GRA RONALDO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jędru$
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.14 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak patrzylem na gre Ronniego w tym sezonie ty mi rece opadaly! W jednym meczu chybil z 1 m nad poprzeczka nawet sie nie wzdrygnl obrucil sie i zaczol isc jak by nigdy nic! Pragnolem by sprzedali go dali szanse Morientesowi ale widze ze ostatnio Ronni sie poprawil nawet troche jak by mu zaalezalo! Daje mu jeszcze jedna szanse jezlei ja zmarnuje w moich oczach jest stracnony chodz to mlody zawodnik!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.11.15 00:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wielkie brawa dla Ronaldo za to spotkanie. Nie pamiętam kiedy ostatnio zagrał taki mecz.

Ja byłem jednym z tych którzy ostatnio go krytykowali, ale nie chodziło mi o to że sępi czy coś takiego. Chodzi mi o jego zaangażowanie w gre, żeby więcej walczył, więcej biegał.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Krystianr9
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.15 02:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ronaldo gral swietnie z albecete, miejmy nadzieje za tez tak zagra z barcelona! Chociaz jeszcze nie jest w 100% pewny siebie na wykonczeniach sytuacji. Mogl szczelic dzis hat-tricka jak nic. W sumie strzelil ale jednogo gola chyba slusznie nieuznali.

Bardzo mi sie ronaldo podoba. Pomagal w pomocy, czasem gral na skrzydlach i dosrodkowywal pilke! Jest super!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger     
rkoeman
wiejski głupek
wiejski głupek

PostWysłany: 2004.11.15 02:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak biegal!!! chyba sie z nim ozenie!!!!! hala!!!

Powrót do góry
Krystianr9
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.15 03:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie, jak biegal. Duzo razy byl na polowie realu. A przewaznie byl na polowie przecivnika tylko Smile.

Powrót do góry
ShakaDima
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.28 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak by wiecej biegal na boisku tak chociaz jak to bylo w drugiej polowie meczu z B Leverkusen to bylo ok .Do tego mogl by troche schudnnoc Smile

Powrót do góry
Krystianr9
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.29 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ronaldo jest najlepszy tylko ze jest troche za bardzo leniwy ostatnio. Jezeli bedzie robil wiecej indiwidualnych akcji, i bedzie strzelal gole tak jak zawsze to bedzie spoko.

KURDE PRAWIE MIAL HATTRICKA z LEVANTE! Byl by na 2 miejscu na liscie strzelcow.....2 gole mniej niz etoo.....no ale trudno spodlowal na 100% sytuacji.....

HALA RONADO! HES THE BEST!

Powrót do góry
makis
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.12.01 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ronie swoje zrobi Smile strzeli ok 25 bramek i bedzie luzik, nie ma dlugich przestojow jesli chodzi o bramki

Powrót do góry
jaa
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.12.01 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja i tak wole Moro Exclamation Exclamation wole widziec kogos kto umie przytrzymac,zastawic pilke, bardzo dobrze gra glowa I ANGAZUJE SIE W GRE OBRONNA Idea przez co Real nie gra w obronie w 10.... Rolling Eyes

a przy taktyce z Figo i Beksią na flankach, ktorzy wrzucaja bardzo dobre pilki przydalby sie ktos kto umie strzelic lub odegrac do wbiegajacych pomocnikow glowa

aaaa -on jest bez formy Exclamation ,no ale w sumie nie tylko on...ale przynajmiej ma bardzo dobrych zmiennikow ktorzy powinni wiecej grac Evil

jeszcze jedno Laughing ktos tu wyzej napisal jak dobrze pamietam "ze on jest jeszcze mlody"-no to mnie zwalilo znow normalnie.... Laughing Laughing Laughing

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do: