Wylej swoją frustrację! (cz. 1)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 425, 426, 427  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2006.11.19 15:42    Temat postu: Wylej swoją frustrację! (cz. 1) Odpowiedz z cytatem

Nie ukrywam, temat zapożyczony z innego forum. :]

Jako najwięksi frustraci w sieci mamy wiele powodów do zwykłego wk****** każdego dnia. Jeśli ktoś wraca wkurzony do domu, włącza komputer, wchodzi na forum i nie ma gdzie wylać swojej frustracji - niech zostawi temat o Raólu i zrobi to tutaj!

Co mnie dzisiaj wkurzyło? To że jest niedziela, że nic nie chce się robić, a jutro znowu zaczyna się harówka. :/ No i to, że jest gówniana pogoda.

A, wkurzyła mnie jeszcze wczorajsza gra Realu, który niby wszystko wygrywa, a gra padakę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2006.11.19 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znów Raul, Raól, Rałól, Rałl itd. Nuda :].

Powrót do góry

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2006.11.19 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nudna to jest gra Raula.

Rozumiem, że Twoją frustracją na dziś jest jego występ we wczorajszym meczu? Smile

Powrót do góry
dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2006.11.19 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wkurza mnie dziś to, że przede wszystkim jest niedziela, jutro mam 2 koła, a dzisiaj jeszcze kilka innych rzeczy do zrobienia :/ Oczywiście nie ma to jak zostawiać sobie wszystkiego na ostatnią chwilę, obijając się przez 2 poprzednie dni W dodatku jutro jeszcze poniedziałek

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.11.19 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat idealny dla mnie na dzień dzisiejszy.
Wku*wiło mnie dzisiaj:
- to, że nie wiem zamiast której literki dać gwiazdkę w brzydkim słówku :] No weźmy powyższy przykład. Gdzie wstawić - *? W literce k, u, r, w czy i? A może jeszcze innej?
- że się uczepili wszyscy Beckhama, bo nie opłakiwał śmierci Puskasa, ale o tym to możemy porozmawiać w temacie związanym bezpośrednio z Becksem
- że nie znam ani jedego wzoru z fizyki, a test gimnazjalny zbliża się wielkimi krokami, odkryłam to już nie dziś, ale nadal nie chce mi się niczego uczyć. Dobra, wkuć wzory to pół biedy, ale kiedy i gdzie ich używać?
- że dzisiaj robiąc taki test własnie, nie wiedziałam kim jest copywriter, ani gdzie się znajduje podmiot w zdaniu "Jej celem jest przecież przyciągnięcie uwagi jak największej grupy osób"
- że musze posprzątać łazienkę, a jest przecież niedziela - powinniśmy odpoczywa wg. Pisma Świętego.
- że jutro harówka, choć w moim przypadku pewnie mniejsza aniżeli u Serpico
- doszłam do wniosku, że będąc wczoraj we Wrocławiu nic nie kupiłam, a całą kasę wydałam na jedzenie w KFC... i jak tu się odchudzać? To też mnie wkurzyło :]

I wiele, wiele więcej.
O, a najbrardziej to się wkurzyłam teraz. Właśnie w tym momencie. Patrzę bowiem na listę z ligi chemicznej i nie umiem zrobić ani jednego zadania, a przecież chcę mieć 6 na koniec. Mole. Wiem co to są mole, takie badziewia co wyżarły babci kiedyś dziurę w płaszczu, ale mole chemiczne? Stęzenia molowe? :/

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2006.11.19 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serpico napisał:
Nudna to jest gra Raula.

Rozumiem, że Twoją frustracją na dziś jest jego występ we wczorajszym meczu? Smile

Nie, ja jestem zadowolony z jego występu. Jestem natomiast zniesmaczony ciągłymi nieobiektywnymi komentarzami na jego temat.

Powrót do góry

Macabra
Pani prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.11.19 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jestem wkurzona z powodu :
- wczorajszej wiejskiej przytupanie zorganizowanej w naszym Domu Kultury...
- głupich żelfixów, którzy bawią się w rytm muzyki, która daje takie same rezultaty jak walenie głową w ściane...
- muzyki, wymienionej wyżej, która wyzwala we mnie emocje takie jak : złość, płacz i bezradność
- pewnych ludzi którzy mnie wczoraj do reszty wychujali...
- tego, iż wszyscy najeżdżają na biednego Raula <płacze>
- tego, że na liście gg mam samych idiotów
- jutrzejszych ośmiu godzin spędzonych w szkole...
- oraz tego, że kobiety są beznadziejne, można polegać jedynie na facetach (niektórych)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
agatka
Pani prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.11.19 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheila napisał:

- że musze posprzątać łazienkę, a jest przecież niedziela - powinniśmy odpoczywa wg. Pisma Świętego.

skąd ja to znam 8) co tydzień szlag mnie trafia, bo łazienkę sprzątać muszę ja Evil a jak jeszcze mój Braciszek jest w szkole lub w pracy, to jestem zmuszona posprzątać cały dom!grrrr

Tym co mówią o Davidzie się nie przejmuj Smile nie ma sensu!

Mnie np. wczoraj wkurzyło to, że nie mogłam obejrzeć meczu!Właściwie to za każdym razem mnie to wkurza.. w dodatku liczyłam na to, że w tym tygodniu TVN Turbo pokaże mecz Naszych w LM.. ale gdzie tam!i znowu nie obejrzę!

Poza tym mimo tego, że mam full czasu siedzę i nic nie robię! Zamiast uczyć się angielskiego, bo we wtorek mam jakiś test!A na jutro powinnam zrobić zadania z pochodnej.. Wkurza mnie to, że jestem taka leniwa! Rolling Eyes

Powrót do góry
assurbanipal
caudillo

PostWysłany: 2006.11.19 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie wk....:
1. zelfix w Realu
2. ze nadete mlode paniusie zamiast patrzec na gre tego patalacha patrza na jego wyglad.
3. .... ze mimo iz go prawie nikt nie chce w Krolewskich ten udaje, ze tego nie wie Smile
4 ..........
...........
100. Angol grajacy w Realu....

209 . Ze nie potrafi godnie uczcic pamiec wielkiego gracza Krolewskich .....

Exclamation

Od razu mi lepiej Twisted Evil

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2006.11.19 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wku**a mnie ten temat Exclamation

AAAA Exclamation

Dodatkowo nie wiem, kiedy są ferie w województwie mazowieckim, nawet mi się nie chce sprawdzić..

A w szkole przejebane...

I właśnie z tego powodu, nie będzie mnie przez najbliższe 2 dni..

Pozdrawiam..

Edit.. Wk*** się, bo musiałem edytować posta :/

Ostatnio zmieniony przez Para Siempre dnia 2006.11.19 16:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.11.19 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ass - domyślam się, że punkt drugi to aluzja skierowana do mojej osoby?
Jeśli tak to mam coś do powiedzenia, ale nie będę się produkować jeśli okaże się, że to nie do mnie, choć to małoprawdopodobne.

Powrót do góry
imerr
Culé
Culé

PostWysłany: 2006.11.19 16:31    Temat postu: Re: Wylej swoją frustrację! Odpowiedz z cytatem

Serpico napisał:
Nie ukrywam, temat zapożyczony z innego forum. :]

a reklama? :(

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2006.11.19 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regulamin zabrania. <płacze>

Powrót do góry
Pixik
Legendary

PostWysłany: 2006.11.19 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie wkurza niemiłosiernie najeżdżanie na Raula, brak choćby odrobinki obiektywności u niektórych ludzi,chociaż po głębszym przemyśleniu to nie wkurw*a tylko wywołuje uśmiech na twarzy Laughing

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
agatka
Pani prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.11.19 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie już to nie rusza...

za to wkurza mnie jeszcze to, że ostatnio kilka kuponów z rzędu nie weszło mi przez 1 (słownie JEDEN) mecz!

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 425, 426, 427  Następny
Strona 1 z 427
Skocz do: