Seriale
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 300, 301, 302  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madziuszek
Luis Figo Superstar

PostWysłany: 2006.09.20 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marthen napisał:
O, też miałem taką statystykę, ale wymiękłem jakieś 100 odcinków temu, przez gupi spacer z koleżanką, i do dzisiaj nie mogę się pozbierać.

To wolałbyś oglądać jakieś tam M jak miłośc niż spędzić miły wieczór na spacerku z koleżanką? Confused

yazid
El Joven Yebako

PostWysłany: 2006.09.20 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie napisał, że spacer był miły, więc ja go rozgrzeszam Laughing

Asika
Universal Traveler

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2006.09.20 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kojarzę to, ale to było straszne. Główny bohater mnie irytował niemiłosiernie. Taka zagubiona, bezradna owieczka Rolling Eyes

Co do polskich seriali: zauważyliście, że tam każdej rodzinie czy wspólnocie przydarzają się wszystkie nieszczęścia i kataklizmy, jakie tylko istnieją? To chyba najbardziej mnie odrzuca, że na 100 odcinków tylko jeden ma jakiś pozytywny wydźwięk -_-

madziuszek
Luis Figo Superstar

PostWysłany: 2006.09.20 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzi chyba pociesza fakt, że komuś wiedzie się gorzej niż im Smile Albo, że ktoś ma podobne problemy... Rolling Eyes

Asika
Universal Traveler

PostWysłany: 2006.09.20 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tja, nie ma to jak pocieszające i kojące cierpienie innych Confused

marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2006.09.20 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yazid napisał:
Coś kojarzę, to chyba emitowało TVN Siedem (wcześniej RTL 7 bodaj Wink )

To chyba na Polsacie było :P

madziuszek napisał:
To wolałbyś oglądać jakieś tam M jak miłośc niż spędzić miły wieczór na spacerku z koleżanką?

Takich spacerków było dużo, więc nie było to nic nadzwyczajnego, więc najzwyczajniej w świecie żałowałem, że ominąłem pierwszy odcinek tego serialu i zapomniałem o powtórce... :(

Asika - może przesadziłaś trochę z tymi kataklizmami. Moim skromnym zdaniem, niektóre seriale starają się odzwierciedlać naszą szarą rzeczywistość i dobrze. Mamy już taki serial - "Na dobre i na złe" - w którym szpital przedstawiony jest jako raj, miejsce gdzie spotkasz miłą obsługę, która za wszelką cenę chce Cie uratować, uzdrowić i jeszcze zajmie się twoimi sprawami osobistymi. Poza tym wszędzie jest czysto, pięknie, pielęgniarki robią pacjentom kawę, wszyscy są jak wielka rodzina i jest to przedstawione tak piękne, jak w bajce. A jak jest w rzeczywistości? Kto był i się przekonał na własnej skórze, ten wie.

Mnie to nie przeszkadza, że rodziny lub wspólnoty spotykają nieszczęścia, bo takie jest życie. Życie nie jest piękną prostą drogą, po bokach obsadzoną pięknymi kwiatkami i słońcem świeciącym u góry. Gdyby tak przedstawiano życie rodzinne w polskich serialach, to byłoby to trochę nudne. IMO.

DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2006.09.20 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asika napisał:
Co do polskich seriali: zauważyliście, że tam każdej rodzinie czy wspólnocie przydarzają się wszystkie nieszczęścia i kataklizmy, jakie tylko istnieją? To chyba najbardziej mnie odrzuca, że na 100 odcinków tylko jeden ma jakiś pozytywny wydźwięk -_-

Dlatego z polskich tasiemcow tylko Zlotopolskich sie dalo ogladac bo tam nawet nieszczescia byly reprezentowane wraz ze spora dawka humoru, a na takim Klanie to sie idzie zrzygac od nadmiaru tych kataklizmow :/

Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2006.09.20 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, Złotopolscy wymiatają: świetne dowcipy, Piasek, Leszek Teleszyński bez nogi. Mógłbym to oglądać i oglądać. Kiedy wychodzą na DVD?

Asika
Universal Traveler

PostWysłany: 2006.09.20 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marthen napisał:
Moim skromnym zdaniem, niektóre seriale starają się odzwierciedlać naszą szarą rzeczywistość i dobrze.

Szarej rzeczywistości to ja mam pod dostatkiem, od filmów i seriali oczekuję, że nawet jeśli będą o niej mówić, to zrobią to w sposób alternatywny. "Życie to nie film", tak mawiają, z czym się zupełnie zgodzę, jak też z odwrotnością, którą tak cenię sobie w kinie.

MATEUSZXL
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.09.20 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są takie 4 seriale, na które zawsze czekałem z utęsknieniem. "Przyjaciele" Kultowy serial, świetna komedia. "Tajemnice Smallville" Przygody młodego Supermana. "Pierwsza fala" Cade Foster, przy pomocy przepowiedni Nostradamusa ratuje świat przed zagładą obcych. "Bez skazy" najbardziej 'ostry" serial, który był nadawany w TV. Moim zdaniem oczywiście. Aaaa i jeszcze "Rosswell(chyba tak:)) w kręgu tajemnic" Świetna piosenka początkowa w wykonaniu Dido- "Here witch me"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Pantita
złotousta diablo

PostWysłany: 2006.09.20 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nooooo...Ja Rosewell (czy jakos tak sie to pisze) pochlanialam :P Ale nie iwdzialam by powtarzali :/ A zaczelam ogladac tak pod koniec wiec za bardzo nie wiedzialam co sie wczesniej dzialo...A szkoda...Obejrzalabym sobie wszytskie odcinki...
Teraz mi sie poprzypominaly seriale ktore zawziecie ogladalam... Byly to jeszcze 'Asy z klasy' i 'Jezioro marzen'...Wolalam ten drugi bo w 'Asach...' siedemnaso i szesnastolatkow grali trzydziestolatkowie...:/ Bylo to perfidnie nie na miejscu :/
W serialach dobija mnie tez to ze gdy bohater wstaje z lozka to zawsze jest piekny i wymalowany :/ W filmach przynajmniej wyglada jak kazda normalna osoba przy wstawaniu :P

DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2006.09.20 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blanco napisał:
No, Złotopolscy wymiatają: świetne dowcipy, Piasek, Leszek Teleszyński bez nogi. Mógłbym to oglądać i oglądać. Kiedy wychodzą na DVD?

Stary pierdziel jestes i tyle :P

Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2006.09.22 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedys ogladalam Roswell no ale nie wiem czy Polsat pokazal wogole wszystkie sezony=3 bo nie pamietam jak to sie skonczylo.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2006.09.22 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bylam fanatyczka "Z archiwum X", mialam specjalne zeszyty, w ktorych opisywalam wszystkie odcinki ;)
Obecnie jestem fanatyczka "Lostow" Smile
Aaa, no i jeszcze "Nash Bridges" absolutnie wymiata, dzieki wspanialemu humorowi i postaci glownego bohatera :P Very Happy
jak akurat trafie to chtenie tez ogladam "Detekywa Monka" albo "Bez sladu" - lubie kryminalne seriale Smile

No i musze przyznac, ze czasem zdarza mi sie luknac na "Mode na sukces" Embarassed Nie znosze za to wszelkich polskich telenoweli, ble :/

Zauroczylam sie tez pierwsza czescia "Magdy M" ( choc geba glownego bohatera dziala na mnie drazniaco, wyglada jak niedorozwiniety Wink), ale fajnie tam bylo przedstwawione narastanie erotycznego napiecia miedzy bohaterami, etapy zakochiwania i duzo takiego slodkiego humoru - uwielbiam postac Bartka Smile Kolejne serie juz byly takie "telenowelowe" i typowe wiec "zarzucilam" ogladanie Smile

Vampireq
EmeryT

PostWysłany: 2006.09.22 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm nikt nie ogląda 24 godzin? :P Pierwszą serię oglądałem cała, drugą do końca wakacji, bo wtorek wieczór trochę mi ni pasuje, ale te odcinki co jeszcze na wakacjach były to bardzo fajne, nawet nie było jakoś dużo naciąganej fabuły, tylko wszystko w miarę logiczne, trzymał w napięciu i miewał zaskakujące zwroty akcji (gdy np. główny bohater zabijał kogoś :P ) No tylko, że nie wiem co się tam teraz dizeje, bo od początku września ine oglądam <płacze>

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 300, 301, 302  Następny
Strona 4 z 302
Skocz do: