Florentino Pérez
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 168, 169, 170  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JJ
antydrewno

PostWysłany: 2003.06.24 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie placzcie tak nad Hierro, bo gdyby nie to, ze umowa nie zostala przedluzona, to gralby dalej i osmieszal tylne flanki Realu. Zaslugi zaslugami, ale trzeba miec troche taktu, zeby wiedziec kiedy nalezy sie usunac ze sceny. On tego nie mial i tak sie skonczylo. Z drugiej strony to jest to chyba dobry zwiastun, bo kupno oboroncy jest juz teraz potrzebne druzynie, jak powietrze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Przemek
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2003.06.24 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po pierwsze sorki za wulg.
po drugie uzylem go mowiac: ze cenie pereza i w ogole i w szczegole ALE jest z niego tez "wulg" ... a to roznica letka... w kazdym razie to nie jest tak ze go nie lubie ale po prostu wkurzylo mnie to ze raz powiedzial ze bosek na pewno zostanie a tu kupa... w tym rzecz Laughing
a po wtore to to ze trzymal sie zelaznej jedenastki (czego zreszta nie pochwalalem i nie pochwalam) pozwolilo roniemu sie przelamac...
a w ogole to uwazam ze bosek musial sie niezle napracowac zeby dobrze ustawic Blancos w obecnym skladzie... to nie jest tak wszystko latwo pracowac z talentami...
no a tak w ogole to moze i ktos inny bylby lepszy od boska, tyle ze on byl nasz i juz go wszyscy zdazyli polubic Laughing

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
lucash
Castilla
Castilla

Zakaz pisania

PostWysłany: 2003.06.24 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy zwolnienie Del Bosque było dobrą decyzją przekonamy się w trakcie nadchodzącego sezonu, ale nie wydaje mi się że jakiś inny trener będzie potrafił sobie poradzić z tą ekipą gwiazd, przynajmniej na początku. Po co Perez obiecywał Boskowi że przedłuży z nim kontrakt skoro tego nie zrobił. W końcu prezes takiego klubu powinien wiedzieć co pasuje a co nie i mógł to załatwić o wiele lepiej. Dla mnie Perez jest fałszywy i nie można mu ufać, bo dzisiaj powie tak a jutro nie.

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2003.06.24 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, a teraz dość płakania nad rozlanym mlekiem - trzeba się zastanowić kto zastąpi Hierro?? Confused

Milito Question Question

Samuel Question Question

Chivu Question Question

Powrót do góry
benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2003.06.24 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym momencie najgłośniej jest o G. Milito,który nie doszedł do porozumienia w sparwie swego wynagrodzenia z władzami Zaragozy.Wydaje się,że to właśnie on zastąpi na środku naszej defensywy weterana Hierro.Podobno Valdano jest jego wielkim zwolennikiem,a skoro tak to pewnie juz niedługo ujrzymy go Madrycie Smile

Fabjan
Cierpliwie czekający na zwycięstwa

PostWysłany: 2003.06.24 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano ciekawe kto najglosniej mowil na forum o Gabrielu Question Exclamation 8) Ja nie moge Exclamation Milito w Realu (jak dobrze pojdzie) Exclamation

Powrót do góry
Lukasz
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.06.24 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BEZ KOMENTARZAL:

przeczytajcie w gazecie.pl "awantura w krolewskich"...
wyjasnilo sie dlaczego PEREZ wyalil Hierro

Powrót do góry
kowal
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.06.24 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam pretensji o Hierro zapieprzyl prawie wszystko w tym sezonie, ale z Del Bosqe to przesadzili nie lubilem go za konserwatyzm, ale szanowałem za sukcesy. Zrobił wiele uruchomil Ronaldo dajac mu szanse grania choć nie zaslugiwal nawet na sklad B ( wiesz jak Daan marudziłem po jego przyjsciu,gdy Guti poszedl w na lawkę). Uważam jednak,że mogli to zrobić inaczej - mogli mu to powiedziec wczesniej. Widzieliscie jak cieszyli się Blankos po skonczeniu meczy nawet nikomu sie nie chcialo robic rundy honorowej (Guti szedł sobie obok jakby go to nic nie interesowało, Raul spacerował nawet nikt sobie nie wyrywal pucharu). Nie jest to najlepszy objaw w klubie bo przestali wierzyć, że sa jedną drużyną Valdano obiecywal,że najlepsza obroną trenera jest postawa jego podopiecznych na boisku w ostatnim meczu po co te wypowiedzi skoro były one kłamstwem, albo pustymi słówami Dyrektora który nic nie znaczą. Straciłem zaufanie do kierownictwa i zarzadu bo sa oni tylko marionetkami w rękach Pereza. A to wlasnie Del Bosqe należał sie szacunek za to, że jakoś poukładał ten zespół,że mimo wszystko wygrał lige, co w tym sezonie było trudniejsze niż Liga Mistrzów stad moje uznanie dla niego. Teraz chciałbym by wywalono Pereza bo już mam dosyć jego mieszania. Hala Madid.!!!!

Powrót do góry
lucash
Castilla
Castilla

Zakaz pisania

PostWysłany: 2003.06.24 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli Perez nie kupi żadnego obrońcy Question Chciał pozyskać Lucio, ale On powiedział że nie chce grać w Madrycie i woli już zostać w Leverkusen (chyba musi bardzo nie lubić Realu Rolling Eyes ). A Perez nie jest zwolennikiem kupowania mało medialnych obrońców i jak jeden z najbardziej medialnych mu odmówił to może już nie będzie próbował. A wtedy będzie nieciekawie, bo nasza młodzież jeszcze nie jest tak dobra żeby pokierować linie obrony na tyle skutecznie żeby Real wygrał w przyszłym sezonie LM i PD Confused

Flame
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2003.06.24 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż Samuela nie puści Roma, bo Capello zostanie., Chivu niestety już na 99% dogadany z Interem, więc został Milito, a jakby Perez trochę pomyślał to by pooglądał takiego Kameruńczyka Songa na Pucharze Konferderacji ten to dopiero wymiata, ale tak jak piszecie niemedialni kopacze nie mają szans w Realu :(

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2003.06.25 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopie, zmniejsz tą fotę Confused

Powrót do góry
lucash
Castilla
Castilla

Zakaz pisania

PostWysłany: 2003.06.25 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i nowym trenerem będzie Carlos Queiroz

który jest (a raczej był) asystentem Alexa Fergusona w Manchesterze. Także Real pozyska w tym roku dwóch ludzi z Manchesteru, jeden to David Beckham a teraz nowy trener Carlos Queiroz, jestem ciekawy czy poradzi sobie z naszymi gwiazdami, miejmy nadzieje że szybko zaaklimatyzuje się w nowym otoczeniu i nie będzie miał problemów z prowadzeniem najlepszego teamu na świecie Very Happy Oby nie był gorszy od Del Bosque.

Przemek
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2003.06.25 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zastanawia mnie czy Queiroz bedzie w ogole umial poprowadzic Real.. przeciez do teraz byl tylko drugim trenerem w ManU.. rozumiem ze na pewno mial sie od kogo szkolic swojej profesji ale nie ma on takiej umiejetnosci rozmowy z zawodnikami jak pierwszy(co tu w ogole o Bosku mowic)... a przeciez w realu (pelnym gwiazd) to jest arcywazne Confused

JJ
antydrewno

PostWysłany: 2003.06.25 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Del Bosque byl wczesniej tylko trenerem mlodziezowki...

Powrót do góry
lotrec
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.06.25 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Evil Evil Evil Exclamation Exclamation Exclamation Płacze Płacze Płacze nic tylko płakać i złorzeczyć perez okazał się być kolejnym panem z kompleksem! ciągle marzy o tym by zarabiać jak MU! problem polega na tym, że nie dostrzega ile zła czyni swoim działaniem, z klubu wyrzucił dwie wielkie legendy symbole realu, a trzecia (guti) zaraz sama odejdzie zniesmaczona sytuacją. nie potrzebnie ściągnął Beckhsa - on jest za słaby dla galaktycznych, jego możliwości na boisku są 10razy mniejsze od marketingowych. po co im blond lala? zwłaszcza, zę zamieszanie jakie powstało w klubie, budzi powolutku smrodliwy ferment i nie długo mogą się obudzić (zwłaszcza perez) z rączką w ciepłej kupce, w nocniku. patzrąc na to co się dzieje w moim ukochanym klubie dostrzegam zagrożenie kryzysem jaki miał miejsce w barcy, a to BARDZO źle. RATUJMy REAL!!!

nie nie tylko nie moje lukrowane guziczki
taka imprezka zostaję do środy!
o! mleczyk! jaki smaczny mleczyk!...Smile
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 168, 169, 170  Następny
Strona 2 z 170
Skocz do: