Forum umiera?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babaaa
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.08.01 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście forum umiera... :(
Umiera bo ... nie jest tam gdzie być powinno!!!Po co oddzielać str.główną z newsami od forum ,skoro to właśnie najnowsze wiadomości są powodem ,dla którego tysiące internautów odwiedza to miejsce???Jeśli ktoś ma ochotę skrobnąć posta z własnymi przemyśleniami pod wpływem chwili to robi to bezpośrednio po przeczytaniu newsa.Brak natomiast forumowych zasad na stronie glownej, powoduje totalną degrengoladę w wypowiedziach i...niechęć do szerszej wypowiedzi. Evil
Idea jest więc prosta jak budowa cepa:
W przebudowanej stronie dział "NEWS" zajmuje 80% powierzchni(KONIECZNIE zasady z forum,tj.liczenie wypowiedzi,hierarchia,bany itp.)
pozostałe 20% to zakładki do innych działów.
Ot wsio...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
psokalski
El Angel de Madrid

PostWysłany: 2007.08.01 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O newsach można, a nawet trzeba wypowiadać się w komentarzach. Według mnie to , że Forum tak bardzo nie rzuca się w oczy ma swoje plusy. Po pierwsze trafiają tu najczęściej ludzie , którzy mają coś do powiedzenia. I tak za dużo jest jednowyrazowych , nic nie wnoszących do dyskusji postów. Jakoś sobie nie wyobrażam forum , w którym piszą posty wszyscy czytający newsy. Moderatorzy mieliby multum roboty. Chociaż z drugiej strony faktem jest , że przydałby się napływ " świeżej krwi"

Powrót do góry
babaaa
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.08.02 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Według mnie to , że Forum tak bardzo nie rzuca się w oczy ma swoje plusy. Po pierwsze trafiają tu najczęściej ludzie , którzy mają coś do powiedzenia.

Otóż to.Ludzie z forum,którzy mają coś do powiedzenia mogli by sprawić,że wypowiedzi pod newsami nie byłyby w większości tylko werbalnym onanizmem głupoli nie potrafiących złożyć do kupy dwóch zdań.

Cytat:
Jakoś sobie nie wyobrażam forum , w którym piszą posty wszyscy czytający newsy

Temat jest do zrobienia jeśli postawimy na jakość ,a nie na ilość.Czyli praca u podstaw...Dzięki temu forum miałoby charakter,a moderatorzy nowe cele.

Pozdrawiam i zachęcam "wierchuszkę"do wypowiedzi.

Powrót do góry
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2007.08.02 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem. Chciałbyś, aby na forum pojawiały się tematy z njusami, by forumowicze mogli je komentować (co jest do zrobienia... tylko nie bardzo widzę sens), czy też chciałbyś zastąpić komentarze jakimś nowym systemem forumowym (na co szanse są całkowicie minimalne)?

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
babaaa
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.08.06 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam rozwiązania dzięki któremu z jednej strony forum miałoby atrakcyjną formę,a z drugiej komentarze do newsów wymagałyby dbalości o język przez komentujących.
Pytanie jak można to technicznie zrealizować?Wstępnie wyobrażam to sobie tak:
- na stronie RealMadryt.pl 80% miejsca dalej zajmują NEWSY
- 15 % to zakładki do poszczególnych działów forum
- 5% to zebrane do kupy dotychczasowe linki z głównej strony RealMadryt.pl(terminarz,galeria,itp.)

Powrót do góry
Ice-X
Sapere aude

PostWysłany: 2010.12.13 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie odświeżyć temat ze względu na to co się dzieje ostatnio.
Czy forum umiera? Tak. Może nie pod względem aktywności , ale wartości.
Chciałem zauważyć że jest to największe w Polsce forum o Realu Madryt , a nie cyrk w którym główną rolę grają osoby chcące za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. To nie jest forum Oscary.pl więc jeśli wam tak na nich zależy to wypierdzielać na castingi do seriali bo może tam wzorem braci Mroczków uda się wam coś osiągnąć.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Poza tym , każde odmienne zdanie wiąże się momentalnie z prześmiewaniem. Czy co niektórzy wiedzą co to jest dyskusja , czy to zbyt trudne pojęcie?
Cytat:
Dyskusja jest jedną z form zapobiegania konfliktom między ludźmi

zetep
Killing Football

PostWysłany: 2010.12.13 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tobą, szczególnie gdy ktoś próbuje ze mną dyskutować to 80% użytkowników tego forum brnie do jednego zawodnika :| Chyba nie muszę mówić o kogo chodzi.

Tak ciężko kurwa zrozumieć, że podoba mi się jego styl grania?
Jego zachowanie pozostawiało wiele do życzenia po odejściu od Realu, ale kurwa ile można pierdolić w kółko jaki on jest słaby, czy popierdółką, bo odszedł od Realu.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2010.12.13 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic dziwnego, że forum zaniża loty jak moderatorzy puszczają teksty w stylu "idź se strzep"; "przydupasie"; "buraku" etc, no bo przecież gdyby:
Cytat:
za to dawaliby warny to 3/4 forum byłoby zbanowane
hihi -.-'

Powrót do góry
czarnonabialym
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2010.12.13 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forum.realmadrid.pl = Korea Północna internetu

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2010.12.13 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zetep napisał:
Zgadzam się z tobą, szczególnie gdy ktoś próbuje ze mną dyskutować to 80% użytkowników tego forum brnie do jednego zawodnika :| Chyba nie muszę mówić o kogo chodzi.
Przesadzasz. Większy burdel robią kmioty, które w kółko napierdalają w tematach Igły i Benzemy. Jeden zagra dobry mecz, to napierdalamy na drugiego, drugi zagra dobrze, to na pierwszego. :-)

David Kleinfeld
Trener
Trener

Zakaz pisania

PostWysłany: 2010.12.15 01:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwracając uwagę na pojebów, którzy swoimi postami nic nie wnoszą, zachęcacie ich do dalszego działania. Jeśli nikt z was nie reagowałby na putkologiczne posty i dedalogiczno-bugielowe wypowiedzi to zniechęceni autorzy ogarnęli by się albo odeszli w niebyt.

Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2010.12.15 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze gada, polać mu herbaty.

Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2011.08.13 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Użytkownicy i użytkowniczki. Ten dzień nadszedł.

Mówiąc z pozycji osoby nadal młodej, lecz takiej, która swoje już przeżyła, być może za dużo jak na taki wiek, i która jest już nie tylko jedną nogą w dorosłym życiu, ale która drugą jest już w grobie muszę przyznać - myliłem się.

Nie ma usprawiedliwienia. Myliłem się myśląc, że wiem lepiej, że mam rację, podczas gdy byłem w wieku, w którym było to kompletnie nie na miejscu. Co prawda osoby młode rację mają zaskakująco często, bo i myśleć potrafią po swojemu i nie utraciły do końca naturalnej niewinności, nie biorą jednak pod uwagę tego, że choćby już sobie ten cały dziwny świat w głowie poukładali to i tak prędzej czy później to wszystko będzie na nic. Bo odrzucą wszystko co w nich najważniejsze, a czego sami nie doceniali gdy to mieli, niczym wąż odrzuca starą skórę. Na dodatek racja ludzi młodych jest niczym w starciu z szarością świata widzianą po zrzuceniu tej właśnie skóry.

Nie czuję dawnej magii i leczniczych właściwości pisania postów i zakładania kont już zbyt długo. Zdałem sobie z tego w pełni sprawę niedawno, w czasie rozmowy z bugielem, który również się skończył. Zdałem sobie sprawę jak bardzo wyrobnicza stała się moja działalność tutaj. Że to co dawniej oczyszczało mnie ze wszystkich toksyn życia codziennego i było moją bronią, zaczęło mnie zatruwać i stało się moim przekleństwem.

Nie mogę was oszukiwać. Nie mogę siebie oszukiwać. Mogę założyć jakieś Hot or Not. Mogę stworzyć trailer do filmu o forum. Mogę zapełnić 5 stron tematu wywodami o grudce na mojej dupie. Jednak to już mi nie pomaga. Nie sprawia mi nawet przyjemności.

Daedalus służył tylko i wyłącznie terapii. Oczyszczeniu się. Czasami rozrywce. Ale teraz... Teraz zdałem sobie sprawę jak stary się czuję. Jak bardzo pusty i wypalony. Świat stracił swój kolor i smak, stał się odrażający.

Tam gdzie dawniej był chłopiec zafascynowany futbolem, pełen pasji, uwielbienia i pragnienia wiedzy i widowiska obecnie jest stary zgred, którego brzydzi obecna piłka i nie chce jej dotykać nawet kijem, zgred, który marudzi i którego wylewanie frustracji z rozrywkowo-leczniczego stało się całkiem poważne.

Tam gdzie dawniej był chłopak tak bardzo nasiąknięty buntem, młodzieńczą furią wobec świata i dorosłych, oddychający rockiem przy pomocy każdego milimetra skóry, pełen uwielbienia, miłości i podziwu obecnie jest stary zgred, który zdał sobie sprawę, że buntowniczy dźwięk gitary elektrycznej brzmi w dniu dzisiejszym tak konserwatywnie jak nigdy, który od zwykłego trybu ignore połączonego z nieskończoną pogardą wobec rapu, całej kultury hip-hop, rnb zwanego także popem a także odmóżdżającej muzyki elektronicznej (czyli jej większości) przeszedł do czystej nienawiści i marzeniu o tym "by wróciło to co było".

Tam gdzie dawniej był naiwny idealista, marzyciel, człowiek wielce tolerancyjny, pełen miłości, zrozumienia, empatii, człowiek, który potrafił zamknąć oczy i zobaczyć idealny świat, a co najważniejsze nosić ten świat ze sobą w sercu, dzisiaj jest stary zgred, tak bardzo pozbawiony nadziei i motywacji, że powoli zaczął stawać się tym czego nienawidził. Konserwatystą. Rasistą. Zaryzykuję stwierdzenie, że potencjalnym mordercą, bo jak inaczej nazwać człowieka, który unicestwiłby większość ludzkości gdyby dostał od Boga taką możliwość?

Co do Boga to na szczęście nadal pozostaję w trybie "nie wierzę, a jeśli Bóg istnieje to jest popierdolony".

Tam gdzie dawniej był człowiek, który nie wierzył w miłość, wierzył w przyjaźń + seks, dzisiaj jest smutna osoba, której jedyna szansa na uzupełnienie tej pustki, którą każdy z nas ma w duszy, tego niewytłumaczalnego poczucia tęsknoty przeszła obok nosa z jego winy. Osoba, która uwierzyła w miłość gdy ją straciła.

Tam gdzie dawniej był uśmiech, kolor, przyjaźń, zabawa dzisiaj jest ponura świadomość nieskończonej głupoty, wszechobecnego zła, morderstw, gwałtów, korupcji, rasizmu, świat gdzie liczy się kto ma jaką skórę, gdzie skrawek ziemii ze swoją nazwą jest dla wielu czymś najważniejszym, świat boleśnie ograniczony w porównaniu do świata dziecięcych marzeń i fantazji, świat chemii, świat gdzie wszystko jest towarem a człowiek numerem, świat handlu kobietami, świat systemu, schematów i kontroli. Świat, w którym przeznaczeniem 99% ludzkości jest czołganie się na kolanach i maślano-wdzięczne spojrzenie gdy Pan rzuci resztki jedzenia ze swojego stołu.

Tam gdzie dawniej był użytkownik z dystansem, który zawsze miał w 100% wyjebane i bawił się niesamowicie tworząc Daedalusa, absolutne uosobienie wszystkiego co w tym człowieku najgorsze, twór pozwalający wyrzucić to wszystko z siebie i podejść na czysto do świata realnego, dzisiaj jest stary zgred, który odzywa się tu w sumie chuj wie po co, pisze tego posta chuj wie po co. Daedalus jest jak rock. Stał się przeżytkiem. Dzikim, ostrym, potrafiącym szaleńczo kopać, ale jednak przeżytkiem.

Rozpisałbym się nawet bardziej długo i szczegółowo o samym mechaniźmie działania Daedalusa, a także technikach forumowej manipulacji, ale nie chcę zabrzmieć nieskromnie.

Kilka miesięcy temu zrozumiałem, że jedyną odpowiedzią na ból wywoływany przez ten świat jest poddanie się drugiemu przekleństwu, które ten świat wywołuje - obojętności i tępocie. Mniejsze zło. I rzeczywiście wszystkie kanały przez które docierało do mnie cierpienie zostały znacząco przytłumione, nawet ten miłosny. Efektem ubocznym jest utrata pasji i umiejętności całkowitego, pełnego przeżywania życia, a więc także tego co było w nim dobre, jednak jak wspominałem - mniejsze zło. Przyśpieszyło to jeszcze stawanie się przeze mnie tym czym gardziłem i co trawi ten świat, jednak ten proces nieodwracalnie zaczął się 2 lata temu i przyśpieszenie go jest żadną ceną za możliwość nie budzenia się każdego dnia z uczuciem jakie zapewne towarzyszy byciu zrzuconym w czeluści piekielne.

Dalsza egzystencja Daedalusa nie ma sensu, nie ma powodu. Także ten kanał trzeba przytłumić.

Przygotowując się do podróży w miejsce nieosiągalne wyobraźnią, niczym Johnny Depp w "Dead Man" przy grobowych porykiwaniach gitary, muszę odciąć się od wszystkiego i pozwolić by poniósł mnie prąd. Daedalus to jedna z ostatnich przeszkód.

Opuszczam was na dzień przed prawdziwym rozpoczęniem nowego sezonu przez Real, który zresztą jest jedną z tych dobrych w życiu rzeczy, których oddziaływanie zostało ostatnio znacząco przytłumione. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś godny przejęcia roli nieco jebniętego białego paladyna odpierającego najazdy putek z świetlistym mieczem w dłoni i uśmiechem na ustach. Mam także nadzieję, że ten klub powróci do wygrywania, płynąc biało-fioletowym okrętem wikingów w morzu frustracji i kompleksów antymadryckich kibiców pozostałych klubów, jak za starych dobrych czasów gdy Real raz po raz wygrywał Ligę Mistrzów a ja z trudem powstrzymywałem jadowity śmiech w towarzystwie sfrustrowanego wujka pierdolącego wściekle o druzynie, w której liczą się tylko gwiazdy i pieniądze.

Żegnajcie.

- Daedalus

El Dominik
Madridista

PostWysłany: 2011.08.13 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daedalus. napisał:
Żegnajcie.

Taaa jasne Very Happy

Marcelo.
Powrót do góry
Mrowa.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.08.13 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:( :( :(

Cytat:
Daedalus służył tylko i wyłącznie terapii. Oczyszczeniu się. Czasami rozrywce. Ale teraz... Teraz zdałem sobie sprawę jak stary się czuję. Jak bardzo pusty i wypalony. Świat stracił swój kolor i smak, stał się odrażający.

Jakby Fincher poczekał piętnaście lat z Fight Clubem, to buliłby ci za wykorzystanie twojej historii.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14
Skocz do: