Wrestling
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.10.19 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No epickie to było, co tu dużo pisać. Najlepsza wejściówka obok tej Undertakera, kapitalny theme song. Niepowtarzalny segment, który będę oglądał jeszcze wiele razy. Przy zapowiedzianym powrocie były takie emocje i tak genialna reakcja publiki, a co by się działo, gdyby powrót był niezapowiedziany i nastąpił w trakcie RRM? Wszyscy by się posrali na miejscu. Ale nie ma co wybrzydzać, liczy się dla mnie fakt, że wrócił i doczekałem się jego powrotu, który przez te wszystkie lata wydawał się niemożliwy. Fantazja, po prostu fantazja. Życzyłbym sobie, by Lesnar jednak nie był tym ostatnim, ale cóż, wszystkiego mieć nie można. Ciekawi mnie tylko rezultat tej walki. Znając życie Lesnar tego nie przegra, bo nie po to tak budowali i ciągle budują jego postać, by miał przegrać z kimś, kto wraca po 12 latach przerwy, obojętnie jaką legendą by ten ktoś nie był. Zwłaszcza, że pojawiają się plotki o tym, że znów będzie kręcić się wokół pasa w okolicach Wrestlemanii.

Jaram się <serce>

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2016.11.22 02:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tam luket?

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.11.23 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy

Nie no, w takim szoku byłem, że to jest nie do opisania. Squash na Lesnarze :lol2: Nie do uwierzenia! Trzeba oddać, że to bardzo oryginalne i wzbudzające kontrowersje i ostre dyskusje rozwiązanie, ale ja nie będę narzekał, jest jak jest Very Happy
Zajebista sprawa, że dogadali się w sprawie dłuższego kontraktu i Bill wystąpi na RR, ale znowu muszę się czegoś doczepić. O wiele lepiej by było, gdyby jego występ był niespodzianką, a nie zapowiedzianym udziałem na 2 miesiące przed galą... Za to minus, ale całokształt mnie mocno cieszy. Trzecie starcie z Lesnarem na WM już mniej, ale nie będę wybrzydzał. Grunt, że mogę go oglądać.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Sandman
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2016.11.23 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budować Lesnara przez 3 lata na największego wymiatacza w historii federacji, bestię która pozamiatała Cenę i Ortona, przerwała serię Undertakera tylko po to żeby jakiś emeryt powracający po 12 latach to wszystko zniszczył.

Brawo WWE <ściana>

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.11.23 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś emeryt?

Powrót do góry
Sandman
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2016.11.23 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dla niektórych jest legendą, ale dla mnie to tylko emeryt.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2016.11.23 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To budowanie Lesnara polegało wyłącznie na tym, że żaden wrestler fizycznie nie mogący się przeciwstawić Brockowi był automatycznie skazany na porażkę, przez co pojedynki były kurewsko przewidywalne.

Ta porażka sprawia, że przynajmniej prysła bańka niepokonanego steryda i wrze dyskusja o Goldbergu co puknął Brocka bez mydła.

Mam szczerą nadzieję, że nie będzie Brock v Lesnar 3. Efekt tego squasha byłby kompletnie zmarginalizowany przez jakiś durny title match. Ja raczej pesymistycznie widzę to jednak tak, że ani jeden ani drugi nie wygra RR i spotkają się na WM, i Goldberg położy na szali swoją karierę.

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.11.23 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, nie widzę ich walki o pas. Podejrzewam, że do RR Lesnar nawet nie pokaże się w tv ani nie będzie zapowiadany na żadną tygodniówkę. Goldberg wejdzie sobie z jakimś numerkiem do RRM i Lesnar zainterweniuje nawet nie uczestnicząc w walce. Ktoś tam Goldberga wyrzuci albo w ogóle nie będzie zdolny do dalszej walki po demolce od Lesnara i tym samym na WM będzie ostateczne starcie, ale nie o pas.

Podoba mi się story z tą pierdołą na Smackdown, ale zaczynają przeginać i robią momentami ze Stylesa komediowego mistrza. Już mnie to powoli irytuje, a przecież wczoraj Ellsworth nie dość że wygrał kontrakt, to jeszcze szansę walki o pas. Nie podoba mi się, że to wszystko jest robione kosztem najlepszego zawodnika na świecie, który jest jednocześnie posiadaczem najważniejszego pasa w organizacji.

Powrót do góry
Sandman
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2016.11.23 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Styles jest najlepszy na świecie? Owszem jest Phenomenal, ale czy najlepszy?
Z Vincelandu potencjałem dorównuje mu Rollins, a w Indy pełno jest zawodników dorównujących mu ring skillem czy movesetem, z resztą charyzmą też.

Też mi się nie podoba pushowanie Ellswortha kosztem Stylesa.

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.11.24 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można się spierać czy jest najlepszy, ale nie podlega dyskusji, że jest w ścisłym topie.

Powrót do góry
Sandman
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2016.11.24 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bezdyskusyjne i oczywiste.

edit. Luket, Twoi ulubieni zawodnicy? Very Happy

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.11.24 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taker, Goldberg i Stone Cold to moi ulubieńcy. Bardzo lubię też Kurta Angle i też robię sobie nadzieje na jego szybki powrót do WWE. Uwielbiam Jericho w roli zabawnego heela, jak to ma miejsce teraz. Sentyment mam do Punka i Rocka. Z tej nowej fali powoli staję się fanem Owensa.

Powrót do góry
Sandman
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2016.11.24 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

You just made the list :lol2:

Taker i Austin to też jedni z moich ulubieńców, również uwielbiam Jericho.
Z obecnych zawodników WWE jestem wielkim fanem Rollinsa. Dodatkowo lubię Lesnara i AJ Stylesa.
Ogólnie moim ulubionym zawodnikiem jest Mysterio; cenię sobie także Tajiri'ego, Morrisona, Pentagona JR, Briana Cage'a, PJ Blacka, Texano, czy Rickiego Banderasa, Edge'a, Mistico i HBK.

Oglądasz ultraviolentowe federacje?

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.11.24 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie jestem aż takim wielbicielem tego biznesu. Nie wystawiam nosa poza WWE ;)

Powrót do góry
Sandman
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2016.11.24 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żałuj. Federacje lucha libre biją na głowę WWE.

Gorąco Ci polecam te highlightsy:

https://www.youtube.com/watch?v=6AWKgh9XAUw
https://www.youtube.com/watch?v=XWR8ILc_Mro
https://www.youtube.com/watch?v=NHlEbcgVu84
https://www.youtube.com/watch?v=HjxzWUQMAKE
https://www.youtube.com/watch?v=isj992ttYzg
https://www.youtube.com/watch?v=07x6XQQOo-I

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53  Następny
Strona 51 z 53
Skocz do: