Wyjazd na mecz do Madrytu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 139, 140, 141  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Spotkania madridistas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gorny77
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.01.06 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TAK, jestem pewien od samego początku po ogłoszeniu terminarza ten mecz nigdy nie był zamieszczony bo nie muszą, gdyż nawet te dla VIP sprzedadzą się na pniu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
adriano.p
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.01.09 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,czy jest ktoś chętny na wyjazd do Madrytu,możemy coś wspólnie zorganizować w kilka osób,w grę wchodzi oczywiście lot samolotem,termin marzec,kwiecień

Kilka lat temu zorganizowaliśmy się tutaj na forum chyba w 7 osób i polecieliśmy na mecz z Valladolidem na 3-4 dni,jak ktoś chętny to pisać sklepmichalek1@wp.pl mój adres:)

Jestem poważnie zainteresowany wyjazdem razem z dziewczyną

Powrót do góry
9cristiano9
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.02.02 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwracam się do osób które już były na GD. Mianowicie chcę się wybrac na marcowy mecz z Barcą jednak wiem, że może być ciężko z biletami. Dlatego chciałbym wiedzieć czy ktoś z was był na meczu i kupował może bilety od koników? Jaka jest cena, czy zawsze przed meczem pojawiają się koniki. Byłem 2 lata temu na meczu z Gijon jednak żadnego nie widziałem. Może dlatego że w kasach były dostępne bilety. Jak ktoś coś wie to niech się podzieli. Może jakieś strony, na których można pewnie kupić bilet. Bo znalazłem jedną angielską ale tam za bilet 3 CAT żądają 374 Euro.

Powrót do góry
magda_magda
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2014.02.08 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój temat został zablokowany także jeszcze raz:

Problem tkwi w tym, że nigdy nie interesowałam się pojechaniem na mecz na Santiago Bernabeu, dopóki nie poznałam mojego chłopaka.
Zbliżają się wielkimi krokami jego urodziny, bilety do Madrytu obczajone, hotel również, atrakcje i termin - mniej więcej też. I tu zaczynają się schody - czy jest jakakolwiek szansa na zdobycie biletów w trakcie (a nawet już pod koniec) sezonu? Nie chodzi mi o ważny mecz, a o samo przeżycie bycia tam, zobaczenia ich w grze (dla mnie samej to również prezent). Wiem, że to jego największe marzenie, dlatego przekopałam cały internet, ale jest tyle sprzecznych informacji, że nie chcę ulokować zbieranych od ponad roku pieniędzy na totalną ściemę.
Zależy mi na maju/czerwcu, czyli na samej końcówce, ponieważ niestety wcześniej oboje mamy dużo zobowiązań w pracy i uczelni.
(najchętniej Real Madrid vs RCD Espanyol
May 18, 2014)
Podkreślam, że najbardziej zależy mi na tym, żeby bilety dostać do Polski, ponieważ jednak termin jest lekko odległy, a jak będę chciała do hotelu zamówić to będę musiała kupić w okolicach terminu wyjazdu = może być już wtedy problem z biletami.
To jest prezent, niespodzianka, także nie chcę kupować w kasach, nie chcę go narażać na stanie w 3-godzinnej kolejce, która może się skończyć nie dostaniem już upragnionych biletów, nie chcę się martwić, że biletów nie zdobędę w jakikolwiek sposób, tylko chcę mu dać, żeby się cieszył i był pewien, że obejrzy mecz na żywo :-) Nie mam znajomych w Hiszpanii także jeśli kupowanie na stronach hiszpańskich gwarantuje mi dostarczenie biletów tylko na terenie Hiszpanii - no to odpada, bo fizycznie nie mam jak tego zorganizować.

Z góry dziękuję za pomoc!
Hala Madrid <serce>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2014.02.08 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakochałem się. Very Happy

gorny77
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.02.08 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magda_magda:
- termin niebezpieczny, ponieważ jest to ostatni mecz w sezonie i jak będą świętować mistrzostwo to będzie bardzo trudno jeśli niemożliwością kupno biletów
- bilety na mecze ligowe zakupujesz od poniedziałku przed meczem od 10 rano przez interenet, potrzebna karta z 3 D secury, po kupnie z tego co mi wiadomo jest możliwość wydrukowania biletu na mecz ligowy na drukarce domowej, lub po włożeniu karty która się kupowało bilety w bankomacie banku sponsora rozrywek lub przy stadionie

Powrót do góry
magda_magda
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2014.02.08 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ten mecz byłby idealny w związku z tym.
Jakaś konkretna strona? Smile
I jeśli zamówię bilety z http://www.madrid-tickets.net/match.php?match=98 to i tak do odebrania będą w tym samym terminie (czyli tj piszesz od poniedziałku przed meczem)? Wtedy wysyłka do hotelu nabiera trochę sensu. A może można zamówić np z tej strony już teraz i oni zostawią je w kasie i razem z moimi dokumentami będę mogła je odebrać?
Na tej stronie widzę, że można podać datę dostarczenia do hotelu/hostelu na terenie Hiszpanii, także może ktoś tak robił i jest w stanie potwierdzić, że na 100% kasa nie zostanie wywalona w błoto?
Przepraszam, że tyle pytań, ale naprawdę bardzo mi zależy, żeby wszystko było dopięty na ostatni guzik, a widzę, że wiele osób już taki wyjazd organizowało i zna się na rzeczy. To mój debiut także tym bardziej się stresuję Very Happy
Dziękuję wszystkim za rady i pomoc!

Powrót do góry
sebol007
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.02.18 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szykuje się ktoś na mecz z Schalke do Gelsenkirchen ;) ?

Powrót do góry
el_marcinos
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.02.19 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Wybieram się do Madrytu na weekend majowy i mam w planach wizytę na meczu 36 kolejki Real-Valencia (3 lub 4 maja). Mam pytanie o dostępność i cenę biletu - czy bilet będzie dostępny w kasie lub u "kogoś" przed stadionem i ile może kosztować najtańszy?
P.S. Może wybiera się ktoś na ten mecz?

Powrót do góry
el blanco.
football is my life

PostWysłany: 2014.03.07 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kraków-Madryt-Kraków 23.05-28.05 362zł Ryanair Smile

Edit.

23.05 Kraków - Madryt (20:15 - 23:50) 164 PLN
27.05 Madryt - Palma de Mallorca (09:20 - 10:50) 24 EUR = 101 PLN
01.06 Palma de Mallorca - Kraków (16:00 - 19:00) 29 EUR = 121 PLN

Powrót do góry
gorny77
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.03.07 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

el blanco, coś ty dzisiaj brał, że odpowiadasz kompletnie nie w tych datach i nie na temat (autor postu wcześniej pisze o biletach na mecz Realu, ty o biletach lotniczych)

el_marcinos, od poniedziałku 29.04.2014r. godz. 10:00 na bilety na mecz poluj na stronie poniżej powinno się udać:

http://en.entradas.com/entradas/Partidos-Real-Madrid-club_55_1_28&codAfo=0&identidad=1

Powrót do góry
el blanco.
football is my life

PostWysłany: 2014.03.08 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie była odpowiedź na post tylko wrzucona okazja bo za 360zł bilety do Madrytu z Krakowa do naprawdę rzadkość, a za 380zł opcja z Mallorcą.

Powrót do góry
gorny77
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.03.08 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu masz specjalny temat na takie wrzuty:
http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=13035

Powrót do góry
Maillo93
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.03.12 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do Tour Bernabeu, którędy się wchodzi? I jak to wygląda właściwie?

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2014.03.12 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze, nie ma żadnego przewodnika, a w związku z tym limitu czasowego. Jak wejdziesz o 10 rano, to możesz wyjść o 22, siedzieć 12 godzin na trybunie i napawać się widokiem.

Po drugie, wchodzi się jedną z wież, ostatnio była to Torre B. Na początku idziesz na samą górę (a raczej wjeżdżasz ruchomymi), i tam oglądasz murawę z prawie najwyższego punktu. Potem schodzisz piętro czy dwa niżej i tam jest już muzeum (podzielone na dwie części). Po obejrzeniu trofeów, medali, proporczyków, filmików, koszulek możesz wejść na trybunę i tam sobie po prostu usiąść. Dalej jest już zejście jeszcze niżej - do szatni czy na ławkę rezerwowych. Na samym końcu odwiedzasz salę konferencyjną i wyjście z Touru prowadzi prosto do sklepu klubowego, skąd można wyjść na ulicę.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Spotkania madridistas Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 139, 140, 141  Następny
Strona 123 z 141
Skocz do: