Seriale
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 300, 301, 302  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2006.09.20 07:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kocham przede wszystki LOST, ale temat o "więcej niż serial" istnieje i każdy wiedzieć powinien, co i jak.

Staram się oglądać regularnie... "M jak miłość" Very Happy, mimo iż często o tym serialu zapominam. Kiedyś oglądałem każdy odcinek i wg mnie jest to taki najlepszy, rodzinny, przyjemny, polski serial.

Tym, co przypomina mi się z dzieciństwa, jest w szczególności "McGyver". Oglądałem go maniakalnie, chciałem znać każdy odcinek na pamięć i naprawdę miałem fioła na punkcie tego serialu. Jeszcze nie tak dawno na Polsacie, bodaj ok. godziny 7:00 rano, można było obejrzeć przygody McGyvera. Teraz nie wiem, czy są gdzieś emitowane. "McGyver" był zdecydowanie moim ulubionym serialem i tęsknię trochę za nim...

Asika
Universal Traveler

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2006.09.20 07:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wakacjach pilnie śledziłam losy "Joan z Arkadii" - sympatyczny serial. Ogólnie raczej nie oglądam, chyba że kompletnie nie mam co robić.

Pixik
Legendary

PostWysłany: 2006.09.20 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak puszczą czasem powtórki to Świat wg, Bundych,oglądałem też oficera...ale teraz główni bohaterowie z jedynki mają sporadycznie się pojawiać w 2 części,a to już nie brzmi kolorowo.Postacie Granda,Kruszona,się działo,aktorzy wybili się przez ten serial i dlatego nie tak często będą się pojawiali w kontynuacji...mam nadzieje,że serial znacznie nie obniży lotów

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Jaro
Culé
Culé

PostWysłany: 2006.09.20 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubie niekonczących się tasiemców np.Klan, Zlotopolscy, Na wspólnej, chociaz co jakis czas jestem zmuszany do ich oglądania przez moja dziewczynę. Wczoraj miałem Magdę M. :/ jakos przezyłem... :P

A wymiata "Hotel Zacisze" :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Night Wish
AdvoCatus Diaboli

PostWysłany: 2006.09.20 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także bardzo lubiłam Boston Public, nawet jakoś przed wakacjami puszczano ten serial. Wg mnie to jest jeden z lepszych seriali z USA. Gotowe na wszystko: jak dla mnie zbyt poplątane, ale dało się zauważyć iż jest robiony już w nowym stylu... Moje serce z polskich seriali podbiło Na Wspólnej, któe po prostu chcesię oglądać, nie wiem sama czemu. Magda m, również przyciągnęła mnie do tv, chyba tym samym schematem, którego używano niegdyś w najpopularniejszych serialach, no tylko z odświeżeniem niektórych akcji. Falę zbrodni oglądałam chyba tylko dlatego, że w niedziele wieczorem nie było nic ciekawszego w programie, a co trzeba było przyznać fabuła też była dobra, tlyko gorzej jak ominał mnie 1 czy 2 odcinki... Ze starych seriali pamiętam Mc Gyver'a, Drużynę A, i jeszcze taki jeden serial, z Hasselhoff'em i z jego inteligentnym samochodem Kitem, czy jakos tak, tlyko nazwy sobie przypomnieć nie mogę... :/ No i Złotopolscy, którzy tak jak Klan stracili swój urok przez maksymalne chyba zapętlenie akcji. Z tego co zostało to tylko M jak Miłość, ale to jak każda dziewczyna chyba to ogladam Smile

Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej, hej…
Powrót do góry
Asika
Universal Traveler

PostWysłany: 2006.09.20 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To z samochodem się nazywa "Nieustraszony" - nawet ostatnio gdzieś to przyuważyłam w TV.

I znowu wychodzi na to, że nie jestem dziewczyną, bo "M jak Miłość" nie oglądam :/ Aaa... nie piszcie takich rzeczy, bo mi się nieswojo robi :P

Night Wish
AdvoCatus Diaboli

PostWysłany: 2006.09.20 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asika, no tam, nie chciałam Cię urazić, wiesz, ja po prostu jestem przywyczajona, ze do kogo nie zagadam, ten wie chociaż co sie dzieje w m jak miłość ;) Ale widzisz, nieustrasoznego znasz, nie jest tak źle ;)

Powrót do góry
Asika
Universal Traveler

PostWysłany: 2006.09.20 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uff, kamień z serca Mr. Green

Night Wish
AdvoCatus Diaboli

PostWysłany: 2006.09.20 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:P A może podzielisz się z zacnymi użytkownikami tegoż forum historią jak to sie stało, że nie oglądasz tego serialu? :>

Gasz, wali mi już.

Powrót do góry
Asika
Universal Traveler

PostWysłany: 2006.09.20 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... Czy ja wiem? Chyba nie ma w tym żadnej historii, mogłaby być, gdybym oglądała... Chociaż może sprawiła to opowieść mojej koleżanki, która kiedyś starała się zrelacjonować mi odcinek jakiejś brazylijskiej telenoweli. Otóż kobieta zaszła w ciążę z mężczyzną dlatego, że kochała innego, który miał niebieskie oczy, tak jak właśnie ten pierwszy, a zrobiła to po to, żeby powiedzieć drugiemu, jeśli urodzi się dziecko o niebieskich oczach, że to jego dziecko i musi się z nią ożenić...
Zniechęciło mnie to do oglądania seriali dłuższych niż powiedzmy 100 odcinków Rolling Eyes

agatka
Pani prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.09.20 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiesz Asika.. jak mozesz M jak miłość nie oglądać :P

a co do seriali Very Happy wszyscy mówia, że jestem jakąś maniaczką :| a to wcale nie prawda! jak się nudzę, to muszę jakoś zabić czas, co nie? więc tak, oglądam: z polskich: Magda M., M jak miłość, Na wspólnej, Oficera, Kryminalnych.. chyba to wszystko Very Happy a z zagraniczynch: Joan z Arkadii, Boston Public(jak jeszcze emitowali), Bez śladu, Dowody zbrodni, Prison Break, od czasu do czasu seriale na AXN, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, Tajemnice Smallville, Rodzina Soprano Smile chyba wszystko... jakoś dużo tego wyszło Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2006.09.20 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko "M jak miłość", poważnie. I żadnego odcinka jeszcze nie przegapiłem, a jak LM jest, to na drugi dzień powtóreczka Seks na inne seriale czasu nie mam.

Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2006.09.20 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tylko ogladam "Na wspólnej" innych seriali nie za bardzo no moze czasami "Klan" ale bardzo, bardzo rzadko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2006.09.20 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z polskich tasiemcowych to tylko Zlotopolskich dalo sie ogladac, choc po smierci Dionizego to juz nie to samo :/

Pantita
złotousta diablo

PostWysłany: 2006.09.20 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie...Odkad zmarl pan senior Zlotopolski to przestalam ogladac...Nie ma juz ziania :]
Uwielbiam Na wspolnej, Nianie i Madzie M.... Te seriale maniakalnie ogladam Smile Chociaz z Niania jest problem bo zazwyczaj ok 20 w sobote jestem w trasie :P wiec nie mam jak...Jak cos to rano...Na wspolnej to juz norma, a Madzie M to normalnie ubostwiam Smile M jak milosc czesto ogladam ale az wstyd sie przyznac bo z nowych odcinkow nie obejrzalam ani jednego <płacze>

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 300, 301, 302  Następny
Strona 2 z 302
Skocz do: