Fernando Redondo [koniec kariery]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
el crack total
aviomarin.
aviomarin.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.12.31 10:40    Temat postu: Fernando Redondo [koniec kariery] Odpowiedz z cytatem

Łezka się w oku kręci, gdy wracam myślą do czasów, kiedy to Redondo rozprowadzał piłkę po boisku.
Dla mnie Redondo to jedna z legend z czasów tego naprawdę wielkiego Realu, współtwórca największych sukcesów klubu, z którego pozbyto go się tylko ze względu na poparcie jakie udzielił rywalowi Pereza w wyborach prezydenckich. A szkoda. Szkoda także, że nie dopisało mi zdrowie i przygodę z piłką kończył w tak przykry sposób. Swoją drogą, ciekawe jakby się potoczyła jego dalsza kariera, gdyby nie ta kontuzja.

Mimo, że Fernando zakończył swoją karierę już parę la temu, do dziś pozostaje on symbolem gracji i inteligencji boiskowej.

Wie ktoś może, co się z nim teraz dzieje, co robi? :>

Sir Przemek
Polonista

PostWysłany: 2006.12.31 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pamiętam jego akcje w meczu z Manchesterem United, kiedy to ograł piętką jednego z graczy ManU i wyłożył piłkę jak na tacy Raulowi a ten bez problemów strzelił gola (nawet ślepy by trafił).

A tak po za tą akcją to tak za bardzo go nie pamiętam bo wtedy jeszcze nie kibicowałem Realowi.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
..::HaGi::..
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.12.31 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arash napisał:
Ja pamiętam jego akcje w meczu z Manchesterem United, kiedy to ograł piętką jednego z graczy ManU i wyłożył piłkę jak na tacy Raulowi a ten bez problemów strzelił gola (nawet ślepy by trafił).

A tak po za tą akcją to tak za bardzo go nie pamiętam bo wtedy jeszcze nie kibicowałem Realowi.

Ahhhh...ostatnio ten mecz puścili na EuroSporcie i sobie oglądałem Smile Wspaniała to była akcja Smile Niezapomniane piękne chwile...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
SLASH
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.12.31 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaaaaaaaaaaak Redondo gracja i styl w połączeniu z boiskowym sprytem ehhhh brakuje mi tego Realu Madryt ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger     
Troi
Ronaldo

PostWysłany: 2006.12.31 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nię będziemy mieć juz takiego piłkarza jak Redondo. Chociaż jakby ten Gago był w połowie taki jak on Smile

Powrót do góry
nuru
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.12.31 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wbrew zapowiedziom prezesa nikt nie jest w stanie zastąpić tego geniusza.

jack-sub
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.12.31 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wraz z Ronaldo, Fernando to mój największy idol. Nie bedę rozpływał się nad jego świetnymi podaniemi, czy sposobem prowadzenia piłki, bo żeby opisać jego grę, trzeba ją po prostu zobaczyć.
Gdybym miał okazję kupić oryginalną koszulkę z nazwiskiem Argentyńczyka, to byłbym zachwycony. Very Happy

Powrót do góry
Quros
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.12.31 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy go nie zapomnę Very Happy oby Gago godnie go zastąpił

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2006.12.31 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Argentyńczyk był chyba najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji w historii. Szkoda, że większość osób pamięta go tylko z akcji na Old Trafford. Trzeba sobie przypomnieć także jego spokój, opanowanie i podejmowanie rozsądnych decyzji na boisku. Do tego świetnie dyktował rytm gry, niezastąpiony w odbiorze, potrafił strzelić gola. Za wcześnie skończył karierę, stanowczo za wcześnie.

Powrót do góry

apsik
Ostatni sprawiedliwy

PostWysłany: 2006.12.31 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podziękujmy zatem jeszcze raz perezowi za pozbycie się Redondo. Ciekawe jak by to wyglądało w praktyce Redondo+Makelele :>

Powrót do góry
uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.12.31 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

apsik, taki duet środkowych pomocników to marzenia tylko czy by wtedy na boisku dla ZZ?Zresztą załóżmy że by się znalazło i jaką pomoc można by zestawić z takich graczy jak Figo,Ziza, Redondo, Makelele?Oj to by się działo. <wow> .Akcja na Old Trafford to zwieńczenie umiejętności Redondo.Gracja,elegancja,boiskowy spryt, dryblingi,świetna gra w defensywie,znakomite ostatnie podanie,gra fair play.Do tego serce do gry.Zdecydowanie należy mu się miejsce wśród legend-zarówno Realu jak i całej piłki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2006.12.31 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Redeondo to wzór piłkarza na swojej pozycji. Gracja, spokój, odkad odszedł czekam na piłkarza, który by go zastąpił, ale to chyba niemozliwe. Fernando był niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju. Jeden z najlepszych piłkarzy, którzy grali kiedykolwiek w Realu.

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Acid
senior

PostWysłany: 2007.01.01 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o Fernando za duzo pisał nie będę bo sie moge wzruszyc i wyjdzie z tego patetyczny gniot wiem tylko że byłem autentycznie zakochany w jego grze o której napisaliście juz wszystko. ten luz, głowa w górze, tylko lewa noga( prawa ma do podpierania) i te biedne ludziki, które miotały sie wkoło niego, aby zabrać mu piłke. ach...jednak się wzruszyłem :/

sajdak
Treneiro

PostWysłany: 2007.01.05 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze i dalej nie widze informacji czym zajmuje sie Genialny Technik obecnie Smile moze pracuje w akademii pilkarskiej Realu ?
wspaniały zawodnik wzor do nasladowania profesjonalista grający fair
szczerze przypominając sobie jego mecze nie pamietam zbyt wielu strat piłki z jego strony...zawsze potrafił wybrnąć ze scislego krycia podwajania czy potrajania przez rywali -GENIUSZ
powtarzam posty powyżej ale Fernendo Carlos Redondo Neri wart jest tego by nadal wspominac jego wyczyny na murawie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Pixik
Legendary

PostWysłany: 2007.01.05 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak,pamiętam go za młodzieńczych lat mojego kibicowania,genialny zawodnik,szkoda że do dziś nie widac zastępcy

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: