...lub czasopisma
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2006.11.18 05:18    Temat postu: ...lub czasopisma Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie :-) Rozgryzać rządowych afer i przekrętów co prawda nie będziemy, ale możemy podyskutować na temat stanu polskiego rynku prasowego :]

Ja osobiście, odkąd posiadam dostęp do internetu, właściwie nie czytuję regularnie żadnego periodyku - wszystkie potrzebne informacje znajduję w sieci. Nie licząc gazetek specjalistycznych, od czasu do czasu (rzadko) kupuję tylko Wybiórczą, ze względu na ciekawe felietony. Z czasopism nie-informacyjnych z kolei, lubię poczytać Focusa, i robię to dość regularnie :-)

Jakie gazety - lub czasopisma - czytujecie? Co warto czytać, aby być na czasie?

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Fufu
Bydgoszcz 2008
Bydgoszcz 2008

PostWysłany: 2006.11.18 07:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prasy codziennej nie zwykłem kupować, bo wystarcza mi internetowa lektura. Jedyne co to chwytam 'metro', czy inny 'metropol' i czytam na wkładach.

częściej kupuję natomiast tygodniki takiej jak 'polityka', 'wprost' czy 'newsweek'. Nie przywiązuje się do konkretnego tytułu, a wybieram pod względem treści. Gdy coś mnie zainteresuje w danym numerze to go zakupie i tyle.

aa i lubię od czasu do czasu poczytać jakiś męski magazyn w stylu 'logo' czy men's health. trzeba trzymać odpowiedni poziom lansu i bycia jazzy ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2006.11.18 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj ojciec kupuje regularnie codzienna gazete lokalną, wiec zawsze przy snaidaniu rzucam okiem Smile choc dokladniej czytam tylko tylną strone tzw. "sportową". No i piatkowy magazyn, jak sa jakies dluzsze artykuly.

Rzeczywiscie odkąd mam internet zaprzestalam wlasciwie kupowania kolorowych magazynow. Choc nie wiem, czy zaprzestalam ze wzgledu na interenet, czy po prostu z tego wyroslam.
Czasem, na jakims dworcu czy lotnisku, jak musze dlugo czekac, to zdarza mi sie kupic jakis Glamour czy cos takiego - ogladam glownie ladne obrazki i doluje sie, ze nigdy mnie nie bedzie stac na okulary przeciwsloneczne za 1500 zlotych, ktore przeciez "kazdy musi miec" :| Wink

Aaa, regularnie kupuje "Moje gotowanie" Smile

A jak mama kupi Focusa, to tez cos tam przeczytam.

Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2006.11.18 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałam regularnie kupować gazetę na temat piłki, ale jak mam internet to rzeczywiście mam wszystko czego było mi trzeba. Ale czytuję miesięcznik "CINEMA" - bardzo dobra gazeta o nowościach kinowych, na DVD i ogólnie wszystkiego, czego można chcieć na temat filmów.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Dimhil
'75 Raúl

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.11.18 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prasę czytam, ale nie codzienną. Niechce mi się latać rano do kiosku, gdyż to samo mam rano w internecie. Także codzienną prase czytam sporadycznie.

Kupuję, 'Newsweeka'. Czesem gdzieś w domu w ręce dostanie mi się National Geographic, to także poczytam, bardzo ciekawa gazeta.

Piłkę NOzną przestałem już czytać, gdyz stwierdziłem, ze robi się to kolorowe pisemko pokroju BS. No daleko im jeszcze, ale coraz bardziej zmierzają w tym kierunku.

Ojciec czesto kupuje Przegląd Sportowy do pracy, jak wróci pod wieczór to sobie czasem przeczytam.

Kicior
wybitny znawca kinematografii

PostWysłany: 2006.11.18 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś, kiedy nie miałem Internetu to też czytałem gazety (głównie Piłkę Nożną PLUS), ale później to już mi się tego odechciało, ...zaczęło szkoda kasy być itp.
Teraz czytam raz na tydzień Wyborczą (tzn. dział sport i praca) - tą co w poniedziałek jest.
Inne czytam w drodze wyjątku. :]

Pantita
złotousta diablo

PostWysłany: 2006.11.18 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dosyc czesto przegladam Gazete Wyborcza (Tatus kupuje) no i tak jak Helga kupuje gazety z filmami... Najczesciej Premiery bo sa dwa filmy za ok 13 zl Smile A Exclamation I kupuje tez pakiet Gal jak sa 3 filmy (pozbierane z pozostalosci :]) za 13 zl :P kiedy jeden numer normalnie kosztuje 14 Wiecie..Kolezanka ma sklep z gazetami takze jesli chodzi o filmy to wszystko wiem :P
Kupuje rowniez Glamour, Cosmopolitan oraz JOY :P

benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2006.11.18 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam prenumeruje Men's Health,a tak to czytuję regularnie Angorę,polecam gorąco(zbiór najlepszych artykułów z minionego tygodnia).

Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2006.11.18 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pantita napisał:
tak jak Helga kupuje gazety z filmami

Ja nie kupuję z filmami tylko o filmach. Wink

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Macabra
Pani prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.11.18 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech... Ja tam w ogóle nie kupuję gazet ograniczam się do porannego przegladu Gazety Wyborczej ( zazwyczaj czytam ją od tyłu ) i Metro. Co tydzień w sobotę czytam Wysokie Obcasy, czasem się zdarzy, że kupię Piłkę Nożną, kiedyś kupowałam COSMOPOLITAN, ale to tylko strata pieniędzy :/
Ogólnie to większość gazet to strata pieniędzy, zazwyczaj nic ciekawego nie piszę, chyba, że chodzi o gazety tematyczne, wtedy można coś ciekawego wyszperać Smile

Powrót do góry
Pantita
złotousta diablo

PostWysłany: 2006.11.18 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Helga - male niedoczytanie :P

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2006.11.18 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak samo jak Macabra, codziennie tylko Wyborcza, w miarę możliwości Piłka Nożna i Tygodnik Żużlowy.

imerr
Culé
Culé

PostWysłany: 2006.11.18 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

codziennie Wyborcza, jak mam czas to Polityka, czasem rzucą na wydziale Rzeczpospolitą. Dziennik jakoś mi nie leży.

omijam brukowce i szmatławce, z 'Wprost' włącznie

Anonim
Gość

PostWysłany: 2006.11.18 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czytam Rzeczpospolitą, Newsweek, kiedyś magazyn lotniczy z Niemiec Aero no i oczywiście Przegląd Sportowy. Wyborczej nie czytam, wszak naczelnym jest Michnik, który jest chyba największym obłudnikiem RP. Takie tam personalne odczucia.

Powrót do góry

marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2006.11.18 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi właśnie "Dziennik" podchodzi. Kupuję co prawda głównie w piątki, dla programu telewizyjnego, ale samą gazetę oczywiście także poczytam. No i podoba mi się - ciekawe artykuły, recenzje (dodatek "Kultura"), dość sportu oraz ciekawy i czytelny układ.

Nie czytuję żadnych czasopism opiniotwórczych czy innych, traktujących przede wszystkim o polityce, bo najnormalniej na świecie mnie to nie interesuje.

Jeśli chodzi o sport, to zadowala mnie poniedziałkowy dodatek do GW, dostarczany mi co tydzień przez kumpla z klasy, którego sport nie obchodzi. Czasem wpadnie mi w rękę "Przegląd Sportowy", ale to zazwyczaj tylko przy większych wydarzeniach sportowych. Informacje podstawowe sprawdzam na bieżąco w internecie. Do niedawna czytałem "PN PLUS", ale jakoś ostatnio szkoda mi trochę na to kasy i ograniczam się do przejrzenia tego czasopisma w "Empiku". Tam też czasami "wyhaczę" jakąś gazetkę z ciekawszym artykułem, np. "Komputer Świat", "Men's Health".

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do: