Florentino Pérez
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 167, 168, 169  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.05.23 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja p*******, my naprawdę będziemy się z nim męczyć aż do śmierci. Coś niebywałego, typ 30 bramek nie przekroczył, 50% nabił, gdy już O NIC nie graliśmy, no chyba, że o top4 xD A tu kontrakt za zasługi.

To jest własnie >DOCENIENIE< zawodnika, o którym było słychać w kontekście Crisa. Szkoda, że tyczy tylko transferów Florentino.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2019.05.23 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co to za mentalność robola, który myśli, że jak wykopie trzy doły więcej, to jaśnie pan da mu 3 złote więcej. Kurwa mamy koniec najlepszego cyklu w historii klubu i lada moment będzie wiele roszad, trener zaczyna kompletnie nowy projekt. Przedłużanie kontraktów to zapewnienie sobie usług i przede wszystkim zastrzyk motywacji i powiedzenia "chcemy Cię" dla tych, którzy mają tu pozostać, a nie kurwa podwyżka za zasługi.

emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.05.23 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po takim sezonie nikt nie powinien mieć przedłużonego kontraktu oprócz tych, którym kończą się kontrakty w 2020. Dlatego nie rozumiem przedłużania kontraktu Kroosa totalnie.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2019.05.23 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie bardzo dobrze, że są przedłużane kontrakty, trzeba zbudować nowe fundamenty, a po takim sezonie nikt, niczego nie był pewien. Selekcja została dokonana przez trenera i teraz filary dostają sygnał, do nich dojdą nowi, tak jak Hazard, a gracze tacy jak Bale, czy prawdopodobnie Lucas i Isco odejdą. To jest godne i porządne zarządzanie projektem, a nie jechanie na emocjach. Toni Kroos, to kluczowa postać, bez niego ani Niemcy, ani Real nic by nie wygrały. Naturalne, że dostał pozycje i potwierdzenie w nowym etapie.

emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.05.23 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale pierdololo, a jak Kroos zagra następny sezon chujowy tak jak ten, to jak go wypchniesz z klubu? Tak samo jak Bale teraz? To nie jest moment na gwarantowanie komukolwiek zaufania, to jest praca a nie jakieś postępowanie z zagubionymi dziećmi w szkole.

A takie frazesy, że Real/Niemcy nie wygrali by nic bez Kroosa to takie samo gdybanie, jak ja mogę powiedzieć, że z Benzemą w ataku Real, nigdy nie wygrał tryplete, a Francja nie zdobyłaby MŚ.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2019.05.23 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ręce opadają, nie chcę mi się nawet odpowiadać, sorry.

emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.05.23 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet się cieszę, bo bym musiał się doszukiwać logiki w Twoim zdaniu na ten temat.

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.05.23 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dawaniu tym nierobom dłuższych i lepszych kontraktów jest tyle samo sensu, co w dawaniu podwyżek pracownikowi w nagrodę za fatalną pracę przez ostatni rok.

Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2019.05.23 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem usatysfakcjonowany ich dotychczasową pracą.

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2019.05.23 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie racja. Niech siedzą i trzęsą portkami całe lato domyślając się czy może nie warto spierdolić z Realu skoro nadchodzą nowe czasy. Rzeczywiście, nie dawajmy nikomu nic zanim nie udowodnią że ciągle potrafią prosto kopnąć piłkę. W końcu zapomnieli. Lol.

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.05.23 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:

Hmm... pomyślmy dlaczego. Może plakietka z napisem "Szwabek" nakieruje mnie na odpowiedź?

vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.05.23 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba dać jak najszybciej nowy kontrakt Benzemie.

Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2019.05.23 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gondola. napisał:
Rokoko napisał:

Hmm... pomyślmy dlaczego. Może plakietka z napisem "Szwabek" nakieruje mnie na odpowiedź?

Kibic Bayernu przesiadujący tyle czasu na forum Realu - nie wydaje ci się to dziwne?

emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.05.23 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldschmidt napisał:
W sumie racja. Niech siedzą i trzęsą portkami całe lato domyślając się czy może nie warto spierdolić z Realu skoro nadchodzą nowe czasy. Rzeczywiście, nie dawajmy nikomu nic zanim nie udowodnią że ciągle potrafią prosto kopnąć piłkę. W końcu zapomnieli. Lol.

Ale przecież im się kontrakty nie kończą w 2020 (chyba oprócz Reguilona), hm?

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2019.05.23 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie ma to znaczenie kto jak długi ma kontrakt? Bale jest praktycznie poza planami co widać i słychać. Mariano też podpisał na nie wiem ile lat i też nie ma zielonego pojęcia czy będzie grać. Mieliśmy dopiero co dwa miesiące dyskusji na forum i w mediach nt. tego kto jest w planach Zizou a kto nie. Sam trener najprawdopodobniej czekał z ostatecznymi decyzjami na koniec sezonu wobec czego sami zawodnicy grali te mecze o pietruchę nie wiedząc konkretnie kogo chce wyjebać, a kogo zostawić. Pół składu, która ewidentnie czuje się winna doprowadzenia do wyników w tym sezonie w tym czasie srała w portki, szczególnie widząc nazwiska jakie przewijają się w prasie i ciągłe "Coś zmienimy" Zidane'a. A na forum dochodzimy do wniosku, że nikt nie zasługuje na okaz zaufania, bo na to nie zapracowali ostatnim sezonem? Czego konkretnie oczekujecie? Żeby całe okienko siedzieli i bezstresowo wrócili do treningów, i zmienili nastawienie o 180 stopni na następny sezon bez żadnego pozytywnego bodźca w relacjach klub-zawodnik? Żeby z wakacji wrócili z pozytywnym nastawieniem, trzeba dać znać tym, którzy są w planach, że wybaczamy im dno trudnego sezonu 18/19 gdzie praktycznie nikt z kadry wygrywającej back-to-back-to-back nie wybił się ponad resztę. A nie oczekiwać że "mają robić to za co im płacimy".

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 167, 168, 169  Następny
Strona 164 z 169
Skocz do: