Kto z was pali?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 53, 54, 55  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.06 23:05    Temat postu: Kto z was pali? Odpowiedz z cytatem

fajny temacik co nie???? nie wiem co mnie podkusilo, zeby taki temat napisac>>>>>juz wiem>>>palic mi sie chce!!!!! a wy??? palicie czy nie, a jak tak to ile.....bo mi paczka z moją dziewczyną (preferujemy styl palenia po 3) wystarcza na 3 dni.....malo pale.......a wy?????? aha......i od ilu ( lat???) palicie bo ja od 3 lat......

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.06 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pale tylko okazyjnie, nie jestem nałogowcem, zdarza mi sie to raz na 3-4 tygodnie. To zły i kosztowny nałóg Smile

Powrót do góry
Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.03.06 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A fe! Nie palę w ogóle (nie mówie, że ani razu nie maiłem papierosa w ustach Wink ), dym papierosowy mi przeszkadza, nie lubię tego smrodu. Nie palę więc nie potrafię zrozumieć jednego - po kiego palić Question Są z tego jakieś korzyści? :> Bo ja ich nie widze...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.06 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez tak mowilem przez cale zycie, ale tak jakos dziwnie wyszlo, ze musialem zaczac>>>>>chcialem miec towarzystwo, bo wczesniej bylem troche....a niewazne....nie wychodzilem praktycznie wcale z domu....i tak to musialo byc.....dobrze robisz.......NIGDY NIE PAL!!!!! bo najwazniejszy chyba powod to kasa( a przy wejsciu do UE duzo zdrozeją, takze....) a zdrowie to potem, bo kto w naszym wieku przejmuje sie tak bardzo zdrowiem???? chyba nikt....

Powrót do góry
Ruben
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.03.06 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Papierochy nie dosc ze nie zdrowe i drogie to jeszcze uzalezniaja. Tytoniowi i nikotynie mowie nie Exclamation Exclamation Exclamation Ewentualnie raz na jakis czas cygaro po zwycieskim meczylu Very Happy

benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2004.03.07 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pale od 4 lat :/ i za nic w swiecie nie moge rzucić.Dziennie idzie mi paczka,a jak przychodzi weekend i szykuje sie impreza to...

kaczy
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.07 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pale mało bo 3 lata ale od 10 roku ycia , znalazłem nowy sposób jak zaoszczędzić na fajach . kupuje się tytoń i gilzy a potem się je skręca a smakują tak samo jak LM czerwone za 8 zł ma się około 100 fajków , łatwiej je się skręca jak ktoś posiada maszynkę którą można zakupić w sklepach tytoniowych za niecałe 25 zł Very Happy
polecam każdemu palaczowi

Powrót do góry
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.07 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaczy napisał:
Ja pale mało bo 3 lata ale od 10 roku ycia

Ostro!!!!!!! jestem w szoku, nie wiedzialem wczesniej ile masz lat....ale po przeczytaniu i sprawdzeniu informacji o twoim wieku troche sie zszokowalem>>>> oczywiscie nie dlatego ze masz tyle lat ile masz>>>no moze tez dlatego bo wczesniej nie zauwazylem tego>>>bo czesto po gatce widac ile kto ma mnie wiecej lat....ale po tobie to nic nie bylo widac(taki maly komplemencik).......ALE ZE JUZ PALISZ I TO "TYLKO OD TRZECH LAT" TO JEST TO DLA MNIE SZOKUJĄCE>>>>rzuc lepiej to gowno>>>>w tym wieku naprawde nie powinno sie palic......

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.03.07 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jedyny raz kiedy mialam papierosa w ustach, to bylo moze w pierwszej klasie podstawowki,kiedy kolega namowil mnie bym z nim popalila w krzakach za domem Wink Ale podejrzewam, ze nawet dobrze sie wtedy nie zaciagnellam :/
Od tamtej pory autentycznie ani razu, nawet jednego zaciagniecia, po prostu totalnie mnie to nie ciagnie...nienawidze zoltych zebow,, zapachu papierosow, zniszczoenj skory i w ogole poczucia, ze ten dym bylby gdzies w moich snieznobialych plucach :] i przeciez kazdy palacz sierdzi ,choc tego nie czuje...fuj :/
Niecierpie tez , gdy wychodzi sie do jakiegos klubu a wraca sie totalnie przesiaknietym zapachem papierosow...:/
Moi znajomi nie pala, moj chlopak nie pali, moi rodzice w domu nie pala, wiec dla mnie papierosy w ogole nie istnieja na codzien Wink
A juz kobieta z papierosem to dla mnie odrażający widok :/

kaczy
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.07 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

REALnyMADRIDista napisał:
kaczy napisał:
Ja pale mało bo 3 lata ale od 10 roku ycia

Ostro!!!!!!! jestem w szoku, nie wiedzialem wczesniej ile masz lat....ale po przeczytaniu i sprawdzeniu informacji o twoim wieku troche sie zszokowalem>>>> oczywiscie nie dlatego ze masz tyle lat ile masz>>>no moze tez dlatego bo wczesniej nie zauwazylem tego>>>bo czesto po gatce widac ile kto ma mnie wiecej lat....ale po tobie to nic nie bylo widac(taki maly komplemencik).......ALE ZE JUZ PALISZ I TO "TYLKO OD TRZECH LAT" TO JEST TO DLA MNIE SZOKUJĄCE>>>>rzuc lepiej to gowno>>>>w tym wieku naprawde nie powinno sie palic......

No widzisz , takie jest ju8z życie , ja mam kumpla który chodzi do 3 klasy i juz ciągnie , Wink dzięki za komplement ,

Aha i jeszcze ci powiem że nawet kilk razy zdarzyło mi się zajarać sqna , wiesz haszysz ganja itp. ale ty tak właćciwie to ile masz lat Question

Powrót do góry
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.07 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ma juz prawie 19........fajnie ze w tym wieku juz zaczales mocniejszych uzywek......ja jeszcze nigdy nawet nie sprobowalem>>>>jestem jedyny na osiedlu, ktory jescze tego nie probowal.....u mnie na osiedlu tez są tacy jak ty.....probowali juz w wieku 12, 13 lat.......ciezko w sumie na to patrzec.......ale zauwazam, ze bardzo czesto w nalogi popadaja dziewczyny>>>>czesciej niz kolesie....

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.03.07 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi sie w sumie wydaje, ze takie rzeczy typu narkotyki czy papieroosy to dotycza glownie osob w wieku lat 12-13, kiedy to chca poczuc sie dorosli :/
Bo ja,a lat mam 18.5, juz patrze na to jak na jakies gowniarstwo, nie widze nic fascynujacego w popaleniu trawy czy zapiciu sie nad rzeka - raczej na to wszystko patrze z pewnym dystansem i wstretem , chyba juz z tego wyroslam po prostu...
Obecnie dzieci tak szybko dorastaja, ze w wieku lat 18 czulam sie juz kobieta po przejsciach - a teraz to juz w ogole czuje, ze powinnam wyjsc za maz i urodzic dziecko, bo mlodziencze szalenstwa juz mnie po prostu nie pociagaja :/
Cos nie tak sie porobilo z tym swiatem :]

di_stefano
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.03.07 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.03.07 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wytlumaczcie mi tylko jedno :/ Bo nigdy nie potrafilam tego zrozumiec - jak to mozliwe palic paczke dziennie Question Przeciez tam jest z 25 papierosow, doba ma 24 godziny, w tym 8 na sen :/ To by znaczylo, ze w sumie caly czas chodzi sie z papierosem Question Confused Przeciez to fizycznie niewykonalne Confused
A niektorzy to dwie, trzy paczki palą na dzień - przeciez wychodzi na to ,ze nie ma czasu na nic innego Confused

mlody66
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.03.07 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Ja nie pale papierosów i jestem szczesliwy z tego powodu Very Happy
Wink

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 53, 54, 55  Następny
Strona 1 z 55
Skocz do: