Szachy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.09.29 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatrzymaj tę karuzelę śmiechu, bo dawno takiego jajcarza na forum było.

Rokoko
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.09.29 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej chłopie, weź się ode mnie odczep. I jak już to pisz na temat, bo panowie moderatorzy będą musieli Ci wlepić warna za off-topic. Jakieś kompleksy?

[ Dodano: Dzisiaj o 0:46 ]
I naucz się pisać. Podobno masz lekkie pióro - musisz je uparcie skrywać.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
vini639
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.09.30 00:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Szachy, na pewno ciekawsze niż Bundesliga". Od dziś to jest mój cytat.

Fan Bayernu wyposzczony od emocji, bo jedyne w sezonie to wtedy, gdy odpadają z Realem, więc szuka zaczepek na forum królewskiego klubu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rokoko
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.09.30 07:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz powiedzieć - z czego zrezygnowałeś? Jaki był Twój wcześniejszy cytat? "Jestem prześwietnym piłkarzem"? Wybieraj sobie życiowe cytaty jakie chcesz, tylko szkoda, że nie oglądasz ani szachów, ani Bundesligi, więc jak dotychczas Twoje słowa nie mają styczności z rzeczywistością. Zaczepek? Napisałem wyraźnie, że szukam fanów szachów, jak na razie znalazłem tylko dwóch marnych trolli - jeden, który jest masakrycznym hipokrytą i impotentem słownym, drugi, który rzekome "zaczepki" potrafi odbić kompletnie niekreatywną szpilką, no ale nic dziwnego - bronienie co tydzień Karima Benzemy wyprałoby niejednemu wyobraźnię do argumentacji. No i jesteś wyposzczony od dobrej gry środkowego napastnika w Realu, jesteś już pewnie poirytowany i musisz szukać ulgi w rozmowie z kibicem Bayernu na własnym forum. Niestety wybacz - ludzie zazwyczaj nie znajdują ukojenia w mojej osobie. I jakbym faktycznie zaczepiał, to uwierzcie mi - gdybym zobaczył, kogo udało mi się dostać do mojej audiencji, to bym od razu zaprzestał działań, widząc, że i tak nic z tego ciekawego wyjść nie może.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: