Diego López [Espanyol]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 83, 84, 85, 86  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ricardo 7
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2014.08.12 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyzwyczaiłem się, że tak komentujesz każdy post, który nie jest zgodny z Twoimi wyobrażeniami.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2014.08.12 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie bez powodu pod koniec sezonu pojawiały się głosy wśród kibiców, jak i dziennikarzy o tym by to Święty wrócił do bramki na stałe (nie odwrotnie)

Nom, nie bez powodu. Powodem był finał Ligi Mistrzów, w którym i tak miał zagrać Casillas. Formę wszyscy widzieli podobną, nawet jeśli Diego był w Realu zawsze lekko overrated przez Ikera i jego spadek.

Ricardo 7
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2014.08.12 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cover

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=51233

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=50753

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=51243

Argumenty kibiców tego forum już w odpowiednim miejscu przytaczałem Smile.

Powrót do góry
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

PostWysłany: 2014.08.12 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, ale ja rzadko kiedy traktuję newsy z ASa i Marki poważnie, a w tym temacie już zupełnie. Mówię o tym, co widziałem w Internecie w tamtym czasie i zapamiętałem głównie takie wrażenie.

Maestro Bravo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.12 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibice domagają się powrotu Ikera - as.com

Brakuje jeszcze jakiejś teorii Torresa :lol2:

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2014.08.12 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukecik napisał:
Sondokan napisał:

A właściwie czemu wszyscy zarzuacją Casillasowi, że to przez niego odszedł Diego a nie przez to, że przyszedł Navas?

Sondo, nie masz wstydu xD

Czyli co, gdyby Keylor nie został zakontraktowany to Lopez odszedłby i tak?

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Ricardo 7
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2014.08.12 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cover napisał:
Przepraszam, ale ja rzadko kiedy traktuję newsy z ASa i Marki poważnie, a w tym temacie już zupełnie. Mówię o tym, co widziałem w Internecie w tamtym czasie i zapamiętałem głównie takie wrażenie.

Very Happy
Zastanawiałem się jaką tym razem obierzecie linię obrony Smile W sumie ta z asem i marcą jako klakierami Ikera była w tym przypadku chyba jedyną ;) . Mógłbym napisać byście poczytali komentarze pod tymi linkami, mógłbym znów cytować gości z tego forum, ale widzę, że nie ma sensu. Zbiorowa amnezja opanowała to miejsce Smile.

Dziwi mnie za to troszkę to, jakie podejście mają niektórzy do mediów. Maestro, Ty z tego co pamiętam bardzo często wrzucasz tutaj jakieś twitterowe informacje. Szkoda, trochę, że im dajesz wiarę, a gdy ja posiłkuję się takowym to chyba nie bierzesz go na serio. O tym, że większa część tej nagonki na Ikera też wzięła się nie skądinąd jak z mediów już nawet nie wspominam, bo najwyraźniej jedne hiszpańskie źródła są denne, a drugie to skarbnica mądrości.

Z mojej strony EOT.

Powrót do góry
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2014.08.12 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież tutejsze forum powoli domagało się Ikera na stałe, a przy tej dawce nienawiści jaka tutaj jest to faktycznie było coś na rzeczy Tongue

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Maestro Bravo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.12 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest różnica pomiędzy wrzucaniem informacji a wierzenie w nie. W kontekście Realu Madryt pojawia się co dzień mnóstwo informacji, z czego 99.9% to kompletne bzdury. Śmieszy mnie opieranie informacji na podstawie sondy dziennika, który jawnie wspiera jedną ze stron, który potrafi przeinaczać fakty i to nie tylko te związane z Ikerem ;)

Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

PostWysłany: 2014.08.12 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ricardo 7 napisał:
Cover napisał:

Very Happy
Zastanawiałem się jaką tym razem obierzecie linię obrony Smile W sumie ta z asem i marcą jako klakierami Ikera była w tym przypadku chyba jedyną ;) . Mógłbym napisać byście poczytali komentarze pod tymi linkami, mógłbym znów cytować gości z tego forum, ale widzę, że nie ma sensu. Zbiorowa amnezja opanowała to miejsce Smile.

Co to znaczy "obierzecie"? Piszę wyłącznie we własnym imieniu i tak samo traktuję informacje z ASa, czy Marki. Sądziłem zresztą, że to widać, bo nie jestem jakimś hiperfanem Diego, hiperhejterem Ikera, czy w ogóle cokolwiek, zawsze staram się oceniać na podstawie własnych przemyśleń. Jeśli myślisz, że informacje o Ikerze wrzucam do kosza, a resztę sobie czytam, to się mylisz, leci prawie całość, bo ludzie, którzy tam pracują są zwyczajnie niekompetentni, rozsiewają kłamstwa, nie potrafią przełożyć bez dopisywania od siebie wypowiedzianych przez kogoś dwóch-trzech zdań, zdarzało im się zmyślać nawet całe wywiady. Nie mogę ufać takim źródłom w żadnym aspekcie. Nie chodzi broń boże tylko o Ikera, bo takie coś wydedukowałem z twojego postu. Takie ABC np. żarem w Ikera nie zieje, wręcz odwrotnie, a nie powiem o tym źródle złego słowa. Kapiszi?

Ricardo 7
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2014.08.12 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tytułem odpowiedzi.

Wiesz Maestro, mam wrażenie, że niektórym wierzysz, ale tak jak mówię - nie będę się kopał z koniem. Masz swoje zdanie i wiem, że w żaden sposób Cię nie przekonam.

Cover, "obejrzycie" bo w poście miała się znaleźć również odpowiedź Maestro. Moje niedopatrzenie. Nie miałem wiedzy, że AS działa w taki sposób. Niemniej trudno mi podejrzewać by sfałszowali wyniki sondy, skoro nawet tutaj na forum reakcje były wówczas podobne, a przecież chyba nikt nie powie, że roi się tutaj od zwolenników Casillasa. Tak czy siak pozostaje pytanie po co te treści w takim razie pojawiają się na stronie, skoro są nierzetelne. MARCA, z tego co ja śledzę nie jest aż tak jednostronnym źródłem, ostatnio sporo pojawia się w niej także informacji, które niekoniecznie działają na korzyść Ikera. Poza tym wrócę do tego co pisałem wcześniej. Nagonka na Ikera też nie wzięła się znikąd - skąd pewność, że tamte źródła są rzetelne?

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.08.12 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka dygresja.. dlaczego Diego nadal tkwi w dziale kadry? Coś mi umknęło i jednak został tylko wypożyczony?

Gumistrz
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2014.08.12 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie. Nie było jeszcze oficjalnego komunikatu.

milky
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.12 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale był już przecież wcześniej przeniesiony do działu byłych piłkarzy. Ktoś się chyba pospieszył, nie wytrzymał do oficjalki i stąd takie zamieszanie. Szkoda, ale niebawem znowu wróci do działu byłych piłkarzy...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2014.08.13 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeniesiono. Sad

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 83, 84, 85, 86  Następny
Strona 84 z 86
Skocz do: