Florentino Pérez
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 139, 140, 141

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamyl
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.11.01 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morata powinien być podstawowym napastnikiem Realu a nie grać tylko wtedy kiedy najlepszy napastnik dla tego Realu musiał odpoczywać. A James co grał? Z ogórami lub końcówki spotkań.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2017.11.02 00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

James wcale nie był taki zajebisty, Morata teraz też się zaciął, chociaż jego bardziej brakuje. Problemem jest to, że kwestie sportowe nie mają tu ŻADNEGO ZNACZENIA przy tym prezesie. ŻADNEGO i można to powtórzyć sto razy. Cały Perez, zbudować potęgę, kolosa na glinianych nogach. Zamiast go wzmocnić i obudować solidnymi fundamentami, to podmywa się glinę. Przebieg jego prezesury nie rodzi nadziei na to, ze doczekamy się poprawy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2017.11.12 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tymczasem Pérez oskarzony o zaplacenie 578 tys. € w zamian za prawo do wybudowania pola golfowego. Ten numer to jedna ze spraw tzw. "Operacji Lezo" w Hiszpanii.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2017.11.13 07:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz przybliżyć więcej informacji na ten temat? Kto oskarża, z ramienia kogo płacił (osobiście/klub/ACS), komu zapłacił, kiedy?

Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

PostWysłany: 2017.11.14 08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrodla mam, ale czaekam jak redaktorska elita rm.pl o tym raczy rzetelnie poinformowac. W Hiszpanii oczywisce temat zamieciony pod dywan. Ja informuje dla porzadku.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.11.14 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam, ale nie dam! To już taka tradycja w twoim wykonaniu, tak samo jak "źródła" z blogów sfrustrowanych Katalończyków.

labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2017.11.14 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cule w czym problem? Jeśli redakcja się tym nie podzieli, to zostawisz nas z takimi ślepymi nagłówkami? Z chęcią poczytam na ten temat bez względu na to, kto jest autorem.

Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

PostWysłany: 2017.11.16 03:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Mam, ale nie dam! To już taka tradycja w twoim wykonaniu, tak samo jak "źródła" z blogów sfrustrowanych Katalończyków.

Postanowienie sedziego Manuel García Castellón znioslo klauzule tajnosci i tym samym sporo rzeczy zostalo opublikowanych. No sorry mosci szanowny lordzie, ale informacje wyluskane z tego postanownienie przewijaja sie przez media. Za polityke informacyjna poszegolnych mediów to ja nie odpowiadam. Oczywiscie kryterium i rzetelnosc dziennikarska sprawiaja, ze w pewnych mediaach o tym sie nei pisze i ta sama dziennikarska rzetelnosci sprawila, ze jednam o FC Barcelonie pisywali i to z luboscia. No bo jak byla korupcja w FC Barcelonie to od razu na glownej stronie "Marca i na samej gorze, zeby gawiedz nie musiala sie wysilac. Przykladowo aki "OK Diario" o Florentino nie pisze, co mnie nie zaskakuje. Tam pracuja pajace, którzy piszac o Katalonii, wrzucaja flage Polski.

http://www.vozpopuli.com/economia-y-finanzas/empresas/Ignacio-Gonzalez-EUR-Florentino-Perez-pablo-manuel-audiencia-nacional-caso-lezo_0_1080193329.html

https://www.lainformacion.com/espana/el-juez-confirma-las-comisiones-de-acs-a-ignacio-gonzalez-en-el-golf-del-canal/6336493

https://www.efe.com/efe/espana/politica/el-juez-deja-en-libertad-a-ignacio-gonzalez-con-una-fianza-de-400-000-euros/10002-3421133

Jeszcze w kwietniu UCO Guardia Civil (Centralna Jednostka Operacyjna Guardia Civil) zabezpieczyla documentacje firm Auditel i Urbaser, które jeszcze kilka miesiecy wczesniej nalezaly do Florentino.

Powrót do góry
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2017.11.16 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cule a muerte napisał:
Przykladowo aki "OK Diario" o Florentino nie pisze, co mnie nie zaskakuje. Tam pracuja pajace, którzy piszac o Katalonii, wrzucaja flage Polski.

Ojeda? Fajnie mu pojechałeś pod tym tweetem. Tongue Tak, wiem, to nie był jego pierwszy (i zapewne nie ostatni) raz.

OK Diario skupia się przede wszystkim na polityce, sport jest dopiero potem. Oficjalnie ględzą, że publikują wszystkie smrody, w praktyce wiadomo. Większość ich czytelników to wyznawcy pewnej (wiadomej) opcji politycznej. Jest też jakaś tam grupa fanów Realu, ze względu na Indę - w końcu był wydawcą Marki, wciąż go zaprasza np. Pedrerol do Chiringuito, bo myślą, że może mieć jakieś ciekawe informacje. Sam zaglądam, opinię swoją mam. Może jest też jakaś nieduża grupka fanów trollingu lub prowokacji Ojedy, o którym sam wspomniałeś. To głupek, ale przy którymś z jego filmików o tematyce Real-FCB zdarzyło mi się uśmiechnąć. Very Happy Dlatego nie dziwi mnie, że nie zaskakuje Cię brak takich newsów tamże. A gdzie indziej?

Od Marki także nie ma co się spodziewać jakichś mega krytycznych artykułów wobec Pereza. Już prędzej taki news mógłby wyjść od Asa, który po pierwsze: go nie lubi i najchętniej widziałby na jego miejscu jakiegoś swojego ziomka, po drugie: bardzo często pisze pod dziadków-słoneczników na stadionie.

Linki podałeś, gdzieś więc zatem o tym piszą.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 139, 140, 141
Strona 141 z 141
Skocz do: