GRA RONALDO
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
r9
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.06.25 18:02    Temat postu: GRA RONALDO Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o grze Ronaldo w tym sezonie? Ja myśle, że goli jest ok, a za mało inywidualnych akcji ... Arrow

Z niecierpliwością czekam na '9' - R9 Very Happy

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2003.06.25 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym wolal moro9 ostatecznie port9, a ronaldo to grzyb, choc dobrze przynajmniej, ze od czasu do czasu cos strzeli...

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2003.06.25 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarny napisał:
[...] ronaldo to grzyb, choc dobrze przynajmniej, ze od czasu do czasu cos strzeli...

Od czasu do czasu Question Question Shocked Hmm... z tego co wiem to łącznie w tym sezonie [La Liga, LM itd.] strzelił 30 bramek, choć nie grał we wszystkich spotkaniach....

Natomiast to co prezentuje Raul nie jest zachwycające - nasz Król kwasi sety za setą... No i "tylko" 25 bram a mógłby... ze 40 :|
Ech... gdyby nie marnował tyle to byłby skuteczniejszy niż Ruud v. N.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Jemielian
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2003.06.25 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IMHO Ronaldo był w tym seoznie najgorszy oprócz Hierro - w przekroju całego seoznu. I jakoś nie przekonują mnie te jego bramki - tak na prawde to podobała mi się chyba jedna - z Valencią. Reszta to jakieś dobitki (po Raulu najczęściej :/) albo na pustą z 2 metrów, albo z za pola karnego strzały :|
Po prostu widziałem jak gra, i grał słabo - bardzo dużo piłek tracił (chociaż w całej lidze(!) najwięcej strat w sezonie miał ... Figo - ale on miał też najwięcej dryblingów), mało się wracał, jakiś taki mało był zaangażowany, czasami zagrywał całkiem bez sensu, albo się głupio kiwał, albo strzelał na pałe. Pod koniec sezonu złapał trochę skuteczności, ale stylu gry właściwie wiele nie zmienił - gruby jest :|

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Ladislao Kubala
Culé
Culé

PostWysłany: 2003.06.25 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głupie są wasze rozwarzania, bo wtedy kluivert miałby tych bramek z 50 a my gralibyśmy w CL i może w tym sezonie byśmy ją wygrali albo chociaż doszlibyśmy do półfinału z wami!!!

Gutierrez
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2003.06.25 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim napastnika powinno rozliczać się z bramek. Ronaldo w tym sezonie strzelił ich wiele, w dodatku wiele z tych bramek decydowało o wyniku meczu. A to w jaki sposób je strzelił (Jemelian czyżbyśmy oglądali innego Ronaldo?) nie ma najmniejszego znaczenia.

lucash
Castilla
Castilla

Zakaz pisania

PostWysłany: 2003.06.25 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu się z Tobą zgodzę Gutierrez, napastnik jest po to aby strzelał bramki a jak to robi to już nie ważne. A bramki w meczu w Manchesterze strzelone przez Ronaldo nie były ładne Question (przynajmniej pierwsza i trzecia), cały ten mecz w wykonaniu Ronaldo był chyba najlepszy w tym sezonie.

Jemielian
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2003.06.25 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, ze ma znaczenie i to zasadnicze! Może gdzieś indziej liczą się tylko bramki, ale w Realu liczy się jak się je strzela. Gdyby nie to mógłby u nas grać Vieri albo Inzaghi :| Byłbyś zadowolony nawet gdyby strzelił 30 goli w seoznie? Bo ja nie.
Ja wole jedną taką brameczkę jak strzelał Raul niż trzy takie Ronaldo 8)
Poza tym, jak już wspomniałem, mam dziwne wrażenie że 90% bramek Roni strzelił fartem ...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
r9
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.06.25 20:56    Temat postu: A moim zdaniem Ronie strzela ładniejsze gole niż Raul ... Odpowiedz z cytatem

Raul strzela właśnie z 2-3 metrów od bramki. A po drógie wiecej

Ale chodzi mi też o styl gry , jak to oceniacie ?

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2003.06.25 21:21    Temat postu: Re: A moim zdaniem Ronie strzela ładniejsze gole niż Raul .. Odpowiedz z cytatem

Jemioła, a czy Raul strzela jakieś niesamowite bramki z kilkudziesięciu metrów albo z przewrotek czy coś takiego??

Jemielan napisał:
A reszta to jakieś dobitki (po Raulu najczęściej :/) (...)

Święta prawda, bo to właśnie Raul najczęściej kwasi setki, a Ronaldo przynajmniej skutecznie dobija!

Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2003.06.25 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

r9 napisał:
[...]A po drógie[...]

Question Question Question czy ja śnię Question Question Question

Powrót do góry
benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2003.06.26 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczycie,że w tym sezonie się dogadają i to Ronaldo będzie kwasił,a Raul skutecznie dobijał 8)

Gutierrez
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2003.06.26 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jemielian napisał:
Byłbyś zadowolony nawet gdyby strzelił 30 goli w seoznie? Bo ja nie. Ja wole jedną taką brameczkę jak strzelał Raul niż trzy takie Ronaldo 8) Poza tym, jak już wspomniałem, mam dziwne wrażenie że 90% bramek Roni strzelił fartem ...

A ty byłbyś zadowolony gdyby Real strzelił dwie piękne bramki i przegrał 2-3? Nie twierdzę, że w piłce nożnej liczy się tylko wynik, aczkolwiek oglądając mecze Realu nie liczę jedynie na piękną, ale przede wszystkim skuteczną piłkę. Szczerze mówiąc nie zauważyłem, aby Raul strzelił więcej pięknych goli od Ronaldo. Z resztą już wcześniej miałem wrażenie, że nie wiesz o czym mówisz, ten procent fartu mnie o tym przekonał.

Jemielian
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2003.06.26 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked O czym ty w ogóle do mnie rozmawiasz? Widziałeś jak gra Ronaldo, widziałeś jak gra Raul?
Zresztą oprócz samych bramek, spójrz chociażby na asysty. Poza tym, w ogóle nie ma żadnego porównania. Kto gra ładniej Raul czy Ronaldo Laughing ech...

Powrót do góry
Kaska_K
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2003.06.26 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie, Ronaldo, to typowy napastnik, tzn. zawodnik, ktory caly mecz stoi pod bramka przeciwnika i patrzy jak jego koledzy ziemie gryza po to, aby podac mu pilke, ktora kazdy jelop w takiej sytuacji dalby rade umiescic w siatce, a potem jeszcze zostaje bohaterem meczu... Evil
Raul, jak dla mnie, nawet paprzacy co jakis czas sety, jest wiecej wart niz pieciu Ronich... On przynajmniej wie, ze na sukces zespolu powinni pracowac wszyscy zawodnicy!!!

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: