Real Madryt- Malaga
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pixik
Legendary

PostWysłany: 2006.04.23 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie przesadzajmy jeśli nie chcesz by frustraci ciebie zakopali żywcem w ziemi
mecz miał kilku bohaterów,szkoda że Alvaro popełnił błąd po którym straciliśmy gola no i chyba 2 poprzeczki byly

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
tylerdurden
John Doe

PostWysłany: 2006.04.23 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pierdziele, jestem starym fanem raula,ale jak widzę że piszecie że zagrał bardzo dobrze, lub ze jest bohaterem spotkania to sie zastanawiam czy ogladaliście mecz. Owszem nie zagrał żle,ale ja nie widzałem nic wielkiego w jego grze.Był taki moment w drugiej połowie jak otrzymał podanie w polu karnym i zanim się złozył do strzału to został zablokowany,kiedys całował by juz swój pierścien w takiej sytuacji (strasznie brakuje mi tego raula jeszcze np z 2002 roku). Według mnie nikt nie zagrał nic specjalnego (może opócz Ramosa, który wybija sie na tym tle ponad innych). Najgorsze jest to że cała gra opierała sie na Beksie, kto by jeszcze kiedys o tym pomyśłał, ja akurat do niego nic nie mam, ale nie mozna całej gry opierać na wrzutkach w pole karne z prawej strony, no i może na rajdach po lewej robinho (ciekawe czy ktoś w klubie zwrócił mu uwage że nie zawsze trzeba taki rajd kończyć strzałem, czsami lepiej jest podać). Jezeli tak wygląd gra i pomysl na nią tzn ze nie ma żadnego pomysłu. Po za tym nie rozumiem ustawienia bardzije z tłu Baptisty ( pewnie dlatego był niewidoczny) jedynego zawdonika w jako takiej formie.
podsumowując z taka grą i termnarzem jaki mamy trzeba sie bedzie cieszyc jak nie wyladujemy w Pucharze UEFA

Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2006.04.23 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem avika bramki Zizy. Wyraźnie zauważyłem, że strzelił kantem ochraniacza, dlatego też bramka się nie liczy. Znowu remis 1-1. :(

Podobno w France Football zanotowali to, że Raulita ładnie upadł w polu karnym i już szykują Złotą Piłę!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2006.04.23 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raul bohaterem całej hiszpani ! Ja bym mu dał drewnianego buta a nie złota pilke Very Happy

Wierni poznańscy fani
Przyjaciół zawsze będzie trzech
Arka Cracovia Lech
Arka Cracovia Lech
Powrót do góry
Footman
Simplemente perfecto

PostWysłany: 2006.04.23 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sergioooo, cóż za trafienie ! Zizou w tym sezonie coś przewidywalny jest w tych karnych, ale wazne, że wpadło. Fajerwerków się po Królewskich niespodziewałem więc cieszę się z tych 3 punktów dla Madrytu. Chociaz z taka grą to w Pucharze UEFA Real daleko nie zajdzie...

Powrót do góry
Rosiek
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.04.23 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby nie S.Ramos to Real znowu by sie skompromitowal.......... w koncu ile razy mozna remisowac?
Sergio uratowal nas. Chwala mu za to.

Hala Madrid, hala Madrid, hala Madrid
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Wojtas0001
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.04.23 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale fart... Tylu strzalow co dzis, nie oddali w sumie chyba w calym sezonie Smile Fart, ale wazne ze sa 3 pkt. Bedzie ciezko 2 miejsce...

Fufu
Bydgoszcz 2008
Bydgoszcz 2008

PostWysłany: 2006.04.24 05:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real dominowal od poczatku do konca, nieszczesliwie stracona bramka i zaczely sie problemy, koniec koncow udalo sie.

poraza bezproduktywnosc Raula, Cassano byl duzo bardziej aktywny choc jego skutecznosc wola o pomste do nieba, slaby mecz Baptisty.

pochwalic mozna (praktycznie tych co zwykle) Robinho za kilka ladnych dryblingow, podac (choc te strzaly :/ ), Ramos za pewnosc w defensywie i gola, Cicinho i chyba starczy :p

Powrót do góry
SLASH
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.04.24 05:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzy punkty cieszą Rolling Eyes Szkoda tylko , że Antonio nie strzelił ale dajmy mu czas Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger     
Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2006.04.24 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mial byc pogrom i dalsza walka o mistrzostwo, a tu sie okazuje, ze galaktyczni ledwo potrafia wygrac u siebie z ostatnim zespolem ligi, no i raul gola nie zdobyl, a zapewne byl najlepszy na boisku i zostawil duzo zdrowia.

El Jarek
intocable
intocable

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.04.24 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dalismy mu czas i zmarnowal tyle okazji ale coz moze
bedzie lepiej Very Happy

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2006.04.24 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mejia zawalił? Że niby co? To boski Cicinho zajebał tego gola, jak koleś dalej będzie taką dziurą w obronie to ja nie widze go w składzie. Raul i Cassano tak sobie, makaron gra fajnie, ale strzały... A Ramos wyrasta na cracka, prawie takiego jak Gutek - w końcu jest prawie tak ładny jak Gutek.

DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2006.04.24 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wez nie porownuj Ramosa do el pocracka bo to kurde jakas profanacja normalnie :/

Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2006.04.24 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biedny ten Raul, jak juz trafi do siatki to arbiter odgwizduje wyimaginowanego spalonego...

Casillas przy stracie gola tez mogl zachowac sie lepiej, zamiast rzucic sie na pale w lewa strone, za taka szmate Pokemon zostalby objechany :lol2:

Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2006.04.24 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ściągał ktoś skrót z Malagą by Maylo? bo mi się ściąga 35 MB z 47 i nie działa. :/

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: