Skoki narciarskie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 114, 115, 116  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nuru
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.12.31 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schlierenzauer jest jeszcze bardzo młody. Ma dopiero 16 lat. Może być z niego świetny skoczek jeżeli nie przeszkodzi mu kilka czynników:
- popularność nie uderzy mu do głowy
- dojrzewanie nie wywoła jakiś gwałtownych zmian w jego organizmie
- zostanie poprowadzony przez dobrego trenera, który nie będzie go nadmiernie eksploatował w tak młodym wieku.
I tylko szkoda, że nie jest Polakiem :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2006.12.31 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schlierenzauer nie wytrzyma do końca sezonu. Ma szanse wygrać TCS ale więcej w tym sezonie nie osiągnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2006.12.31 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schlierenzauer moim zdaniem nie zostanie wielkim skoczkiem. W tym wieku co jest, moze jeszcze urosnąć, przytyc, ogolnie zmieni się jego organizm i chłopak moze stracić swoje największe atutu. Juz z wieloma skoczkami tak było.

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.12.31 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morgenstern, też jakoś słabszy się zrobił, a trysnął nagle takim talencikiem swego czasu.

Powrót do góry
nuru
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.12.31 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znane są już wyniki kwalifikacji do jutrzejszego konkursu w Ga-Pa. Wygrał Jacobsen, Małysz był 6. Do konkursu weszli też Stoch (22.) i Śliż (41.). Ciekawsze pary serii KO:
- Małysz - Lazzaroni
- Stoch - Colloredo
- Śliż - Loitzl
- Schlierenzauer - Yong-Jik Choi
- Jacobsen - Benkovic
Miejmy nadzieję, że przynajmniej dwóch naszych zawodników wejdzie do finałowej "30", a Adam powalczy o zwycięstwo. :>

Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2006.12.31 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nuru napisał:
- Stoch - Colloredo

Stoch ma wielką szansę, żeby bezpośrednio się zakwalifikować.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
El Jarek
intocable
intocable

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.12.31 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieję że będzie bezproblemowo u Stocha i Małysza i że Hula może pofarci Very Happy co do Schlieriego to myśle że już w GaPa przegra z kimś a poza tym on nie będzie startował cały sezon bo go oszczędzają

Heffalump
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2006.12.31 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swan napisał:
Tylko ciekawe jak się rozwinie. W skokach dzieją się różne rzeczy a przykładem może być Rutkowski, wielka nadzieja polskich skoków gdzieś znikła. Życzę Schlierenzauernowi jak najlepiej, bo fajnie jest oglądać go w akcji :]

Tylko ta wielka nadzieja polskich skoków wygrała mistrzostwa juniorów, potem chyba raz zdobyła punkty w PŚ i na tym się skończyło. A Schlierenzauer w wieku 16 lat zdobył więcej niż cała reprezentacja Polski razem wzięta. To jest problem całego polskiego sportu, że nie wykorzystuje się potencjału młodzieży.

A co do TCS to myślę, że Małysz ma duże szanse na podium, a zwycięzcą będzie Schlierenzauer. Nawet jeśli zepsuje jakiś skok, to przewaga wypracowana w pozostałych da mu zwycięstwo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2006.12.31 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Rutkowskiego to myślę, że jego talentu nie zmarnowali szkoleniowcy lecz on sam. Nie pamiętam dokładnie jak z nim było, ale on lubił chyba poszaleć czy coś w tym stylu, przytył i stracił całą dynamikę.

nuru
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.01.01 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam, że usunięto go z kadry. Powodem było chyba nadmierne spożycie alkoholu :>

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2007.01.01 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że dzisiejszy konkurs w Ga-Pa zakończył się po 1 serii tylko :-/ W sumie szkoda, że taka a nie inna pogoda była i ogólnie skoki były loteryjne i nie takie jakie być powinny. Jedyny + to taki, że rekord skoczni Małysza pozostanie w annałach skoków juz na wieczność. :]

Co do Skoków w tym sezonie, to w sumie cieszy mnie forma naszego mistrza.Nie jest to może Małysz z 2001/02/03 roku , jednak dyspozycja i wyniki cieszyć mogą.Starzy wyjadacze nie prezentują się porywająco, Młode Wilczki(Jacobsen,Schlierenzauer) za to nadzwyczaj dobrze. Nasi (poza Małyszem) jak zwykle, czyli źle i średnio.

T4S- Może nie zwycięstwo, ale napewno miejsce na podium jest w zasięgu A.M. Zostały 2 konkursy, 2 austryjackie skocznie ,które Małysz lubi, więc jest szansa na dobre występy oraz dobry wynik w końcowej klasyfikacji.

Zobaczymy jak się to wszystko dalej potoczy, osobiście wierze, że Małysz w tym sezonie coś osiągnie(T4S,Mistrzostwa Świata,Puchar Świata) :-)

Powrót do góry
RALV5
Trener
Trener

PostWysłany: 2007.01.01 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schlierenzauer 16 latek z Austrii jeżeli jak to ktoś powiedział nieuderzy mu woda sodowa do głowy może zostać bardzo dobrym skoczkiem ale może być tak jak z bardzo znanym Primożem Peterką (chyba tak sie pisze) który w wieku 18 lat zdobył puchar świata a pużniej to już kazdy wie co sezon skakał coraz gorzej.Dzisiaj w Ga-Pa Adam był 12 ale z powodu pogody niestety była tylko jedna seria możliwe że jeżeli była by druga Małysz mógł by odrobić tak ja w Oberstdorf który ostatecznie zajoł bardzo dobre 3 miejsce.Już 4 stycznia odbędą sie zawody w Austrii w Innsbrucku ja trzymam kciuki żeby Małysz znowu stanoł na podjum. :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2007.01.01 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja może tak z innej strony uderzę, ale chciałbym zauważyć, że z parkietu podnosi się Martin Schmitt!

Było fatalnie, nie kwalifikował się do turniejów - nie potrafił przebrnąć przez kwalifikacje, o pierwszej "30" nie wspominając. Myślałem, że chłopak załamie się totalnie (bo uważam, mimo iż nie znam jego sytuacji i wiem tyle, co zdołam zauważyć i przeanalizować, że problem tkwił w główce Martina), ale on się podniósł i w tym sezonie skacze już bardzo przyzwoicie. Dzisiaj 8. miejsce, w klasyfikacji generalnej miejsce nr 13 - wielce zadowalające mnie wyniki. Oby przetrzymał tę formę do końca sezonu, będę w pełni usatysfakcjonowany :-)

Szkoda, że dzisiaj odbyła się tylko jedna seria, ale wg mnie decyzja była jak najbardziej słuszna. Pogoda w tym sezonie nie rozpieszcza...

To tak przerywnikiem, możecie dalej dyskutować o Adamie ;)

El Jarek
intocable
intocable

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.01.01 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to w tym roku skoki pachna zenada, po prostu wyglada jakby kierownictwo sobie nie radzilo a o Tepesu nie wspomne... on spal jak Kasai mial skakac? :|

kiryl
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.01.02 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Małysz się wkurzył że nie było 2 serii.Mam nadzieję że odwdzięczy się w Insbrucku.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 114, 115, 116  Następny
Strona 3 z 116
Skocz do: