Piłka reprezentacyjna (Liga Narodów itp.)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.11.20 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo?

Francję, Chorwację i Belgię miałeś na Mundialu - wszystkie 3 drużyny dostały medale. Francja wiadomo, że jest potęgą, Chorwacja jedzie na końcówce swojej generacji, a Belgia to pokolenie ma w najlepszym wieku, za bardzo nie zaskoczy.

Drużyny takie jak Anglia, Portugalia czy Holandia to młodziutkie drużyny z ogromnym potencjałem rozwoju. Ja chętnie zobaczę tych zawodników, których niekoniecznie się od razu jednym tchem wymienia w Europie przy walce o międzynarodowe trofeum.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.11.20 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi konkretnie chodziło o takową sprawę, że stwierdzenie, że jakiekolwiek drużyny, które awansowały do Final Four są "do dupy" jest wobec nich niesamowicie niesprawiedliwe. Jeśli taka Anglia i Szwajcaria wywalczyły sobie awans, to znaczy, że w tej rywalizacji były zwyczajnie lepsze (zastosowałbym tutaj jakieś podkreślenie lub pogrubienie a'la miXUE, ale mi się nie chce) od Chorwatów i Belgów, więc jebać przegranych. A Ty lol1defie swoim stwierdzeniem jebiesz tutaj wygranych. Idąc tym tokiem myślenia zaraz będziemy żałować, że Barcelona znowu odpadła w ćwierćfinale CL, bo nie będzie Klasyku w finale i edycja przez to mniej ciekawa i emocje mniejsze. Jakim sposobem - nie wiem. Takie myślenie jest zaprzeczeniem idei sportu.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
lol1def
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2018.11.20 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po prostu odnoszę wrażenie, że pozostałe drużyny mogłyby pokazać więcej w finałowej fazie (jak to będzie wyglądało nie wiem, nawet bym się mocno nie zdziwił gdyby Szwajcaria coś zagrała). A jeśli chodzi o wygranych ja ich jebie nader często od kilkudziesięciu lat. Bo dla mnie niektórzy po prosu nie zasługiwali na wygraną w danym meczu (daleko nie patrzeć Francja, gdzie moim zdaniem Chorwacja była lepsza w finale, a jednak przegrała przez błąd sędziego). Jest to jednak dosyć długi temat na dyskusje, w którym każdy miałby swoje zdanie i nigdy nie dojdziemy do konsensusu.

Co do mojego początkowego zdania dobrym przykładem jest Japonia z Mistrzostw Świata. Niby grali lepiej od Beligii, a jednak jestem prawie pewien że dostali by w dupę z Brazylią gdyby przeszli zamiast Europejczyków. Belgowie mieli to coś co pozwoliło im wtedy wygrać z Brazylią czego nie posiadały inne drużyny (jak właśnie Japonia). Mecz meczowi nie równy, a jednak nieraz jest ciekawiej gdy przechodzi inna drużyna.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.11.21 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby pokazały więcej w grupie to by grały dalej. A skoro awansowali Szwajcarzy czy Holandia to oznacza, że zasłużyły na to. Nie mieli ogórków w grupie, wygrali ją wiec nie kumam jakichkolwiek żalów, że nie grają Niemcy czy Belgowie. Na tym etapie wypadli gorzej to nie grają. To, że mają na papierze lepszy skład nie oznacza , że maja za darmo grać w kolejnym etapie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Onoma
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.11.21 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
Onoma napisał:
Van Gaalów

Nie wiem czemu przyrównałeś selekcjonera, który zdobył brąz na mundialu z Oranje, do tamtych łaków.

No dobra, Van Gaal zdobył z nimi brąz, ale to było 4 lata temu. A dzisiaj? Dalej byliby w ciemnej dupie jeżeli w kółko zatrudniali by te same mordy.

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.11.22 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo cieszy mnie powrót Holendrów do formy. Jak zauważono wyżej ich brak na głównych turniejach był bardzo dziwny, odkąd śledzę te imprezy oni zawsze tam byli i oglądając EURO 2016 i MŚ 2018 odczuwało się brak pewnej kadry.
Patrząc na ich skład to widać tam masę potencjału.
Cillessen - Tete, de Ligt, de Vij, LB (Blind) - de Jong, CM (van de Beek?), Wijnaldum - Promes, Memphis, RW
Wygląda to naprawdę dobrze, a wiadomo jak utalentowaną młodzież posiadają Holendrzy. Niech im się wiedzie jak najlepiej. Za MŚ 2010 (no poza meczem z Urugwajem) duży sentyment. Bardzo kibicowałem im wtedy w finale.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Capo
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.11.23 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Onoma napisał:

Może w sumie to zasługa nowego trenera. Odpuścili sobie w kółko zatrudniać Advocaatów, Hiddinków i Van Gaalów, a sięgnęli po kogoś świeżego.

Rokoko napisał:
Onoma napisał:
Van Gaalów

Nie wiem czemu przyrównałeś selekcjonera, który zdobył brąz na mundialu z Oranje, do tamtych łaków.

Hiddink łakiem? :|

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.11.23 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W porównaniu do Van Gaala i zwłaszcza w kontekście reprezentacji Holandii - tak.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
lol1def
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2019.03.24 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Typowe Gebelsy. Holendrzy nieźle przyciskali - i tak wygrały Himmlery. Szkoda, ale chyba kolejny przykład, że sytuacje trzeba wykorzystywać.

Powrót do góry
Wolf
Bale&Benzema out

PostWysłany: 2019.03.25 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Holendrzy sami się o to prosili niestety. Niemcy wygrali bardzo w swoim stylu. Dla de Ligta taki słodko-gorzki mecz.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.03.25 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Up co masz na myśli słodko-gorzki, zawaliłcoś, bo oglądałem szlagier na Narodowym w Warszawie.

Powrót do góry
Wolf
Bale&Benzema out

PostWysłany: 2019.03.26 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszą bramkę dla Niemców.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.06.05 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ło kurde, dzisiaj Portugalia Szwajcaria pany, się dowiedziałem właśnie.

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.06.05 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ronaldo + Joao Felix w ataku, będzie ciekawie Tongue

lol1def
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2019.06.05 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten karny dla Szwajcarii to jest jebany śmiech na sali. Jak te gnojarze znowu przejdą to chuj mnie strzeli.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Następny
Strona 34 z 36
Skocz do: