Real Madryt - Racing Santander [3-1]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2006/07
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2006.11.13 21:36    Temat postu: Real Madryt - Racing Santander [3-1] Odpowiedz z cytatem

11. kolejka Primera División, Estadio Santiago Bernabeu; sobota godz. 20:00

W tym tygodniu czeka nas kolejna przerwa od Ligi Mistrzów, bowiem swoje mecze grały będą reprezentacje, tak więc oznacza to przerwę także dla zawodników Realu. Nie dla wszystkich oczywiście, ba, tylko dla trzech (Casillas, Ramos, Cannavaro), ale to dobrze, bo reszta będzie mogła w spokoju przygotowywać się do meczu z Racingiem. Tak, z tym Racingiem, który rok temu pokonał nas na Bernabeu 2:1, dzięki czemu dostaliśmy "piękny prezent " pod choinkę. W tym roku zapewne zaweźmiemy na nich rewanż, osobiście liczę na 3:0, choć patrząc na obecną formę Racingu nie będzie to łatwe, więc i po 2:1 nie będę narzekał.

Racing jest na fali. Ostatnio bezbramkowo zremisował z Sevillą, wygrał z Valencią 1:0, a z Athletikiem Bilbao osiągnął zawsze korzystny na San Mames rezultat dla gości, czyli remis. Miejmy nadzieję, że Kantabryjczycy nie będą kontynuowali swojej passy w meczu z Realem, a właściwie to madridistas im to uniemożliwią. Jazda.

Ostatnio zmieniony przez Choob dnia 2006.11.18 22:01, w całości zmieniany 1 raz

Anonim
Gość

PostWysłany: 2006.11.13 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racing był dla mnie zawsze ligowym średniakiem, jednak potrafił nie raz, nie dwa razy sprawiać niespodzianki. W zeszłym roku Real przegrywając z Santander był wyjątkowo rozstrojony i myślę, że tym razem się to nie powtórzyć. Patrząc na Real, duże nadzieje pokładamy w van Nisterlooyu i Reyesie, który ma wrócić do podstawowego składu na sobotni mecz.

W drużynie Racingu występuje kilku dobrze znanych nam zawodników-Scaloni-niegdyś podstawowy gracz Depor oraz dwaj ex-madridistas-Munitis i Balboa.

Powrót do góry

Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2006.11.13 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o drużynę Racingu, to najbardziej obawiam się takich piłkarzy jak:

Pedro Munitis - były madridista, w tym sezonie jeden z czołowych snajperów Racingu. Strzelił zwycięską bramkę w meczu na El Sardinero, z Valencią CF.

Nikola Zigic - Serb jest czołowym snajperem Racingu, a i co warto wspomnieć mierzy 2 metry i 2 centymetry!

Javier Balboa - Madridista, który jest na wypożyczeniu w Santander. Ostatnio gra częściej. Jednak chyba nie zagra w meczu z Realem, z wiadomych powodów...

Choob, myślę, że można jeszcze wspomnieć mecz rewanżowy w Copa del Rey z Deportivo La Coruna, gdzie Racing wygrał po 90 minutach 1-0, jednak przegrał w karnych[Pierwszy mecz to 1-0 dla Depor].

Jednak jestem optymistą i mam nadzieję, że po blamażu z Celtą Vigo na Santiago Bernabeu, Real wygra dość pewnie, czyli 3-0 :]

El Jarek
intocable
intocable

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.11.13 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damian Sergio lubi główkować z takimi wieżowcami jak Zigic Very Happy
a co de meczu konkretnie to nie ma co pisać :P 3 pkt i tyle.... no chcę jeszcze żeby Ruud bił swój rekord ilości goli w jednym meczu :P

apsik
Ostatni sprawiedliwy

PostWysłany: 2006.11.13 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No raczej powinniśmy dać sobię radę i to bez większego wysiłu. Z takimi drużynami jak Racing u sibie to punktów stracić nie można. I tak już 5 pkt na SB zostało pogrzebane.

Mnie tylko martwi fakt, że mamy w swoim skłazie niewielką liczbę reprezentantów. Z jednej strony jest to plus bo zawodnicy się nie męczą i nie narażają na kontuzję, ale z drugiej strony to trochę wstyd żeby z takiego klubu jak Real na reprezentację jeżdziło 3 zawodników, podczas gdy jeszcze niedawno w MŚ brało udział 11 zawodników, a w 98 piłkarze Realu strzelili najwięcej goli na tej imprezie.

Gento
Gram dla herbu

PostWysłany: 2006.11.13 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nie muszą za często występować w reprezentacji, więcej czasu na odpoczynek i przygotowanie do meczu, ale kurna, żeby Gutka nie powołać, fuera Aragones :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2006.11.13 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki OFFTOP: Aragones już chyba nie panuje nad la selleccion....

Anonim
Gość

PostWysłany: 2006.11.13 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brak Torresa i Raula jest zaskakujący, jednak nieobceność blondwłosego pomocnika z Torrejon mnie nie dziwi. Czym on się zasłużył w ostatnich dniach, żeby grać w reprezentacji?

Powrót do góry

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2006.11.13 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Guti od dawna był w niełasce u Luisa, Raul też przestał się dziwić że go nie ma ale żeby nawet Torresa nie powołać... adotąd myślałem że to ulubieniec Aragonesa

Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.11.14 07:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruud wygra.

Powrót do góry
Bart.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.11.14 07:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinniśmy wygrać, Real jest w dobrej formie. Racing też nie jest takim świetnym zespołem, zajmują 14 miejsce w tabeli ale też nie można go lekceważyć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gento
Gram dla herbu

PostWysłany: 2006.11.14 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PilotM napisał:
Brak Torresa i Raula jest zaskakujący, jednak nieobceność blondwłosego pomocnika z Torrejon mnie nie dziwi. Czym on się zasłużył w ostatnich dniach, żeby grać w reprezentacji?

Tym, że wspaniale rozgrywa i co najważniejsze nie jest drewnem :]

ps.Pilot ;*

Powrót do góry
maslakboss
LF10

PostWysłany: 2006.11.14 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

0-0 do przedostatniej minuty a w ostatniej RvN ustrzeli :P

kacius
0

PostWysłany: 2006.11.14 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racing? łee pierdnięciem ich Gutek rozwala ;]

"- Biedny kacius - westchnęła Bertel. - Tak dobrze robił pranie." - Aśika.
Powrót do góry
Footman
Simplemente perfecto

PostWysłany: 2006.11.14 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skończy się na gładkim 0-2 dla Racingu. :] Jakoś nie leży Realowi ta drużyna i nic nie wskazuje na to, że w najbliższym meczu będzie łatwo. Zwłaszcza, że Santander potrafiło pokonać Valencię. Nie będzie chyba trzech punktów. Obym się mylił.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2006/07 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do: