Florentino Pérez
Idź do strony 1, 2, 3 ... 139, 140, 141  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lucash
Castilla
Castilla

Zakaz pisania

PostWysłany: 2003.06.23 22:03    Temat postu: Florentino Pérez Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o tym gościu:

który przed chwilą wyrzucił nam z klubu trenera Vicente del Bosque i obrońcę Fernando Hierro. Niech jeszcze kupi Ronaldinho i będzie zajebiście, nic tylko spadać do II ligi Confused
Precz z tym pajacem Exclamation Exclamation Exclamation Wściekły

aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2003.06.23 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym napisal co mysle o tym gosciu to pewnie dostalabym bana za wulgaryzmy, ale chyba go nienawidze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2003.06.23 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fuerrrrrra Perez Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Evil Evil

Byłem i nadal jestem wielkim krytykiem Hierro, ale kiedy usłyszałem, że odchodzi razem z boskim to strasznie przykro mi jest...

To co on robi to naprawdę jest mocno niesmaczne! Rozumiem: kupowanie tych wszystkich gwiazd-Becks, Zizou, ale żeby zrobić takie świństwo??

Straciłem szacunek do niego Wściekły

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2003.06.23 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będziemy o was zawsze pamiętać !!! Płacze Płacze

Powrót do góry
Jemielian
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2003.06.23 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, spokojnie 8)

Mi się wydaje, że Perez to jest taki ktoś kto się co prawda świetnie zna na biznesie i zarzucic mu właściwie nic nie mozna, bo taki jest jego zawód, tyle tylko, że piłka to nie tylko biznes i przydałaby się odrobina romantyzmu. A Perez robi wrażenie, że jemu wszystko jedno czy zarządza klubem piłkarskim czy jakim innym przedsiębiorstwem, tudzież fabryką, a piłkarz i kibic to dla niego podaż, popyt i cena równowagi itd.

Co innego że tak już rola każdego rządzącego, że mu się dostaje za kontrowersyjne, czasem niepopularne decyzje - ale często potrzebne. Bo co by nie mówić, to Hierro ostatnio tylko szkodził i wywalić go po prostu było trzeba...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2003.06.23 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Hierro byl juz czas i powinien odejsc,ale nie w ten sposob.Wykopali go jak szmate,nic nie wartego smiecia....tak sie nie robi z czlowiekiem , ktory tyle zrobil dla Realu Płacze Troche szacunku,Mistrzu Perezie-bo chyba tak powinnismy do niego mowic,tak by sobie zyczyl.I niech Bog ma tego czlowieka w swojej opiece po tym co zrobil calemu Madrytowi.... Płacze Płacze Płacze Bo takich rzeczy sie nie wybacza Evil Kurde,zabrzmialam teraz,jak jakis ultras czy cos Wink

benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2003.06.23 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takeij sytaucji już chyba nie może nas nic zaskoczyć ze strony naszego kochanego prezeska,chociaż a każdej chwili może jeszcze zwolnić Raula i oddać 7 David'owi.

Ladislao Kubala
Culé
Culé

PostWysłany: 2003.06.23 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żal mi was drogie madrile!!!
Jak ten wasz pajac mógł coś takiego zrobić???????????
Taką legende jak hierro????????????I najlepszego trenera do paki gwiazd????????????Przyjdzie teraz capello czy inny złamas i będziecie grać jak roma czyli wielkie G.Ja wolę klub piłkarski nawet jak nie gra megagalaktycznej piłki jak real,bo to jusz nie jest klub dla mnie to zwykła popierdółka a klub to kibice a nie prezesik!!!Zachowuje sie jak ci z polskiej ligi prezesi co żurka i kaczmarka za dobrą robotę wywalili!!!

Ale trzymajcie sie może wrócicie do normalności!!!!!!!!

Scarlett
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.06.23 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam żal nie za to, ze wywalili Hierro ale za to ajk to zrobili. Przecież jeszcze kilka tygodni temu obiecywali mu, ze zostanie w klubie bez względu an wszystko a teraz??

Co mnie martwi w Reau to, to że coraz częsciej marketing jest ważniejszy niż poziom sportowy. Bo u diabła po co nam Beckham skoro mamy Figo?? Realowi potrzebny jest klasowy obrońca ale Perez i spółka myśli chyba tylko o tym ile uda się sprzedać koszulek...

Powrót do góry
roju
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.06.24 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Florentino jako prezes bardzo dobrze się spisywał. Wyprowadził zespół Realu z długów i sprawił, że Real jest teraz najbogatszym klubem świata.
Ale to co zrobił teraz jest żałosne.Potraktował jak śmieci osoby, którym Real bardzo wiele zawdzięcza.
Denerwuje mnie też jego polityka transferowa. Za niedługo ten klub będzie kolonią argentyńczyków i brazylijczyków i w podstawowym składzie nie zagra ani jeden Hiszpan. Juz pozbyli się Hierro a chcą jeszcze Gutiego i Morientesa.

Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2003.06.24 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pelna zgoda z Jemiola.Ja tam do Pereza nic nie mam,napewno wie co robi-jak rozjebke zrobi ala Gaspi albo ala Laporta(juz w niedalekiej przyszlosci :P )to wtedy bede przeciw niemu.Narazie poza Beckim popieram wszystkie jego ruchy.Czy on Boska wyrzucil,wyjebal jak szmate,zerwal z nim kontrakt za zdobytego mistrza?Nie,on poprostu z nim nie przedluzyl umowy a to roznica.Bosek i tak byl za dlugo na stanowisku,przez jego wybitna taktyke przegralismy final Copa del Rey na stulecie,w tamtym sezonie stracilismy mistrza,z Juve ostatnio tez sie nie popisal.Wielki Real z lat 50 mial kilku trenerow a sukcesy byly.Mysle ze wszystko w nogach pilkarzy.Tez mam troche mieszane uczucia bo nie wiem jaki bedzie nastepny trener ale troche konsekwencji wykazuje.Od niepamietnych czasow klalem na Boska ,chcialem by odszedl i gdy to nastapilo mam plakac?Na tym forum tez sa osoby ktore go mialy juz dosc,czemu teraz nie okazuja swojej radosci?Zmiany to koniecznosc,poczekajmy do konca nastepnego sezonu i wtedy rozliczymy zarzad z wynikow,a juz wkrotce wybory wiec bedzie z czego rozliczac ;)

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2003.06.24 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie ,że ,,wywalenie'' Del Bosque i Hierro było co najmniej niesmaczne ,tzn. sposób i okoliczności w jakich to sie stało.Ale to nie znaczy ,ze wszelkie gromy musi zbierać za to Perez.Poprostu pewne etapy sie kończą i trzeba iść dalej. Dla mnie też D.B i Hierro byli legendami klubu i ich odejście w jakiś tam sposób mnie poruszyło.Ale życie toczy sie dalej. Florentino Perez zrobił dla Realu bardzo dużo i nie należy Go za wszystkie jego posunięcia obwiniać.Mam do niego ogromny szacunek. Wszyscy tu płaczą ,że zero szacunku ,do lekarza itp. bzdury ale nie zapominajcie ,że gdyby nie Perez to niewiadomo jakby to teraz było...A wpisy w stylu :,,Raula też wyrzucą...'' pozostawiam bez komentarza... Confused

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Przemek
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2003.06.24 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwazam ze perez moze i zna sie na futbolu i chce dla klubu jak najlepiej i cenie go sobie ale pomimo tego jest tez rownym skurwielem.. przeciez ponoc powiedzial del bosque ze bez wzgledu na wszystko (na mecz z athleticiem) zostanie w klubie a kontrakt podpisze w poniedzialek :( a w ogole to bosek zrobil tyle dla krolewskich ze pere$$ ze swoimi transferami moze sie schowac... przeciez gdyby nie sfinksiu to te gwiazdy gowno by ugraly Confused Confused

DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2003.06.24 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co takiego zrobil Bosek?Wlasnie niewiele zrobil,a mogl wiele.Dlaczego na poczatku sezonu Ronaldo gral bez formy?Trzymanie sie zelaznej jedenastki to jest wiele?IMHO z odpowiednio stosowana rotacja i dobrym trenerem = Mourinho Rolling Eyes mozna osiagnac wiele wiecej.
p.s.
Przemus pochamuj sie troche i skoncz z tymi wulgaryzmami....

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2003.06.24 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemek --gdyby nie transfery Pereza to Del Bosque nic by nie zrobił...Może by mu sie i udało składem jakim by dysponował ale właśnie głównie przez Transfery Pereza były te wsystkie sukcesy przez okres 3 lat. I nazywanie Pereza,,skurwielem'' jest chyba troche nie na miejscu...
Ponoć Perez powiedział i obiecał ,ale właśnie PONOĆ. Nigdy sie nie dowiemy tak jak było/jest naprawde. W mediach dowiadujemy sie tylko tyle na ile nam pozwolą Prezesi... 8)

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 139, 140, 141  Następny
Strona 1 z 141
Skocz do: