Skoki narciarskie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 114, 115, 116  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nuru
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.12.31 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schlierenzauer jest jeszcze bardzo młody. Ma dopiero 16 lat. Może być z niego świetny skoczek jeżeli nie przeszkodzi mu kilka czynników:
- popularność nie uderzy mu do głowy
- dojrzewanie nie wywoła jakiś gwałtownych zmian w jego organizmie
- zostanie poprowadzony przez dobrego trenera, który nie będzie go nadmiernie eksploatował w tak młodym wieku.
I tylko szkoda, że nie jest Polakiem :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2006.12.31 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schlierenzauer nie wytrzyma do końca sezonu. Ma szanse wygrać TCS ale więcej w tym sezonie nie osiągnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Clif
21st Century Schizoid Man

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.12.31 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schlierenzauer moim zdaniem nie zostanie wielkim skoczkiem. W tym wieku co jest, moze jeszcze urosnąć, przytyc, ogolnie zmieni się jego organizm i chłopak moze stracić swoje największe atutu. Juz z wieloma skoczkami tak było.

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.12.31 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morgenstern, też jakoś słabszy się zrobił, a trysnął nagle takim talencikiem swego czasu.

Powrót do góry
nuru
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.12.31 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znane są już wyniki kwalifikacji do jutrzejszego konkursu w Ga-Pa. Wygrał Jacobsen, Małysz był 6. Do konkursu weszli też Stoch (22.) i Śliż (41.). Ciekawsze pary serii KO:
- Małysz - Lazzaroni
- Stoch - Colloredo
- Śliż - Loitzl
- Schlierenzauer - Yong-Jik Choi
- Jacobsen - Benkovic
Miejmy nadzieję, że przynajmniej dwóch naszych zawodników wejdzie do finałowej "30", a Adam powalczy o zwycięstwo. :>

Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2006.12.31 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nuru napisał:
- Stoch - Colloredo

Stoch ma wielką szansę, żeby bezpośrednio się zakwalifikować.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2006.12.31 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieję że będzie bezproblemowo u Stocha i Małysza i że Hula może pofarci Very Happy co do Schlieriego to myśle że już w GaPa przegra z kimś a poza tym on nie będzie startował cały sezon bo go oszczędzają

Heffalump
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2006.12.31 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swan napisał:
Tylko ciekawe jak się rozwinie. W skokach dzieją się różne rzeczy a przykładem może być Rutkowski, wielka nadzieja polskich skoków gdzieś znikła. Życzę Schlierenzauernowi jak najlepiej, bo fajnie jest oglądać go w akcji :]

Tylko ta wielka nadzieja polskich skoków wygrała mistrzostwa juniorów, potem chyba raz zdobyła punkty w PŚ i na tym się skończyło. A Schlierenzauer w wieku 16 lat zdobył więcej niż cała reprezentacja Polski razem wzięta. To jest problem całego polskiego sportu, że nie wykorzystuje się potencjału młodzieży.

A co do TCS to myślę, że Małysz ma duże szanse na podium, a zwycięzcą będzie Schlierenzauer. Nawet jeśli zepsuje jakiś skok, to przewaga wypracowana w pozostałych da mu zwycięstwo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2006.12.31 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Rutkowskiego to myślę, że jego talentu nie zmarnowali szkoleniowcy lecz on sam. Nie pamiętam dokładnie jak z nim było, ale on lubił chyba poszaleć czy coś w tym stylu, przytył i stracił całą dynamikę.

nuru
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.01.01 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam, że usunięto go z kadry. Powodem było chyba nadmierne spożycie alkoholu :>

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2007.01.01 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że dzisiejszy konkurs w Ga-Pa zakończył się po 1 serii tylko :-/ W sumie szkoda, że taka a nie inna pogoda była i ogólnie skoki były loteryjne i nie takie jakie być powinny. Jedyny + to taki, że rekord skoczni Małysza pozostanie w annałach skoków juz na wieczność. :]

Co do Skoków w tym sezonie, to w sumie cieszy mnie forma naszego mistrza.Nie jest to może Małysz z 2001/02/03 roku , jednak dyspozycja i wyniki cieszyć mogą.Starzy wyjadacze nie prezentują się porywająco, Młode Wilczki(Jacobsen,Schlierenzauer) za to nadzwyczaj dobrze. Nasi (poza Małyszem) jak zwykle, czyli źle i średnio.

T4S- Może nie zwycięstwo, ale napewno miejsce na podium jest w zasięgu A.M. Zostały 2 konkursy, 2 austryjackie skocznie ,które Małysz lubi, więc jest szansa na dobre występy oraz dobry wynik w końcowej klasyfikacji.

Zobaczymy jak się to wszystko dalej potoczy, osobiście wierze, że Małysz w tym sezonie coś osiągnie(T4S,Mistrzostwa Świata,Puchar Świata) :-)

Powrót do góry
RALV5
Trener
Trener

PostWysłany: 2007.01.01 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schlierenzauer 16 latek z Austrii jeżeli jak to ktoś powiedział nieuderzy mu woda sodowa do głowy może zostać bardzo dobrym skoczkiem ale może być tak jak z bardzo znanym Primożem Peterką (chyba tak sie pisze) który w wieku 18 lat zdobył puchar świata a pużniej to już kazdy wie co sezon skakał coraz gorzej.Dzisiaj w Ga-Pa Adam był 12 ale z powodu pogody niestety była tylko jedna seria możliwe że jeżeli była by druga Małysz mógł by odrobić tak ja w Oberstdorf który ostatecznie zajoł bardzo dobre 3 miejsce.Już 4 stycznia odbędą sie zawody w Austrii w Innsbrucku ja trzymam kciuki żeby Małysz znowu stanoł na podjum. :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2007.01.01 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja może tak z innej strony uderzę, ale chciałbym zauważyć, że z parkietu podnosi się Martin Schmitt!

Było fatalnie, nie kwalifikował się do turniejów - nie potrafił przebrnąć przez kwalifikacje, o pierwszej "30" nie wspominając. Myślałem, że chłopak załamie się totalnie (bo uważam, mimo iż nie znam jego sytuacji i wiem tyle, co zdołam zauważyć i przeanalizować, że problem tkwił w główce Martina), ale on się podniósł i w tym sezonie skacze już bardzo przyzwoicie. Dzisiaj 8. miejsce, w klasyfikacji generalnej miejsce nr 13 - wielce zadowalające mnie wyniki. Oby przetrzymał tę formę do końca sezonu, będę w pełni usatysfakcjonowany :-)

Szkoda, że dzisiaj odbyła się tylko jedna seria, ale wg mnie decyzja była jak najbardziej słuszna. Pogoda w tym sezonie nie rozpieszcza...

To tak przerywnikiem, możecie dalej dyskutować o Adamie ;)

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2007.01.01 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to w tym roku skoki pachna zenada, po prostu wyglada jakby kierownictwo sobie nie radzilo a o Tepesu nie wspomne... on spal jak Kasai mial skakac? :|

kiryl
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.01.02 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Małysz się wkurzył że nie było 2 serii.Mam nadzieję że odwdzięczy się w Insbrucku.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 114, 115, 116  Następny
Strona 3 z 116
Skocz do: