Piłka reprezentacyjna (Liga Narodów itp.)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Burzafka
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.09.13 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
Wnieść coś do dyskusji? Ja tę dyskusję zapoczątkowałem.

Burzafka napisał:
Bardzo proszę o ostrzeżenie dla tego Pana.

Proszę Cię, mógłbyś się bardziej postarać.

Zajebista dyskusja na temat próby organizazcji MŚ przez Hiszpanię! Skończmy tę błazenadę. EOT.

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.09.13 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, proszę o spokój i ciszę na forum, to nie jest miejsce na rozmowy.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.09.13 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gościu zapoczątkował temat organizacji mistrzostw, a jego żartobliwy ton odnosił się do meczów LL w USA, nie wiem jak można tego nie rozumieć.

Rokoko
i’m sooooo changeable!

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.09.16 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burzafka napisał:
Rokoko napisał:
Wnieść coś do dyskusji? Ja tę dyskusję zapoczątkowałem.

Burzafka napisał:
Bardzo proszę o ostrzeżenie dla tego Pana.

Proszę Cię, mógłbyś się bardziej postarać.

Zajebista dyskusja na temat próby organizazcji przez Hiszpanię! Skończmy tę błazenadę. EOT.

Mistrzostw Europy. Check your facts!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Burzafka
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.09.16 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MŚ lub ME, błazenku, przy czym prasa pisała, że Hiszpanom zależy bardziej na MŚ.

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2018.09.16 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja zacząłem dyskusję o organizacji Euro 2028. Do której później próbowałeś dorzucić swoje trzy grosze, które ostatecznie okazały się całym Twoim majątkiem.

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.09.21 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z reguły nie interesuje mnie piłka reprezentacyjna, ale dla jednej drużyny robię wyjątek.
Oscar Tabarez podpisał nowy, czteroletni kontrakt i nadal będzie prowadził Urugwajczyków. Fantastyczna wiadomość. Po Mundialu pogodziłem się z tym, że El Maestro odchodzi z posady selekcjonera Celestes (przede wszystkim patrząc na jego problemy zdrowotne), ale czegoś takiego się w życiu nie spodziewałem.
Najlepszy. <serce>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.10.14 06:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz Holandia Niemcy to spotkanie wyjęte z Footballu Managera. Nieodgwiadane dwa karne, kilka setek Niemców a wynik 0;3 . Poza tym kolejne potwierdzenie, że Cakir to jeden jak nie najgorszy sędzia międzynarodowy sędziujący tak ważne mecze.

Powrót do góry
Cement
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.10.14 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest dramat. Na moje to gramy gorzej niż za Smudy. Very Happy

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.10.14 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest jakaś porażka. Niech ten wujek Kuby już kończy. :] Po chuj gra Milik kosztem Piątka? Co to za gówniane ustawienie? Po raz kolejny.. gówno.

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.14 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna ta reprezentacja, taka gówniana.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.10.15 07:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie gościu babrze kijem w g.... Szuka, szuka, ale nie ma pomysłu. Teraz w sumie nie dziewie się, że Nawałka próbował grać z 3 z tyłu, skoro nie mamy skrzydłowych. Kuba to ława, Grosickiego należy przesunąć wyżej, by grał w ustawieniu 1-4-3-3 tego schodzącego "skrzydłowego", napastnika. Nie mamy skrzydeł, więc Nawałka starał się to tuszować. Jednak w porę nie zauważył, że prócz Glika to nie mamy drugiego środkowego obrońcy, a gdzie jeszcze trzeci! Brzęczek łupie te 1-4-3-1-2, gdzie my nie potrafimy się poruszać w nim. Na siłę wystawia na 10 Zielińskiego, który jest tragiczny na tej pozycji. Jedyne chyba możliwe do ugrania czegoś ustawienie to właśnie 1-4-3-3. Z Krychą, Góralskim i Zielińskim w środku, a w przodzie z Lewej Grosik, prawa Milik, środek Lewy. Nie ma innego ustawienia. Poza tym wypierd... jak najszybciej tego pseudo trenera, który pierw niech w klubowej piłce coś osiągnie zanim powierzy mu się kadrę. Cofnęliśmy się jakieś 5-6 lat. Znów gramy głęboko, bronimy się, mamy problem z wyjściem z własnej połowy. Niegdyś graliśmy jak równy z równym z czołówką, dziś znów jesteśmy jakąś 40 reprezentacją w rankingu.

Powrót do góry
czejenus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.15 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii niezłe eliminacje kadry z ostatnich lat, sukces na euro jak i obecność Legii w Lidze Mistrzów trochę zamazały na pewien czas prawdziwy obraz i stan naszego futbolu.

My ciągle nie rozumiemy,że kadra musi czerpać z rodzimej ligi.
Bez tego nie ruszymy z miejsca nie zbudujemy alternatywy dla graczy z klubów zachodnich,którzy nie grają.

Zobaczmy w jakim kierunku idzie legia,lech ... koniec końców oczekujemy fajerwerków,wyników a w gruncie rzeczy nie ma nic. Najemnicy są słabi, Polacy często też a Ci zdolniejsi nawet nie dostają szans bo ściągamy szrot. Jeśli cała liga nie przejdzie diametralnej zmiany to na pewno w przeciągu najbliższej dekady nie poprawimy ostatnich wyników w piłce reprezentacyjnej jak i klubowej.
Górnik Zabrze ostatnio pokazał,że mamy zdolnych chłopaków i przydatnych natomiast ilu dostało szansę w kadrze,kto im zaufał?

Cofnijmy się o 10 lat wstecz gdy kadra była pod wodzą Leo Beenhakker'a.
Szkoda,że nikt nie pamięta jego myśli szkoleniowej i sposobu pracy.
Cholera gość wyławiał pelikanów jak Golański,Bronowicki,Pazdan,Zahorski,Łobodziński... żaden kariery wielkiej nie zrobił,ale potrafił z nich wycisnąć maksimum i sprawić by byli dla drużyny przede wszystkim POŻYTECZNI.

Teraz mamy zlepek gwiazdorów,którym idzie lepiej lub gorzej.
Nie mamy drużyny,nie ma pokory nie ma nic.
Dlaczego liczymy na kolejne odrodzenie Grosika a nie damy grać Kurzawie,który przede wszystkim myśli i celnie podaje.
Jaki by nie był miał w Górniku ponad 20 asyst a to już o czymś świadczy.
Kądzior odszedł do Dinama i nie przepadł,gra,asystuje,szarpie.
Dlaczego w kadrze nie spróbujemy mu dać trochę zaufania?

Żurkowski, wielki talent też nie dostaje szansy a zasługuje...

Po prostu ręce opadają na to co się wyrabia.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.10.15 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie nic dziwnego, że ten zlepek gwiazdorów nie ma argumentów na nawet półpoważne granie w Lidze Narodów z reprezentacjami grającymi średnio, ale znającymi swoją wartość. Drewna z tyłu nie zastąpisz u nas niczym choćbyś próbował, możesz tylko liczyć na to, że zminimalizujesz ilość lag na Lewego, gdzie i tak kadra poczyniła progres w okresie 2012-2016. Warunki fizyczne nasze najlepsze fundamentalne towary grające bliżej tyłów mają zazwyczaj dość dobre i to poszło do przodu na przestrzeni lat. Boczni obrońcy czy skrzydłowi to już nie są zazwyczaj pijakopalacze i jakaś poprawa profesjonalizmu jest, ale gdy przychodzi co do czego to jednak oczywiście wychodzi kulturka kolesiostwa, obniżania poprzeczki ambicji i rzeczywistość okazuje się brutalna. Kloce na środku obrony są w stanie konkurować w pojedynkach 1 na 1 w Europie, ale braki taktyczne takie same jak za Głowackiego. Pokoleniowa wymiana zawodników, którzy już się pozadowalali dojściem do ćwierćfinałów Euro jest jak najbardziej potrzebna. A tym bardziej modernizacja myśli szkoleniowej w całym państwie. Myślę że będzie tak jak w Anglii z Southgatem, Howem którzy powoli polepszają podejście do systemu, starają się eliminować panikę z tyłu i oddawanie piłki, nadążają za zmianami kulturowymi, socjalmediami, analityką itd. U nas coś takiego w miarę czasu nastąpi, ale raczej nie na przeciągu kolejnych kilkunastu lat.

Powrót do góry
KNXtz
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2018.10.15 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to. Dopóki nasza rodzima liga będzie kuleć, to i reprezentacja będzie kuleć. Rosjanie zbudowali reprezentacje ze swojej ligi i pokazali, że wolą walki i młodymi piłkarzami można dużo osiągnąć przy odpowiednim przygotowaniu. Powinniśmy dawać szanse młodym, nowym i ich szlifować, choćby miało to się kończyć srogimi batami przez pewien czas. Gramy tylko świętymi krowami, które nie dość, że mają już swoje lata, to większość z nich jest już u schyłku swojej kariery. Nam nic nie leży, bo technicznie to my jesteśmy dno i kilo mułu. Wybaczcie, ale jak tu można zwalać cały czas winę na trenerów, kiedy nasi nie potrafią porządnie przyjąć piłki i poruszać się z nią jak chociażby Włosi, którym mimo wygranej z nami, daleko jeszcze do swojej najlepszej wersji. Co zmieni taktyka kiedy Grosik ma kilka sekund na decyzję co zrobić z piłką a to i tak za mało. Jak to jest, że Lewy jako 9 radzi sobie lepiej z piłką niż nasi pomocnicy i podejmuje szybciej od nich decyzje na boisku. Tylko on i może Zielu mogli zagrać tą prostopadłą piłkę do Grosika w ostatnim meczu. Ktokolwiek inny po prostu zepsułby sytuację nawet gdyby podchodził do niej dwa razy. Dopóki nasze reprezentacja nie nabierze jakości, to możemy tuszować i tuszować a i tak gówno z tego będzie. To jest jakaś paranoja, że przez tyle lat Polska nie wyhodowała sobie nawet jednego ponadprzeciętnego technicznie piłkarza z dryblingiem. Większość to jacyś rzemieślnicy dla których 90% podań celnych w meczu to jakaś abstrakcja, a reszta jak Zielu czy Milik, przeplatają przyzwoite występy z tymi tragicznymi i niczym nie przypominają swoich klubowych wersji. O Lewym nie napiszę nic bo to jest kozak i jestem przekonany, że z odpowiednią pomocą by nas pociągnął gdzie trzeba. Nie jestem zwolennikiem Brzęczka i uważam, że to co najwyżej średni trener, ale zgadzam się z nim co do ostatnich wypowiedzi. Co chwile słyszymy co było zle. Murawa była zła, taktyka była zła, przygotowanie fizyczne było złe, trener był zły. A pózniej oglądasz kolejny mecz i znów oczy krwawią przez te przyjęcia, przez to spowalnianie akcji i gówniane podania, straty. Pod tym względem jakaś pieprzona Islandia wygląda 100x lepiej i jestem przekonany, że zajechali by nas kilka razy pod rząd jakby było trzeba.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Następny
Strona 32 z 34
Skocz do: