Real Madryt - Dynamo Kijów [5-1]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2006/07
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2006.09.24 08:47    Temat postu: Real Madryt - Dynamo Kijów [5-1] Odpowiedz z cytatem

Już we wtorek kolejny mecz Królewskich. Tym razem pojedynek w LM ze znaczie słabszym rywalem niż Lyon - Dynamo z Kijowa. Mecz odbędzie się na Santiago Bernabeu o godzinie 20:45.
Po meczu z Betisem może jedynie cieszyć korzystny wynik i 3pkt. Jak wiemy Real o wiele ładniej gra u siebie w Madrycie, więc na lepszą grę z Dynamem napewno możemy liczyć. Niestety w Sevilli dość poważnej kontuzji doznał Cicinho (pierwsze diagnozy mówią o 6-8 miesiącach pauzowania) trzeba mieć nadzieję, że na ten mecz zdąży wrócić Salgado gdyż Bravo będąc lewonożnym zawodnikiem nie potrafi na tej pozycji wykorzystać 100% swoich umiejętności. W meczu z Betisem również kontuzji doznał drugi boczny obrońca Roberto Carlos, który najpierw zszedł z raną pod łukiem brwiowym, wrócił na boisko i w doliczonym czasie znów padł na murawę trzymając się za głowę (coś poważniejszego czy gra na czas?).
Mam nadzieję, że Capello trzymając się swoich zapewnień, że będą rotacje da wreszcie szansę zagrać od początku meczu Robinho. Osobiście nie miałbym nic przeciwko żeby we wtorek wybiegł następujący skład: Casillas; Salgado, Ramos, Cannavaro, Bravo; Diarra, Guti; Robinho, Cassano, Reyes; RvN. Niestety znając Capello prawie na pewno zagramy z Emersonem i Diarrą w środku.
Podsumowując obstawiam wynik 3:1 dla Królewskich (Ruud, Robinho, Reyes).

Ostatnio zmieniony przez Rauer dnia 2006.09.26 21:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2006.09.24 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bym się ucieszył z takiego składu, ale Diarra y Emerson son intocable i nie ma bata, żeby za jednego z nich Gutek zagrał :/ Jak nie będzie trzybramkowego zwycięstwa to fuera Capello.

Kamil_tcz
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.09.24 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz z ukraińskim zespołem,napewno nie sprawi wiele problemów,szczególnie na Santiago Bernabeu,szkoda kontuzji Cicino,napewno osłabienie Realu,mam nadzieję że w tym spotkaniu nie zagra od pierwszej minuty Raul i Becks,choć anglik napewno Smile.chciałbym by w końcu Capello dal szansę od pierwszej minuty Robinho,zamiast Gutiemu.Nie mozna lekceważyć tego zespołu,potrafi zaskoczyć rywala,ale nie obawia, się niczego.Stawiam 3-1 dla naszych.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2006.09.24 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nareszcie przejebiemy 5:3 i capello poleci...

El Jarek
intocable
intocable

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.09.24 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam nadzieje ze gra bedzie goscila przynajmniej czesciej na polowie Dynama niz Realu bo inaczej Capello [*]

Ksabi
Haters gonna hate

PostWysłany: 2006.09.24 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym meczu znowu ważniejszy jest wynik od gry, 3 pkty są po prostu KONIECZNE, i każdy inny wynik będzie PORAŻKĄ.

Myślę, że strzelimy kilka bramek i zagramy na 0 z tyłu, będzie dobrze ; ) 'W końcu' Ruud coś strzeli, a może też Raul się przełamie ;]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Joaquin7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.09.24 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dynamo potęgą niejest(ostatni w lidze zremisowali 1-1), dlatego licze na płynną i ładną gre w wykonaniu Blancos, mimo słabego spotkania z Betisem. Jak poprzednicy licze na to że zagra Robinho oraz Emerson pogrzeje ławke rezerwowych. Jestem optymistą, i myśle że łatwe zwycięstwo 2-0 jest możliwe Hala Madrid

Pioti
Ojciec Pijo

PostWysłany: 2006.09.24 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dynamo ostro zacznie, bo nie maja nic do stracenia. Takze obrona bedzie musiala znow popracowac, bo wczoraj za bardzo sie nie nameczyla.

3-0.

Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2006.09.24 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na razie obstawiam 2:0 dla Realu. Pamietam mecz w zeszlym roku z Olympiacosem - mialo byc gladko a ledwo wygralismy. Tak wiec niech bedzie te 2:0.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2006.09.24 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po porażce z Lyonem musimy wygrywać ze słabiakami z naszej grupy. Jedyna rzecz jakiej się boje to groźne kontry Dynama. Oglądałem obszerne skróty meczu 3 rundy el. do LM kijowian z Fenerbahce. Dynamo na wyjeździe nie zagrało nic, ale wyprowadziło dwie skuteczne kontry i Turcy pożegnali się z Europą. Obstawiam 3-1 dla naszych.

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2006.09.24 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real często spotykał się z Dynamem Kijów w Lidze Mistrzów i nigdy nie byli oni łatwym przeciwnikiem. Podczas ostatnich potyczek zanotowaliśmy jednobramkową wygraną w Madrycie po golu Owena i remis 2-2 w Kijowie po bramkach Figo i Raula. Ukraińcy są nieustępliwi, waleczni, na pewno więcej biegają, niż nasze gwiazdy i nie wróżę i tym razem łatwej przeprawy. Liczę na wygraną, to nasz obowiązek. Mimo wiadomej formy oczekiwania w Madrycie zawsze będą wysokie, bo w merengues drzemie potencjał. Kwestią jest tylko wola walki, oddanie i ruch w każdej formacji. Liczę na 2-0 dla naszych.

Powrót do góry

Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2006.09.24 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real raczej powinien wygrac, choc po cichu licze na remis Smile

maslakboss
LF10

PostWysłany: 2006.09.24 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety boje sie tego spotkania. zawsze moze cos mierdzie odpiepszyc, zagraja z presja, ze musza wygrac ten mecz i nie wyjdzie. obym sie mylil, ale podchodze bardzo ostroznie do tego spotkania.

marcinreal84
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.09.25 11:45    Temat postu: tylko RMCF!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

co wy gadacie....jestes żałośni..."mam nadzije ze przegrają", "oby byl remis" - chorzy jestescie...wygramy wygramy wygramy!!!!!

tylko RMCF!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
apsik
Ostatni sprawiedliwy

PostWysłany: 2006.09.25 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam się będę cieszył ze zwycięstwa nawet 1:0
gra może być taka jak ostatnio ale 3 pkt tak bardzo potrzebne w naszej obecnej sytuacji są tego warte

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2006/07 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do: