Real vs Barcelona
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przemek
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2003.04.13 20:18    Temat postu: Real vs Barcelona Odpowiedz z cytatem

wyjde w tym poscie z mila i zapewne lezaca na sercu wielu kibicow propozycja Exclamation postarajmy sie zapomniec o spierdolonym meczu z san sebastian i pomyslmy o tym co nas czeka
a czekaja nas derby europy!!! bedzie zajebiscie.. ja to wiem!! real-barca Question co myslicie Laughing

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Fabjan
Cierpliwie czekający na zwycięstwa

PostWysłany: 2003.04.13 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bedzie mecz podobny do tego Górnik Z. - Pogoń Sz., gdzie w roli Górnika wystapi Real a Pogoni- Farsa. A w roli Kompały w tym meczu wystapi Javier Garcia Portillo 8)

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2003.04.14 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatia prosta już sie rozpoczęła... Twisted Evil Na ten mecz czeka sie pół roku ,dla tego meczu socios wykupują całosezonowe karnety... Obecna sytuacja ligowa przedstawia sie w ten sposób ,że Real i barca walczą o zgoła inne cele... My o Tytuł , oni o zachowanie twarzy i awans do Europejskich Pucharów... Laughing Wiadomo ,nie można sie całkowicie sugerować zajmowanymi pozycjami czy aktualną formą obu zespołów ,to są wielkie derby ,to jest Święta Wojna i w tym meczu wszystko sie może zdarzyć... Oczywiście ,że Blancos są zdecydowanymi faworytami w tej konfrontacji ale wszystko sie może zdarzyć. Barca cały sezon ,z małymi wyjątkasmi gra fatalnie ,bez pomysłu i konstruktywności... Mają tam zawirowania personalne ,które nie odbijają sie najlepiej na grze zespołu... Nie potrafią ustabilizować formy a raczej tej formy od początku sezonu nie znaleźli... Czy zaskoczą nas czymś pozytywnym w ten sobotni wieczór? Osobiście twierdze ,ze nie ,to może być taki mecz , w którym Real latwo sobie poradzi z barceloną...Madrid jest w gazie i nawet ostatnia wpadka z RSSS nie zmienia faktu ,że Królewscy grają jedną z najpiękniejszych jak nie najpiękniejszą piłkę w Europie(MU 8) ). Nie narzekamy na kontuzje ,wszyscy powinni być zdrowi a to jest bardzo ważne. Ważna jest też dyspozycja obronna(z RSSS każdy widział jak to wyglądało...) O atak nie ma sie chyba co martwić ,bo Real u siebie nie umie nie atakować Laughing Może wreszcie swój geniusz zaprezentuje ktytykowany z każdej strony Ronaldo? Może Figo zagra tak jak z MU i pokaże swoim byłym kolegą ,ze transfer do Realu wyszedł mu tylko na dobre?Publika na Estadio Santiago Bernabeum bedzie sprzyjać Realowi ,bedzie 12-tym zawodnikiem. Barcelona tego wieczora nie bedzie miała łatwego życia... Twisted Evil Obydwie drużyny mają teraz serie ciężkich spotkań zarówno w PD jak i w CL...Reak narazie wychodzi w tych spotkaniach lepiej... Mój typ na mecz Real Madrid-fc barcelona to 4:1 dla BVlancos. Możliwe ,że zbyt optymistycznie ale tak coś czuje ,że barcelona nie bedzie miała nic ciekawego do powiedzenia...Obym sie nie mylił 8)
Pozdr Wink

Powrót do góry
benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2003.04.14 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt,faktem,że do samego spotkania pozostało jeszcze 5 dni i nocy,ale na samą myśl o tym spotkaniu ciary mi przechodzą po całym ciele 8) Wszystkie wnioski jakie możnaby wyciągnąć z ostatnich spotkań KRÓLEWSKICH jak i farsy opisał w poście wyżej Ćwirek.
Mi pozostaje zgodzić się z jego opinią,a tak apropo wyniku to wygramy 4:0 Twisted Evil Wiem,że wynik wydaje się śmieszny bo jakby nie było to gramy z farsą,ale...

lucash
Castilla
Castilla

Zakaz pisania

PostWysłany: 2003.04.14 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę się obawiam tego meczu, to że Barca gra w tym sezonie beznadziejnie nie oznacza że w tym meczu też tak będzie, a raczej na pewno tak nie będzie, na ten mecz oba zespoły mobilizują się na maxa i chcą wygrać za wszelką ceną. W sobotę śmialiśmy się z przegranej Barcy z Deportivo 4:2, a tu Real dostał dokładnie tyle samo z Sociedad, tak więc w tym meczu może się wszystko zdarzyć. Mam jednak nadzieję że to Real wygra i będę się cieszył nawet jak wygra tylko 1:0. Obawiam się że mecz będzie podobny do tego pierwszego gdy było po 0 a sam mecz był mało ciekawy. Nie mogę przeboleć w takich sytuacjach że nie mam C+ Płacze

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2003.04.14 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucash napisał:
Nie mogę przeboleć w takich sytuacjach że nie mam C+ Płacze

Ja też nie mam Canal+ ,ale od kilku dobrych sezonów nie opuściłem żadnego meczu Real-barca. Zawsze gdzieś znajde Canal+(knajpka ,kumpel) Teraz też musze coś zorganizować... Co do meczu to nie sądze ,że bedzie to nudne spotkanie ,które zakończy sie wynikiem 0:0. Real u siebie nie gra nudnych spotkań... 8) Ciekawe czy wystąpi Saviola? Jak dla mnie to mógłby grać ,jak go nie bedzie to też dobrze ,tylko ciekawe kto go zastąpi? Dani? Laughing Jakiś młodzik? Interesuje mnie też kto wygra rywalizacje Zidane-Riquelme? Nasz ,,boski'' rozgrywający prezentuje ostatnio wyborną dyspozycje ,czego nie można powiedzieć o JRR... Jednak jak już wcześniej zostało pare razy powiedziane ,w takim meczu wszystko sie może zdarzyć... Rolling Eyes

Powrót do góry
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2003.04.14 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wkleje posta co dalem na BO - niechce mi sie go przeredagowywac, mam nadzieje, ze sami odsiejecie pseudoironie Smile

Real na fali wznoszacej, wygrywa mecz za meczem, z Zidanem w zizoustycznej formie, czasem fartownie, a czasem demolujac przeciwnikow jak np manU. Aczkolwiek wlasnie zaliczyl potkniecie z sociedadem, ktore dla fanow kibicujacych ulubiencom za gruba kase, przyzwyczajonych do kolejnych zwyciestw jest sporym zaskoczeniem i lekkim szokiem. Dla starych wyg natomiast jest potwierdzeniem tego, ze p$eudogwiazdki to p$eudogwiazdki i czasem im sie niechce grac - niewiedza co oznacza noszenie bialej koszulki... No i w sumie ciagle wygrywanie byloby nudne Ale ten mecz moze tez wyjsc na dobre, Bosque napewno nie zrezygnuje z bezbarwnego Ronaldo, ale moze podziekuje Flavio - choc niestety nawet jesli go zmieni to pewnie nie wystawi majacego ofensywne ciagatki, najlepszego pilkarza na swiecie, czyli panienki Guti, tylko na boisku musi pojawic sie drugi klasyczny DM - np Szambiasso. Oprocz tych 2 bezbarwnych zawodnikow roznie bywa z chimerycznym Hierro - raz zagra fenomenalnie, trikami osmieszy napastnikow, otworzy kolegom jednym podaniem droge do bramki, a raz tragicznie, popelniajac katastrofalne bledy, a swoimi podaniami otworzy droge do bramki napastnikom druzyny... przeciwnej. Ale pozatym reszta zawodników jest w Królewskiej formie, nawet rezerwowi.

Tymczasem Barca jest w dolku. Przegrala takimi samymi rozmiarami co Real, tylko ze w przeciwienstwie do rzadowej druzyny u siebie. W Barcelonie dla odmniany prawie cala druzyna gra bezbarwnie. Ponad to wybijaja sie Puyol i Saviola. Na wyroznienie moim skromnym zdaniem zasluguje, niedoceniany wczesniej rowniez przeze mnie Motta - najlepszy z zastepu rzemieslniow w Barcelonie. Tyle, ze Saviola nie zagra. Dwa, bylo nie bylo wielkie nazwiska sprowadzone przed sezonem nie graja jak na to liczono - Mendieta jest cieniem samego siebie, a z Romkiem to niewiadomo co jest. Antic nie daje rady podzwignac Barcy po van gaalu co swiadczy tylko o glebokosci kryzysu katalonskiej druzyny. Pare zwyciestw i remisow w ostatnim czasie to nie to na co licza Barcelonisci. Rozne bywaja plany naprawcze, jeden z nich to Rustu, Chivu, Moro i ktos tam , ale imo Barcie jest potrzebna conajmniej 1 p$eudogwiazda, jesli sama nie potrafi takiej wychowac, trzeba wylozyc ciezkie pieniazki na sprawdzonego i bedacego w formie gwiazdora - tacy pilkarze chcac niechcac sa chyba jedyna droga do sukcesu -, a Barca obecnie takich nieposiada (btw kupno takowej gwiazdki bedzie trudne bo wiekszosc gra w Realu ). I ciekawe jest czy kolejny sezon, piaty juz, kibice Barcy znow beda znosic z pokora kolejne porazki, czy wielka FC Barcelona powroci na nalezne jej miejsce.

Podsumowujac faworytem niewatpliwie jest Real - przyznaje to wiekszosc kibicow. Ale pilka jest pilka i np Lotwa potrafi ograc Polske na jej podworku takze roznie byc. tym bardziej, ze z meczami Realu z Barca bywa roznie. A Barca druzyna bardzo chimeryczna raz potrafi zaliczyc kleske, by potem wygrac 6:0 by znow zaliczyc druzgocaca porazke...

Ja jednak stawiam na scenariusz w moim ujeciu pozytywny, czyli...
3:0 Guti x3

RUUDVANMAN
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.04.14 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozwolcie ze ja tez przylacze sie do tej goracej dyskusji..........
jeden z najbardziej pamietnych meczy Real:Barca to chyba ten z stycznia 1995 kiedy to Real pokonal barce 4:0.............
ale tam wasza wojna mnie nie rusza,w srode jest nasza!!!!!!!!!!

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2003.04.14 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RUUD poprawka - wtedy bylo 5:0 Very Happy 3x zamorano, amavisca, luis enriwue :P

Przemek
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2003.04.14 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czarny czy ty miales kiedys inny scenariusz niz guti x3... ja mysle ze to bedzie ciezki mecz bo zadna z druzyn nie bedzie grala porywajaca.. bramke na wage zwyciestwa strzeli portigol w hmm... 82 minucie... Laughing pytanie jeszcze czy w meczu z galicja real poprawi sobie nastroj w zespole!! Question

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2003.04.16 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

federacja odrzucila wniosek barcy o anulowanie kartki savioli no i wyglda na to... ze barca niema czym atakowac! jedynym chyba napastnikiem zdolnym do gry jest raczej w sredniej formie bedacy klajfi... le 21 raczej wzmocnieniem ataku bedzie slabym - niegral duzo, a na bernabeu bedzie nonstop jak zwykle wygwizdywany, co kilka razy pamietam w poprzednich meczach go peszylo... a wiec nie pozostaje nic innego jak wygrac bo barca bez ataku a bronic sie raczej niezbyt umie...

Przemek
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2003.04.16 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm.. wygranie meczu to sluczna koncepcja, a zapowiada sie na to takze dlatego, ze po zwyciestwie nad galicja widac ze nie ma w realu zadnego kryzysu Exclamation a to ze barca nie ma ataku... tak miedzy Bogiem a prawda to juz kilka lat go nie ma Exclamation Twisted Evil

Ad
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2003.04.16 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slusznie prawicie, ze Barca nie ma ataku, ale vs Real moze byc zupelnie inaczej. Pozniewaz jakis tam Motta czy Rochemback beda pewnie chcieli za wszelka cene sie pokazac. Boje sie tylko, zeby Bosek nie postawil na szachy i czekal na 80 minute by rzeczywiscie wtedy przesadzic wynik spotkania... Płacze Jak Krolewscy nie zagraja odwaznie i nie pokaza kto tak naprawde jest lepszy to moze byc zupelnie srednio. A wtedy remis 0:0 murowany! Ach marzy mi sie taki zestaw:
Cassilas ;
Salgado, Hierro (mimo wszystko!), Helguera, ;
Makelele Roberto:
Zidane, Guti, Figo (Solari?)
Ronaldo (Morientes?) Raul
Rezerwa - Portillo, Cambiasso, Pavon
No coz - pomarzyc mozna. Zwlaszcza z tak slaba Barca, jak w tym roku!
Pozdrawiam!

Limpia y blanca que no empana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Jaro
Culé
Culé

PostWysłany: 2003.04.17 08:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barca jest w głebokim dolku ale to nie zmienia faktu , ze wierze w jej zwycięstwo Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Kaska_K
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2003.04.17 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dolek, nie dolek - mysle, ze na ten mecz Barca sie zmotywuje i bedzie w stanie pograc..., oby nie za skutecznie Wink

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: