Getafe CF - Real Madryt [1-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2006/07
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2006.10.15 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są i plusy meczu z Getafe. Raulitka, Ronaldo i Helfuera nie będą kaleczyć podczas GD.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2006.10.15 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego? Wszak mówi się, że kontuzja Raula to tylko stan chwilowy i będzie mógł zagrać już ze Steauą.

Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2006.10.15 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serpico napisał:
Są i plusy meczu z Getafe. Raulitka, Ronaldo i Helfuera nie będą kaleczyć podczas GD.

Ja nie wiem jak Raul nie strzelal bramek mieliscie cos do kapitana Realu ze nie strzela i gra slabo a jak strzela i gra dobrze to tez macie jakies sugestie do Raula. Wam to nie mozna dogodzic.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2006.10.15 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serpico napisał:

Co za różnica kto zagra, oni wszyscy są siebie warci.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2006.10.15 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Casiilas po meczu:

Cytat:
Musimy wyciągnąć tę odrobinę pozytywów, które były i myśleć o następnych meczach

A czy w ogole jakies pozytywy byly ?? Niech mi ktos powie.

Powrót do góry
Macabra
Pani prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.10.15 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyszli na boisko i dotkneli piłki... Może o to mu chodziło ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Goodall
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.10.15 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no loozik. zdarza sie porazka. przeciez real jest specjalista od przegrywania wygranych meczów,tak samo jak od wygrywania przegranych. nie ma co odrazu spisywac na sytraty.ostatnioo Raul strzelil 3 gole w 2 meczach to byl pół-bogiem teraz chce go polowal wyslac.swoja droga nie rozuemim Capello ze nie chce odrazu dac gry robinho za emersona...dalby sobie diarra rade a robinho i tak duzo biega. a przynajmniej nie guti by rozprowadzal. Robinho pokazal jak sie spisuje na rozgrywajacym z Argentyna... pozdrawiam i jestem mimo wszytko dobrej nadzieji przed GD...jezlei Robinho zagra...

Powrót do góry
keanu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.10.15 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej denerwuje mnie to, że capello wciąż nie daje szansy Robinho aby ten zagrał od pierwszej mniuty. I wyjść na mecz z JEDNYM napastnikiem!

Powrót do góry
Obserwator_R.M
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.10.15 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jednym z tematów pisałem, że począwszy od meczu z Atletico do spotkania z Barceloną czeka nas seria, która da nam odpowiedź na co stać Real w tym sezonie. Niestety nie jest dobrze i można to powiedzieć z pełną odpowiedzialnością. Co prawda jeśli pokonamy Barcelone to każdy zapomni o tej porażce, ale żeby do tego doszło jeszcze bardzo daleka droga. Na szczęście Celta pokonała Valencie i być może Sevilla urwie punkty Barcelonie na Camp Nou, ale powinniśmy liczyć na swoich piłkarzy i na ich umiejętności, które niestety pozostawiają sporo do życzenia. Co do składu to dziwi miejsce w pierwszej jedenastce Cassano, który jest kompletnie bez formy i miejsce na ławce rezerwowych Robinho. Czyżby Capello faworyzował swojego rodaka ? Zobaczymy w następnych spotkaniach. Pokazali się w końcu w pierwszej jedenastce Helguera i Raul Bravo, ale jak widać nie zapobiegli utracie gola i zagrali słabiutko, podobnie jak Beckham, który jest cieniem samego siebie z przed kilku lat. No cóż... musimy liczyć na cud i na kunszt Capello w następnych meczach, w innym razie mecz z Barceloną może być uwieńczeniem kolejnego słabego początku sezonu w wykonaniu królewskich.

Powrót do góry
Toldo123
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.10.15 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie równiez troche denerwuje ze nie wpuszcza robinho do gry... on przynajmniej ozywia troche ta gre Realu!! teraz jedynie boje sie spotkania z Barca a to juz za tydzien:( ale wierze w Królewskich i zawsze w nich wierzylem HALA MADRYT!!

Powrót do góry
Gogeta
Super Saiyan-Jin

PostWysłany: 2006.10.15 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy spodziewali się zwycięstwa Realu, ale Getafe zadziwiło, a raczej Madryt zawiódł. Przegrać mecz... można to rozumieć i tłumaczyć na kilka sposobów, lecz Real przegrał to spotkanie chyba każdy wie w jakim stylu. Oczekujemy od naszej drużyny zwycięstw z Lyonem, Barceloną i innymi, jednak najpierw trzeba zacząć pewnie wygrywać mecze z takimi przeciwnikami jak Getafe. Przed meczem Realu, siedzie sobie zazwyczaj przed komputerem i myślę jak dziś zagra Madryt? A zazwyczaj po meczu jestem sfrustrowany grą naszych. Blancos pokazują, że potrafią kopać piłkę (Real-Dynamo), ale zarazem temu zaprzeczają! (Real-Getafe). Po kilku rozegranych meczach w nowym sezonie, nie wiem na czym stoi Real? i czy warto sobie robić jakieś nadzieje? Czy jest zdolny wygrać ligę, czy też nie. Pytania te nurtują pewnie wielu z Was, jednak można powiedzieć w 100%, że Królewscy od dawna nie byli, nie są i nie zapowiada się że będą w stanie walczyć o czołowe lokaty z najlepszymi drużynami Hiszpanii czy też Europy. Trzeba nadal czekać i wierzyć w naszych, że w końcu pokażą światu to, na co czekamy tak długo. Amen.

Powrót do góry
SLASH
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.10.16 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Totalne rozczarowanie postwą Blancos :( tracimy punkty które są cenne na starcie Confused

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger     
maslakboss
LF10

PostWysłany: 2006.10.16 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poziom madryckiej pilki osiagnal totalne dno. nie ma co nawet komentowac porazki z getafe. nastepny mecz i w dupe ze steuą a o gran derby lepiej nie pisac. napykaja nam bramek ile stracilismy przez pol ubieglego sezonu. [']

Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2006.10.16 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porazka boli jak kazda. Ale i tak zrewanzujemy sie na naszym boisku :P

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2006.10.17 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda tej porażki, bo - nie oszukujmy się - Getafe to ligowy średniak, a z takimi musimy wygrywać. Porażka całkowicie nie wchodzi w rachubę. Dziwi mnie to, że Robinho mało gra, dziwi mnie to, że Real gra jednym napstikiem, dziwi mnie wynik z Getafe... Mam nadzieję, że ze Steauą będzie lepiej, chociaż te dwa zespoły to podobna klasa.

Exclamation HALA MADRID Exclamation

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2006/07 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10
Skocz do: