Podziel się swoim szczęściem!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 340, 341, 342  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pantita
złotousta diablo

PostWysłany: 2006.12.02 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, dobra...

BYKOM STOP

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2006.12.02 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bede duzo pisał, POSKA W FINALE MISTZOSTW ŚWIATA AAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dziekuje.

Ostatnio zmieniony przez lukecik dnia 2006.12.02 12:49, w całości zmieniany 1 raz

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
macjej
0

PostWysłany: 2006.12.02 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja też się nie będe rozpisywał: Pooooooooooooolska :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2006.12.02 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty kacius nawet nie potrafisz się rozpisać.

Powrót do góry

Pixik
Legendary

PostWysłany: 2006.12.02 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

up:own3d xd
@topic:ciesze się,że Polska w siatkówke może wygrywać,choć samą siatkówką średnio się interesuje a wręcz mało.

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
mroo
Culé
Culé

PostWysłany: 2006.12.02 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PilotM napisał:
Te kretyńskie porównania zachowaj dla siebie, swoich kumpli i koleżanek mogących reprezentować to samo dno, a nie pisząc do mnie. Ja zamieściłem tamten wpis w temacie o specyficznej charakterystyce, gdzie każdy może wpisać coś o zmarłej osobie. Dalej dyskusji prowadzić nie zamierzam, bo jesteś dla mnie zerem. Mogę dostać osiemset warnów za tego posta, ale nie pozwolę na to, żebyś jakiś ćwok pisał w takim kontekście o moim dziadku.

napisalem takie porownanie zeby uswiadomic Ci jak dziala forum, skoro czujesz na tyle zazylosci z osobami tutaj zeby pisac o smierci bliskiej Ci osoby, dlaczego madziuszek nie moze podzielic sie swoimi dywagacjami?

kim jestes zeby zdecydowac co mozna napisac na forum, a czego nie?

ciekawe ze wzburzyles sie sama koncowka mojego posta a nie zobaczyles calosci wypowiedzi ktora miala na celu udowodnienie Ci jak absurdalne jest Twoje podejscie do tego o czym mozna a nie mozna pisac.

nie bede nawet sie domagal ostrzezenia bo jak wiadomo na kazdym forum sa rowni i rowniejsi :]

Blanco napisał:
mroo napisał:
czym sie rozni napisanie z kim sie lizalo na imprezie od tego ze komus umarl dziadek? przy jednym i drugim ktos moze napisac ze go to chuja obchodzi :]

Przy "drugim" też tak można napisać. Trzeba być tylko - co za problem - kompletnym idiotą.

pewnie, do obrazenia innego uzytkowanika trzeba byc idiota, aby pisac "far$a kradnie" trzeba byc doroslym szanujacym sie czlonkiem spoleczenstwa :]

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2006.12.02 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mroo napisał:

napisalem takie porownanie zeby uswiadomic Ci jak dziala forum, skoro czujesz na tyle zazylosci z osobami tutaj zeby pisac o smierci bliskiej Ci osoby, dlaczego madziuszek nie moze podzielic sie swoimi dywagacjami?

kim jestes zeby zdecydowac co mozna napisac na forum, a czego nie?

ciekawe ze wzburzyles sie sama koncowka mojego posta a nie zobaczyles calosci wypowiedzi ktora miala na celu udowodnienie Ci jak absurdalne jest Twoje podejscie do tego o czym mozna a nie mozna pisac.

nie bede nawet sie domagal ostrzezenia bo jak wiadomo na kazdym forum sa rowni i rowniejsi :]

Takie porównanie jest nie na miejscu i dobrze o tym wiesz. Nie musisz pokazywać na siłę, jaki rynsztok reprezntujesz, wszyscy o tym wiemy. Za
takie teksty powinieneś oberwać w swoją przygłupią mordę. A ostrzeżenie powieneś dostać właśnie Ty. I tu nie ma nic do rzeczy, kto jest równiejszy. Pokazałeś, jakim jesteś kretynem i kmiotem, który nie ma wyczucia w pewnych kwestiach.

mroo napisał:

pewnie, do obrazenia innego uzytkowanika trzeba byc idiota, aby pisac "far$a kradnie" trzeba byc doroslym szanujacym sie czlonkiem spoleczenstwa :]

A emotka "Puta Madrid" i jazda po naszych piłkarzach jest czymś pozytywnym.

Powyższymi wypowiedziami także ryzykuję warna, ale ilekroć ten debil będzie coś wspominał na temat mojej rodziny, będę tak reagował.

Powrót do góry

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2006.12.02 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, koniec. Początkowo temat ten był dosyć 'ciekawy', teraz jednak zrobił się tutaj prawdziwy rynsztok.

Nikt na razie nie otrzyma ostrzeżenia, mam nadzieję, że z Waszej strony (Pilot i mroo) były to tylko jednorazowe wybryki, na które tym razem przymykam oko.

KONIEC, bo następne wypowiedzi do tej dyskusji będą karane warnem.

mroo
Culé
Culé

PostWysłany: 2006.12.02 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaraz zaraz, broie madziuszka, uzywam do tego fakt, nieprzyzwoitego porownania, Pilocik po mnie jedzie a Ty mi grozisz warnem?

czyzbym mial absolutna racje piszac o rownych i rozniejszych?

gdzie jest moj wybryk? nie napisalem ze chuja mnie obchodzi to ze Pilotowi zmarl dziadek, napisalem w zwiazkuz tym, ze na forum rozgozala dyskusja na temat co mozna a czego nie mozna pisac, przyklad dzielenia sie powaznymi osobistymi sprawami (nie dla zartu, jak stawianie kloca) z innymi userami, ktory nie spotyka sie z dezaprobata, dlaczego wiec atakujecie madziuszka?

Daan dal calkiem ciekawy przyklad z tym homoseksualizmem, jeszcze jakby ktos napisal ze go rzucil chlopak albo cos takiego, mogloby byc wesolo Very Happy

ciekaw jestem dlaczego nikt nie odniosl sie do moich argumentow tylko zaatakowaliscie sam przyklad :]

haha, chyba pierwszy az tak sie wstawiam za kobieta ktorej na oczy nie widzialem 8)

Pilociku, bedzie zlot w krakowie to bedziesz mial okazje sprobowac :*

Powrót do góry
madziuszek
Luis Figo Superstar

PostWysłany: 2006.12.02 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważacie, że niby co miałam zrobić? Po wejściu tutaj było już pełno inteligentnych postów oceniających różnie moje postępowanie. Miałam odpowiadać na każdy osobno, czy może głupio się tłumaczyć? Rolling Eyes jak dla mnie to naprawdę nic takiego się nie stało, właśnie dlatego nie widzę sensu pisania więcej na ten temat...
A poza tym chociaż nic nie pisałam, to w każdym waszym poście wychodzę na coraz głupszą... :/ koniec tematu
Na marginesie: uważam, że skoro sa tematy w których można się swobodnie wypowiedzieć na dany temat, w tym wypadku akurat bardziej dowolny, to nie widzę powodu dla którego miałabym tego nie robić...

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2006.12.02 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madziuszek trudno nie być głupcem pośrodku stada geniuszy Wink

Powrót do góry
mroo
Culé
Culé

PostWysłany: 2006.12.02 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

looooooooooooool

Choob widze ze przeczytanie osiem razy to bylo malo :lol2:

ktos przeczytal widze 1345 razy i sciagnal Pilotowi warna i skasowal Twojego posta :lol2:

hala rowni i rowniejsi :lol2:

zeby bylo mniej nie na temat to przyznam ze ogromnie mnie to bawi :lol2:

<< Spokojnie, sam skasowałem posta i ściągnąłem warna po konsultacji z paroma osobami. Popełniłem błąd - Choob

mimo wszystko, hala rowni i rowniejsi :P

Cytat:
2. Niedopuszczalne są:
a. przekleństwa
b. obrażanie użytkowników forum i innych osób

konsultowales sie z tworca regulaminu ?? :P

Ostatnio zmieniony przez mroo dnia 2006.12.02 17:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
imerr
Culé
Culé

PostWysłany: 2006.12.02 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie dzielicie się swoim szczęściem Confused

fajny temat, dzieki RinG ;)

el crack total
aviomarin.
aviomarin.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.12.02 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie nabijaj, tylko dziel się razem z nami.

Ja się cieszę z tego powodu, że drugiego grudnia hasałem rowerem

Anonim
Gość

PostWysłany: 2006.12.02 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mroo sie jeszcze wypowiedział na sam koniec to i ja cos rzuce. Ponoc dostalem warana i zostal on ściągnięty. Takie rzeczy w przypadku mieszania mojej rodziny schodzą na ostatni możliwy plan. Ale czego oczekiwac od pewnych osób życzących komuś śmierci na raka mózgu czy mieszających bolesne sprawy rodzinne w rozpatrywanie tego, czy jakaś panieneczka czuje się dobrze dając dupy czy robiąc liżąc się po kątach. W tym momencie takie teksty działają na mnie, jak płachta na byka. Mroo zaiste powiadam Ci, wpadnę do Krakowa nie raz i odszczekasz to.

Powrót do góry

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 340, 341, 342  Następny
Strona 20 z 342
Skocz do: