Gimnástic de Tarragona - Real Madryt [1-3]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2006/07
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ksabi
Haters gonna hate

PostWysłany: 2006.10.26 19:22    Temat postu: Gimnástic de Tarragona - Real Madryt [1-3] Odpowiedz z cytatem

Kolejny mecz w lidze, innego wyniku niż 3 punkty dla nas nie widzę. Po słabym meczu w CdR, w którym grał rezerwowy skład, czas na zestawienie podstawowej jedenastki.

Spodziewam się składu takiego jaki wybiegł w Gran Derby, gdyż jest to na razie skład optymalny, a poza tym zwycięskiego składu sie nie zmienia ;)

Mecz odbędzie się 28.10 czyli w tą sobotę o godzinie 22, transmisja na C+ Sport 2. Początek transmisji o 21:55 ;]

Ostatnio zmieniony przez Ksabi dnia 2006.10.26 19:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gogeta
Super Saiyan-Jin

PostWysłany: 2006.10.26 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś na canal+sport mówili, że właśnie ten mecz będzie transmitowany, z czego się niezmiernie cieszę. Liczę na kolejny wielki mecz i dużo bramek :P Raul :* musi coś strzelić :] 3-0 będzie Smile

Powrót do góry
Skip
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.10.26 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się obawiam trochę, że Królewscy pokrzepieni rozwaleniem Farselony zlekceawżą przeciwnika, bo w końcu jak mogą nie wygrać z Terragoną jeśli pokonali Dume katalonii. Oczywiście mam nadzieje że bredzę i tak się nie stanie. Będzie 2:0 [Ruud i mhmmm... może Ramos] Very Happy

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2006.10.26 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że mecz z Eciją zabił w Was cały entuzjazm po Gran Derbi <płacze>. No ale nic, trzeba się będzie podnieść z kolan i choć spóbować zagrać tak wspaniałe spotkanie z silnym Nastic, jak uczyniliśmy to z Barcą. Mam nadzieję, że Maslakboss już jest cały zdrów po przeżyciu kompromitacji po meczu w Copa del Rey i po sobotnim meczu znów będzie wychwalał pod niebiosa Królewskich i układał interesujące przyśpiewki.

Miło będzie znów zobaczyć Portillo-chłopaka, którego Perez zmarnował jak najlepiej potrafił.

Powrót do góry

Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2006.10.26 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinna być łatwa wygrana i myślę, że tak też się stanie. 2-0 dla Realu, bramki: Emerson i Ronaldo ;)

Kamil_tcz
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.10.26 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście licze na wygraną Realu,chociaż skromna 0-1.Mam nadzieję że Capello dobrze przygotuję piłkarzy na to spotkanie.Bardzo przydało by się zwyciestwo,szczególnie jak będzie grali z beniaminkiem.Staiwam 0-2 dla Realu,bramka jak zwykle RVN :]

Powrót do góry
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2006.10.26 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne, że transmisja będzie na C+. Ale niestety nie obejrzę bo akurat w sobotę o tej porze będę miał półmetek. Very Happy No cóż, ktoś będzie musiał mi smsami podawać wynik.
Obstawiam 0:2 (Raúl, Ruud).

Wariaty.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2006.10.26 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PilotM napisał:
Miło będzie znów zobaczyć Portillo-chłopaka, którego Perez zmarnował jak najlepiej potrafił.

sentymentalna jestem i go lubię. życzę, żeby nam strzelił bramkę, niech stracę.

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Joaquin7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.10.26 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co tu ukrywać po b. nieudanym meczu w CdR trzeba się wziąść w garść, wystawić mocną jedynastke i ograć bezapelazyjnie Nastic. Zawodnicy muszą ponownie w siebie uweirzyć i dać wiare kibicom. Zbliża się decydująca faza grupowych zmagań w LM, jeśli chcemy wystartować dobrze w drugą faze tych rozgrywek trzeba trzy kolejne mecze wygrać. Przed nami jeszcze kilka ciężkich meczu. Mineło już 50 dni o których ciągle mówił Capello, czas na Real zwycięzki, taki jak pragniemy. Mam nadzieje że mecz w CdR był tylko wypadkiem przy pracy, ktoś może powiedzieć że złe warunki, że grały rezerwy, ale to jest Real Madryt z takimi drużynami to nawet Real C powinien wygrywać. Trzeba się wziąść w garść wygrać i rozwiać wątpliwości. 2-0 dla nas. Hala Madrid

Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2006.10.26 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joaquin7 napisał:
Zawodnicy muszą ponownie w siebie uweirzyć i dać wiare kibicom.

No myślę, że po meczu z Eciją totalnie w siebie zwątpili. Co tam, że w poprzedniej kolejce ograli Barcelonę.

Powrót do góry
konrad431
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.10.26 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przewiduję że Real wygra 3-1

Powrót do góry
Joaquin7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.10.26 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rauer napisał:
Joaquin7 napisał:
Zawodnicy muszą ponownie w siebie uweirzyć i dać wiare kibicom.

No myślę, że po meczu z Eciją totalnie w siebie zwątpili. Co tam, że w poprzedniej kolejce ograli Barcelonę.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni, z Barcą było wielkie zwycięstwo, a z Eciją wielki blamaż, wydaje mi się że Ronaldo czy Reyes po takim meczu gdzie mogli się pokazać po kontuzjach nie są w wyśmienitym nastroju. Trzeba pamiętać że niezawsze będą grali ci co w meczu z Barcą. Wszyscy wygrywają i wszyscy przegrywają, a wyniki są konieczne do utrzymania atmosfery w drużynie. Jak byś ty się czuł gdybyś zawiódł na całej lini? Chyba nie zbyt dobrze Rolling Eyes Ale jak zaznaczyłem w poprzednim poście był to miejmy nadzieje jedynie wypadek przy pracy, a w sobote wszystko wruci do normy.

Anonim
Gość

PostWysłany: 2006.10.26 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Wy ludzie jesteście normalni :|? Czy nie przyszło Wam do tych nie powiem jakich głów, że oni mogli osrać ten mecz? Sama murawa wyglądała jak gnojowisko z resztą... Nie zwalam winy na murawę-ja po prostu chcę pokazać paru twardogłowym, iż w sezonie są mecze ważne i ważniejsze. Po co taki Ronaldo czy Reyes mieliby ryzykować kontuzję, żeby wymęczyć w pojedynkę wygraną z jakimiś ogórami? No i oczywiście kwestia motywacji. Boże, po co ja to tłumaczę [`].

Powrót do góry

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2006.10.26 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wina Raula.

Powrót do góry
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2006.10.27 06:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joaquin7 napisał:
Jedna jaskółka wiosny nie czyni, z Barcą było wielkie zwycięstwo, a z Eciją wielki blamaż, (...)

No, bo zwycięstwo nad Barcą nie ma wcale dobrych stron, poprostu fart. Ale porażka z Eciją to jednak znak, że mamy wielki kryzys w Realu.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2006/07 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do: