 3-5-2 niż Marcelo.

Pawel. napisał:
Oczywiście że Yuri Berchiche który w tej lidze gra od kilku lat, ma fenomenalny sezon... Aaron Martin Caricol/ Theo Hernandez to świeżaki, pierwszy sezon w karierze w La Liga, dużo takich było...

Pawel. napisał:
czwórkę stoperów uzupełniłby Vallejo, który spisuje się świetnie w Bundeslidze jak na swój wiek

xD

Vallejo to świeżak, pierwszy sezon w karierze i nawet nie w La Liga, dużo takich było...

Bądźmy poważni.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.28 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodajmy do tego, że chłopak na razie kiepsko wygląda jeśli chodzi o kontuzję. Sporo ich miał w tym sezonie z czego dwie wykluczające go na ~miesiąc czasu, o ile pamiętam. A Varane to okazów zdrowia też nie należy.

Dla nie przedłużenie kontraktu z Pepe to jebany obowiązek. NIGDZIE na świecie nikt nie będzie mieć takiego 3-go i 4-go obrońcę jak Nacho i Pepe(jakkolwiek wyżej napisałem, że uważam Nacho za bardziej stabilnego obrońcę w przekroju sezonu).

Z kolei wrzucanie Naczosa na LO to półśrodek. Okej, spisuje się tam dobrze, ale wciąż prawonożny gracz na lewej obronie w takim klubie jak Real? Tak jak wyżej napisano - młody wiek to nie przeszkoda. Marcelo akurat jest przykładem zawodnika "hodowanego" do pierwszy skład na Real, z którego się stworzył światowy top. Theo też takim może być. Co więcej - będzie to koniec tego paktu, co może w przyszłości zaoszczędzić problemów natury etycznej przy kolejnym Aguero czy Griezmannie.

Mendy'ego mi byłoby bardziej szkoda, bo o ile znajomy oglądający Ligue 1 ma rację, to jest to jużmateriał na pierwszy skład w większości klubów.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2017.04.28 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:
Awesome napisał:

Po co mamy szukać LO na lata za 3-4 sezony, skoro możemy mieć go już w tym roku? Marcelo w pierwszych latach musiał oddawać pole Heinze, a następnie dzielił się minutami z Coentrao. Zablokowało to jego rozwój? Nie pozwoliło mu to we wskoczeniu na absolutny TOP?

Heinze czy Coentrao nigdy nie byli tak niezbędni dla Realu, jak obecnie jest Marcelo. Heinze nie był nie do zastąpienia, a czasem mam wrażenie, że Marcelo jest. Przy BBC grającym, a wszystko wskazuje, że wiele się nie zmieni, to on w dużej mierze trzyma lewą stronę i odpowiada za atak lewym skrzydłem. Z nikim tu nie będzie sie dzielił przez najbliższa lata sumiennie minutami, no chyba, że z Alaba.

Ostatnio zmieniony przez Sarcasm dnia 2017.04.29 00:56, w całości zmieniany 1 raz

jar_007
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.04.28 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że dla tego Theo, Barcelona jest lepszą opcją niż Real. Tam mógłby być zawodnikiem pierwszej 11, o ile będą grać 4 obrońcami.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 87, 88, 89  Następny
Strona 88 z 89
Skocz do: