Florentino Pérez
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 168, 169, 170  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ladislao Kubala
Culé
Culé

PostWysłany: 2003.06.25 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemartw sie lucash queiroz nie będzie miał kłopotów z prowadzeniem najlepszego klubu na świecie ponieważ barca będzie trenowana przez rijkaarda!!! Laughing

A czy beckham nie mógł przyjść do was tylko z żoną i dzieciakami musiał jeszcze trenera brac??????Może jeszcze przyjdzie jego przyjaciel wielki phil neville na waszą wspaniałą obrone?????

Fabjan
Cierpliwie czekający na zwycięstwa

PostWysłany: 2003.06.25 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ladislao Kubala napisał:
[...]A czy beckham nie mógł przyjść do was tylko z żoną i dzieciakami musiał jeszcze trenera brac??????Może jeszcze przyjdzie jego przyjaciel wielki phil neville na waszą wspaniałą obrone?????

Oj Ladziu, Ladziu Exclamation Teraz to juz ale przemawia przez Ciebie zwykla zazdrośc bo mamy od dzis najlepsza obrone na swiecie, a Wam z wielkich zapowiedzi Waszego wspanialego prezesa pozostala figa z makiem Very Happy Very Happy Very Happy I zapowiada sie kolejny rok w cieniu Realu Exclamation To musi bolec,co Ladziu Question Exclamation :P :P :P

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2003.06.25 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Queiroza to nie moge nic konkretnego teraz o nim powiedzieć bo prawde mówiąc dopiero pierwszy raz o nim słysze Embarassed Jak Go widziałem w tv to facet wydaje sie konkretny... Laughing A tak poważnie to wydaje mi sie ,ze bedzie on jedynie na ten sezon. W przyszłym sprowadzą kogoś bardziej znanego.No chyba ,ze powtórzy sie sytuacja z Boskiem to wtedy bedzie zupełnie inne gadanie. To ,ze był On asystentem Fergusona to moze teraz tylko procentować.A czy sobie poradzi z presją i takim składem ,z praktycznie samymi gwiazdami to sie okaże w praniu. Jego plus to pewnie też to ,ze jest Portugalczykiem a więc płynie w nim gorąca ,południowa krew. 8) Żeby tylko wytrzymał z tą wielką prechą jaka go teraz niewątpliwie czeka. I może znajdzie najbardziej optymalne miejsce dla D.Beckhama skoro przez tyle lat D.B był jego podopiecznym? Ja osobiście jestem pełen optymizmu ,bo optymizm musi być ,przecież nie będe płakał i biadolił... Wink

Powrót do góry
Farid
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.06.27 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten Perez to .... powinni go wywalić on chce zrobić kur.. 2 team Manchesteru U, Nowy trener,Beckham jeszcze podobno ma ktoś przyjść z działki MU

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Farid
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.06.27 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak poza tym nie wiem co on wogóle robi z tą drużyną i co on chcę od dobrego Del Bosqe przecież zrobił co do niego należało w tym sezonie
to jest po prostu ..... z miłą chęcią dał bym mu w twarz (ryj)

Powrót do góry
Anula
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2003.06.27 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja moze nie bede sie wypowiadac bo dziewczynie nie wypada uzywac wulgaryzmow .... Evil

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2003.06.27 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ladislao Kubala napisał:

A czy beckham nie mógł przyjść do was tylko z żoną i dzieciakami musiał jeszcze trenera brac??????Może jeszcze przyjdzie jego przyjaciel wielki phil neville na waszą wspaniałą obrone?????

Ktos mu pewnie musi włosy ukladac i buty polerowac....Mnie tylko zastanawia, co ma ten Queiroz czego brak Boskowi????????? Question Question Question

olympique
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.06.29 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to co - kontakt zz Beckhamem. U Boska nie zawsze mógłby grać w pierwszym składzie a u Queiroza będzie ostatni do zmiany. Perez myśli o pieniążkach i wszystko jasne.

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2003.06.29 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wlasnie i becksi i figo sa mozna powiedziec ludzmi queiroza, takze nawet jak zostanie ten drugi to i tak beda grac razem nie tylko ze wzgledow ekonomicznych. i ciagle uwazam, ze figo powinien odejsc bo od niego czy davida na lewym skrzydle jest duzo lepszy solaris... ale zobaczymy - jeszcze cale wakacje na transfery, jeszcze mozna liczyc na to, ze becksi sie pokloci z pere$em i go wywala ;>

Greg
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2003.08.01 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pereza postrzegam przedewszystkim jako człowieka, Który z Realu-drużyny jakich było wiele za kadencji Sanza stworzył niemal zespół marzeń, który powszchnie uchodzi za najlepszą 11 na świecie. Jest on człowiekiem, który na Bernabeu ściąga gwiazdy światowego futbolu i wyciongnoł klub z powarznych tarapatów finansowych. Oczywiście byłem niezmiernie zdenerwowany zwolnieniem Hierro i Del Bosque ale ja Pereza będe kojarzył przedewszyskim kojarzył z ogromnymi sukcesami jakie klub odniósł pod jego kierownictwem z dwoma pucharami europy na czele

Powrót do góry
JJ
antydrewno

PostWysłany: 2003.08.01 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jednym pucharem, bo w 2000 r gdy Real wygrywal LM, to prezydentem byl Sanz, ale to tylko detalik przeciez. Wink

Powrót do góry
Greg
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2003.08.01 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

racja....na skleroze nic nie poradze Wink

Powrót do góry
Greg
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2003.08.08 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezes Związku Obrońców Kibiców Realu - Gerardo Ortega zszokował wszystkich wiadomością o długach Realu Madryt - jego zdaniem wynoszą one około 544,8 milionów euro!

to rewelacje z realmadryt net

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2003.08.08 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym długiem też już gdzieś czytałem. Mam nadzieje ,ze to nie prawda... A co do Pereza i Valdano to niech sie wkońcu obudzą i popatrzą za nowym obrońcą ,bo nasi środkowi defensorzy chyba nie są w najwyższej formie... Confused

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2003.10.14 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszy informacja o kandydaturze Pereza na następną kadencje. Jest właściwym człowiekiem na to stanowisko ,co już udowodnil przez te lata jego prezesury. Napewno jest więcej plusów niż minusów w tym co robił...Zastanawia mnie czy inni kandydaci na fotel naprawdę wierzą ,ze są wstanie wygrać z Perezem? Dla mnie było by bezsensu gdybym miał jakąś nadzieje na ich miejscu...Co oni mogą takiego zaoferować?

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 168, 169, 170  Następny
Strona 3 z 170
Skocz do: