GRA RONALDO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.08.05 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem tak naprawde o co wam chodzi z ta gra Ronaldo ze niby gra niefektownie!!! Chyba wsztscy udzielejacy sie na tym forum uwazaja ze Real gra najefektowniejsza pilke na swiecie i czy od momentu kiedy doszedl Ronaldo zdanie swiatowych znawcow sie znienilo, nie!!! Wiec nie mozecie powiedziec ze Ronaldo gra "brzydko" bo nie zgorszyl pod tym wzgledem gry królewskich. Nawet kiedy ma on slabszy dzien i nic mu nie wychodzi potrafi strzelic bramke na wage zwycistwa, a najlepszym przkladem na to jest gol na wage finalu MŚ kiedy to w polfinale Roni strzelil Turkom jedyna bremke meczu i po tym od razu zszedl (trener chcial go zdjac juz wczesniej i mial szczescie ze sedzia na to wczesniej nie pozwolil). Nie powiedzialbym rowniez ze jest on "rasowym" snajperem dla porownania podam wam Inzaghi'ego ktory nic nie robi tylko czeka i czeka na 100% okazje, Ronaldo nie gra tak perfidnie nie raz cofal sie po pilke zeby przejsc trzech obroncow i strzelic , po prostu on potrafi wszystko nawet aystuje nie az tak czesto ale jednak (pamietam asyste kiedy podal takim ladnym lobem to bodajze Raula i gol, ale meczu nie pamietam) wiec napewno "samolubem" nie jest i to widac w meczu. Ronaldo gra ladną szybką i jak DLA MNIE efektowna pilke ale napewno nie zgodze sie z tym ze Ronaldo gra zle, jak juz pisalem w innym poscie jest on dla mnie najlepszym pilkarzem swiata!!! OK, napisalem sie juz :P
PS. Niech mi tylko ktos skontuzjuje Ronaldo to... Twisted Evil

olympique
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.08.06 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie Ronaldo gra i efektownie i efektywnie. Na pewno jest bardzo potrzebny Realowi i juz trudno sobie wyobrazić grę w ataku bez niego. W tym sezonie powinien być jeszcze lepszy i korona króla strzelców powinna trafić do niego.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Johny
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.10.02 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś twierdzi,że Ronaldo jest gruby to poprostu ma źle w głowie.

VIVA RONALDO!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Piecia
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.10.04 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

troche śmieszne są wypowiedzi wasze na temat Ronaldo, ja uważam że gra nieźle, mój kumpel który kibicuje dla innego klubu mówi nawet że Ronaldo to wielki piłkarz, jego zwody są niesamowite... :>

Greg
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2003.10.04 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sume rozumiem poczęści kibiców, których krew zalewa gdy widzą nieporadność brazylijczyka jak choćby w meczu z Porto. Jednak uświadomcie sobie ludzie, że Ronaldo jest typem piłkarz który może przejść obok całego spotkania by w końcówce zrobić jedną akcje, oddac jeden strzał, którego nie jest w stanie powtórzyć żaden inny piłkarz, a w końcu chyba za to kochamy go najbardziej??

Powrót do góry
czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2003.10.04 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja go w ogole nie kocham :|

Greg
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2003.10.04 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że ty poza gutim nikogo nie kochasz Mr. Green

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2003.10.05 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii Ronaldo, jest jednym z najbardziej przereklamowanych piłkarzy świata. Oczwiście ma talent i umiejętności. ALe tak samo Inzaghi stoi cały mecz, a potem dokłada noge i w ten sposób strzelił ponad 100 goli w Calcio. Ja cenie takich napastników jak Raul czy Szewczenko, Henry, którzy umieja rozegrać piłke. Klasyczną 9 w REaul Madryt powinien być Fernando Morientes "Pavon naturalizowany". Ale jak Ronaldo to niech strzela bramki, ale narazie nie zaczyna "mocnym akcentem"

Powrót do góry

Jacol
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2003.10.05 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ronaldo jest geniuszem. Kto widzial jakie cuda wyczynial w PSV czy bramke dla Barcy gdy przebiegl pol boiska i cala obrona biegala za nim jak glupim. Do dzisiaj ma niesamowita technike, jak zacznie przekladac pilke to wiekszosc obroncow sie gubi. Przeciez on w zeszlym sezonie strzelil ponad 20 bramek, w tym hattrick z MU

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2003.11.06 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co o tym sądzić... Albo Ronaldo takie bezsensy wygaduje albo z gazetami jest coś nie tak? Chyba ta druga wersja... Kilka dni temu jedno a teraz całkiem inny biegun? Confused

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2003.11.06 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo gazety muszą ciągle coś wypisywać fantastycznego żeby nie tracić czytelników to dla nich najwazniejsza sprawa, a jak będzie naprawdę niebawem sie okaże... Smile

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2003.11.07 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaska_K napisał:
... bo ostatnio jakby schudł (problemy rodzinne ???)

A to, że jest "gruby", to akurat można zauważyć porównując jego fotki obecne i te troche starsze (nawet nie dużo starsze) ...

On nie jest gruby tylko dobrze zbudowany Wink Very Happy

eewaa
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.11.16 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ronaldo ma swoje lepsze i gorsze dni
czasem idzie jak szatan a czasem całkowicie zasypia
każdemu sie zdarza Płacze

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2003.12.07 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ronaldo z pozoru wydaje sie powolnym i mało wszechstronnym zawodnikiem,ale dla człowieka,który zna sie na piłce,On jest magikiem. Brazylijczyk potrafi czarowac grą,zachwyca wszystkich tym co wyczynia na boisku,te zmylanie przeciwników,świetnie znajduje sie w polu karnym i przed,jest uniwersalny,potrafi strzelic i z lewej i z prawej nogi,a ostatnimi czasy polubił strzelac gole głową.Wielu z Was może Go nie lubić,ba nawet nienawidzieć,ale nikt z Was nie odbierze Roniemu Jego genialności!Ronaldo jest najlepszym napastnikiem świata i trudno mu znaleść przeciwnika,gdyż doskonale wszyscy wiecie,że nikt nie strzela tylu bramek jak On i nie prezetuje takiej gry.Ronaldo może za bardzo aktywny nie jest (nie może w pelni sobie pograć gdyż zawsze jest starannie kryty), ale i tak znajdzie tą swoją akcje w meczu,która przypieczetkuje golem.Według mnie Ronaldo jest najlepszym napastnikiem świata.Ronaldo w swojej roli sprawdza się znakomicie i nie ma sobie w tym równych!!!Jeżeli ktoś z Was chce to niech dalej mydli sobie oczy i twierdzi że Ronaldo jest słaby.Ja poprostu wiem,że przemawia przez Was (nie przez wszystkich) zazdrość i doskonale o tym wiecie!

Ostatnio zmieniony przez FigoRonaldo dnia 2005.01.13 22:07, w całości zmieniany 2 razy

Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2003.12.08 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

F&R napisał:
Ronaldo z pozoru wydaje sie powolnym i mało wszechstronnym zawodnikiem
a to ciekawe...
F&R napisał:
ale dla człowieka,który zna sie na piłce on jest magikiem
Bardziej zachwycaja sie nim dzieci.
F&R napisał:
potrafi czarowac grą zachwyca wszystkich tym co wyczynia ma boisku te zmylanie przeciwników
nom, te jego zmylanie...
F&R napisał:
świetnie znajduje sie w polu karnym i przed jest uniwersalny potrafi strzelic i z lewej i z prawej nogi a ostatnimi czasy polubił strzelac gole głową!
nom... w Primera całego jednego gola z główki strzelił. Shocked
F&R napisał:
Wielu z was może go nie lubiec ba nawet nienawidziec ale nikt z was nie odbierze Roniemu jego talętu i genialności!
racja. Mozna go "nie lubiec" ale "talętu i genialności" nikt mu nie odbierze Very Happy
F&R napisał:
Według mnie Ronaldo jest najlepszym piłkarzem świata ale takich porownan nie powinno sie stosować gdyż Ronaldo nie jest nauczony do gry np na pozycji pomocnika albo obrońcy ani tez obronca badz tez pomocnik nie jest przystosowany do gry w ataku.

serio? :/
F&R napisał:
Ronaldo w swojej roli sprawdza sie znakomicie i nie ma sobie w tym równych!!!
czy ja wiem... w Realu jest jedynym SC
F&R napisał:
Jesli ktos z was chce to niech dalej mydli sobie oczy i twierdzi ze Ronaldo jest słaby ja poprostu wiem że przemawia przez was zazdrosc i doskonale o tym wiecie!
ze co? jaka zazdrosc? o co chodzi? :/

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do: