Wrestling
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.11.25 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowiek nie ma czasu, by śledzić wszystko ;)

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sandman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2016.11.25 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem Cię; nie wymagam przecież od Ciebie oglądania wszystkich federacji świata, tylko chciałbym, żebyś obczaił te skróty i napisał, czy nies są lepsze od WWE Very Happy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.11.26 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba byłoby poważniej się zainteresować jakąś federacją, by mieć lepsze porównanie. Na pewno gdzieś są regularnie lepsze widowiska niż w WWE,które często serwuje widzom gowno, ale nie śledzę świata wrestlingu poza Dablju, więc ciężko się przemóc i się przerzucić na coś innego ;) a te fragmenty, które wrzuciles, bardzo spoko.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Sandman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2016.11.26 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam duży sentyment do Dablju, od tej federacji zaczynałem i sam byłem bardzo przywiązany do niej, twierdząc, że jest najlepszą na świecie, też nie chciałem wychodzić poza nią, ale w końcu się "przełamałem" i odkryłem naprawdę świetne mało znane federacje, z których niektóre oglądam trochę więcej, a niektórej trochę mniej, ale wszystkie znacznie przewyższają WWE pod każdym względem.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2016.12.30 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

Gorąco polecam popisy Corniego. Takiej beki z shootowych wywiadów nie miałem dawno. Kevin Dunn :lol2:

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2017.01.10 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

It's that time of the year folks! Trzeba się rozpisać na temat RR i potencjalnego kierunku na drodze do Wrestlemanii :]

Moja fantasy karta na WM:

WWE Title - The Miz (c) vs AJ, ten pierwszy wyrósł na najlepszego i najbardziej naturalnego heela w całym WWE, crack, zasługuje na feud. Dałbym mu wygrać tytuł w Elimination Chamber i rewanż z AJ'em na Florydzie.

Universal Title - no jest ciężko ale myślę że Owens (c) vs Balor to najbardziej pozytywne rozwiązanie którego nie mamy większej szansy zobaczyć, ale nie wiadomo. Jeżeli Balor da radę wrócić na Rumble to ma motyw i dla wielu byłoby to fajne zaskoczenie. Wrócić jako numer 30.. Ten demoniczny theme.. Byłby top i powrót do jednego z najlepszych feudów NXT.

IC Title - Ambrose (c) vs Ziggler (vs Corbin?). Czemu nie? Rewanż z Summerslamu i może w końcu jakaś zmiana na lepsze dla Zigglera, bo daaaaawno nie wygrał na PPV. A Corbin byłby fajnym dodatkiem, koleś dobrze sobie radzi z mniejszymi atletami i potrzebuje feudu o tytuł żeby nie stać w miejscu.

US Title - zależnie od tego czy zdecydują się na face turn.. Jericho (c) vs Reigns jest spoko i może wyjść nawet z Jericho jako facem. Czemu nie? Cokolwiek by nie zrobili, Jericho i tak będzie popularny, a walka też powinna być ponad oczekiwania. Nie wiem czy turn musi mieć miejsce i czy musi się to kończyć walką Jericho vs Owens. Byłaby wielka szkoda i marnotrawstwo main eventu Wrestlemanii na rzecz Reigns vs Strowman czy nie wiadomo czego... no kurwa.. :/ Widzę to tak: Jericho znajduje sposób na ochronienie Kevina w walce o pas i zostaje w odwecie wyeliminowany przez Romka w Royal Rumble. Mamy bazę na feud do WM!

Smackdown Women's Title - Alexa (c) vs Becky vs Mickie James. Star factor wraca na SmackDown bo nie wierzę że ten angle z Luchadorką jest szykowany pod coś innego niż powrót Mickie James. Dawać dawać!

Raw Women's Title - Charlotte (c) vs Bayley. Skończyli już z Sashą mam nadzieję na następne parę miesięcy. W dywizji kobiet na Raw jest tak kurwa pusto, że nie wiadomo co wymyślić. Bayley jest OK, nudzi mnie jej hype skoro jest odbębnieniem gimmicku Ceny wymyślonego na rzecz małych dziewczynek, ale w ringu jest świetna. A co tam, lepsze to niż kolejna walka z Sashą.

Smackdown Tag Titles - Ladder Match z udziałem American Alpha (c) vs Wyatt Family vs The Usos. Bumpy byłyby epickie.

Raw Tag Titles - Falls Count Anywhere, Cesaro-Sheamus (c) vs The Club vs The New Day vs Enzo & Cass vs Rusev-Mahal. Dużo ich tu ale cholera wie gdzie ich wepchnąć.

Cruiserweight TItle - Neville (c) vs Austin Aries (vs ktoś inny?). Tylko walka takiego kalibru doda dywizji kolorytu. Na razie wszystko na Raw i 205 Live toczy się w ciszy. Potrzebują charakteru, a nie wiem po co tam co tydzień siedzi AA jeżeli nie po to by włączyć się do dywizji za jakiś czas.

HHH vs Rollins. Wiadomka :]

Lesnar vs Goldberg, stypulacja kariera kontra kariera. Też wiadomka. Nic innego nie może zwrócić Lesnarowi pierdolnięcia które stracił na Survivor Series tym squashem, a Goldberg też już chyba kończy przygodę z wrestlingiem.

Taker vs Cena. Najlepsze wyjście z sytuacji. Byłoby kapitalnie IMHO. Są w stanie wykręcić klasyk jak z HBK, choć Taker starszy o te 6-7 lat.

Andre The Giant Battle Royal. Strowman? Rusev? Kto inny?

Sasha vs Nia Jax. Może jakaś stypulacja, że Stephanie straci pracę z racji tego feudu na RAW ostatnio? Przydałaby się zmiana menedżerki. Może powrót Stinga w nowej roli Very Happy

To tyle jeżeli chodzi o rozpiskę na teraz. Co będzie to będzie. Mam nadzieję, że Vince przejrzy na oczy, albo mu wyperswadują te plany co do Strowmana jako zwycięzcy Royal Rumble...

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2017.01.16 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ to jest piękne.

Delektujmy się, to najpewniej będzie ostatnia road to Wrestlemania dla Takera i Goldberga.

Powrót do góry
Sandman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.03.15 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukecik napisał:
Ależ to jest piękne.

Delektujmy się, to najpewniej będzie ostatnia road to Wrestlemania dla Takera i Goldberga.

Miało być najlepsze RR w historii, a wyszyło mega słabe.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2017.04.03 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<płacze>

Powrót do góry
Sandman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.04.03 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

#ThankYouTaker.

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2017.04.05 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, wynik był do przewidzenia, zwłaszcza gdy okazało się, że to będzie ME. Jakoś na chłodno to przyjąłem i ze zrozumieniem, już nie było takich emocji i takiego ciśnienia, gdy na szali był jeszcze streak. Ale moment, kiedy zdjął i położył w ringu rękawice, płaszcz i kapelusz, wywołał u mnie wzruszenie i łzę w oku. Piękny i jednocześnie smutny, chwytający za serce obrazek.

Może nie każdy się zgodzi, ale dla mnie to największa legenda tego biznesu. Nie Hogan, nie Flair i nikt inny, a właśnie Taker. Rzesza ludzi na całym świecie została fanami wrestlingu właśnie ze względu na niego, bo zainteresowali się jego postacią. I tu nie mam żadnych wątpliwości, że jest to najgenialniejszy gimnick w historii wrestlingu. Cytując powiedzonko Hitmana: the best there was, the best there is, the best there ever will be. Nic lepszego nie było, nie ma i nie będzie. Cieszę się, że dane było mi śledzić go w akcji.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

I wspaniały obrazek:

Powrót do góry
Sandman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.05.26 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=1ScuSpAGMbg

Tylko zostawię to tu.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2017.05.27 02:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej randomowego połączenia dawno nie widziałem xD

Powrót do góry
Sandman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.05.27 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co masz na myśli?

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2017.05.29 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AJ ogarnia piłkę nożną? A tym bardziej Keylora? Trochę dziwaczne, ale w sumie przecież występował w Japonii, i tu i ówdzie w Europie, więc hipsterstwo (jak na Amerykanina) może i nie powinno dziwić.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54  Następny
Strona 52 z 54
Skocz do: