Coś nowego na RealMadrid.pl
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patryk1999
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.01.02 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł s tą opcją oceniania piłkarzy po meczu. Zamiast kłócić się w komentarzach to sami byśmy mogli oceniać sami. Oczywiście zawsze znaleźli by się fanboje którzy by oceniali piłkarzy pomimo że nie widzieli meczu, ale ja jestem jak najbardziej za tym pomysłem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
krzysiek121
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.08.11 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł: konkursy dla kompilatorów
Myślę, że ciekawą nowością byłoby robienie np. co miesiąc takiego konkursu na kompilację miesiąca. Redakcja podawałaby temat na jaki trzeba zrobić filmik. Z pewnością urozmaiciłoby to stronkę. Wiadomo, że wiele osób się tym zajmuje, dlaczego by nie spróbować?

Powrót do góry
Kebo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.08.11 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że layout tej strony kuleje ( nie chodzi mi o forum tylko o rm.pl). Użytkownicy nie mają profili, avatarów nie mogą sprawdzić informacji o sbie itd, nie ma shoutboxa do miłego i szybkiego czatowania, nie wiem czy ten temat był poruszany, ale moim zdaniem jest wiele lepiej zrobionych stron w Polsce o zagranicznych klubach.

Powrót do góry
Bert
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.03.07 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do "moderatorów" serwisu realmadryt.pl czy planują jakąś zmianę szaty graficznej strony? Bo jak na dzisiejsze czasy to wygląda prehistorycznie. Zwykła,prosta i bez szału. Sorry, ale ja przynajmniej mam takie zdanie. Pozdrawiam

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2015.03.08 00:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech będzie jak na BO! Kafelki jak w Ósemce. Niech wszystko będzie nowoczesne. Mi jedyne czego brakuje w obecnej stronie to brak czarnego szablonu, ale i do niebieskiego się już przyzwyczaiłem.
ja z reguły jak sie już do czegoś przyzwyczaję to nie potrafię przekonać się do nowszej wersji. Była tak strona, Igol. Lubiłem tak zaglądać m.in. przez prostotę strony, wszystkie newsy łatwo dostępne, przejrzyste informacje, wszystko ładnie posegregowane, nie było zbędnych pierdół. Obecna forma ich strony jest fatalna. Ciężko się połapać gdzie co jest. Dałem sobie z nią spokój.
Obecna główna mi się podoba właśnie przez prostotę. Newsy łatwo dostępne, fajnie sie czyta, a nie pokracznie jak na BO. Tam to się do tej pory nie moge połapać.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.03.08 01:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyne co mnie drażni to ta pustka przy dużej rozdzielczości ekranu Very Happy.

Powrót do góry
Bert
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.03.08 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt faktem, newsy są czytelne i poukładane. Mnie tylko nie podoba się ten kwadratowy i prosty styl. Ale jak to mówią...o gustach się nie dyskutuje...Tylko, że nic nie dzieje się na serwisie od dłuższego czasu.

Powrót do góry
gumis1198
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.04.23 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponowałbym powrót Typera na nowy sezon Premiera Devision 2016/17.

Powrót do góry
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.27 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponowałbym nową odsłonę, i bez przypierdzielania stwierdzam że coś na wzór bordowej byłoby czymś dobrym, oczywiście z pewnymi zaostrzenaimi.CO z nową odsłoną?Może potrzebujecie przy czymś pomocy?

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Nella
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2016.07.28 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=67947
El Jarek 2016.07.23
"Co do 2.0, mogę powiedzieć, że niestety jeden pan nam spitolił projekt i teraz zaczynamy pracę z drugim, który ma to dokończyć. Też życie."
"Czyli kilka tygodni. Sami jesteśmy wk**wieni na tego ostatniego frontendowca, bo naprawdę odwalił fikakę."

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Strona 22 z 22
Skocz do: