Jak zdobyć bilet na mecz Realu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 150, 151, 152  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gorny77
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.09.30 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Las napisał:
Widzicie co dzieje się z biletami na Atletico? Efekt braku CR7. Śmiem twierdzić, że w tym roku będzie łatwizna kupić bilet na klasyk.

Oczywiście na derbach wczoraj co potwierdził artykuł na stronie głównej był komplet, należy się tylko cieszyć z lepszej dostępności biletów na mecze do samego końca (poza El Clasico oczywiście, tam włączane są boty czy jak to tam się zwie narzędzia komputerowe wyłapujące bilety na handel)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Las
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.09.30 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podczas transmisji podali 78,642 kibiców. Nie było kompletu, bo nawet 1h przed meczem jeszcze były bilety. 2500 wolnych miejsc zostało +/-

Dlatego walczą z botami przez captcha i tym, że nie ma już drukowanych biletów. Gorzej sprzedać bilet, który musi być pobrany na telefon, niż kartkę papieru, do tego sprzedawali taki bilet z 10 razy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
gorny77
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.09.30 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam weszlem jak piszesz z biletami w aplikacji PassWallet, ale też wedlug mnie po to podają taki zaje duży nr rezerwacji, by mniej skomputeryzowani czy obeznani technologicznie mieli możliwość wydrukowania czy otrzymania papierowego np. w kasie stadionowej
Dajcie znać jak ktoś to sprawdzi

Powrót do góry
Las
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.10.01 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie, ze ten bilet jest tylko na urzadzenia mobilne. Nie ma nigdzie wzmianki ze mozna go w kasach na papier wymienic.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
puto_jefe
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.10.01 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak myślę, kilka lat temu, były specjalne maszyny, gdzie można było włożyć swoją kartę, którą się zapłaciło i wyskakiwał drukowany bilet. Odkąd jeżdżę co roku to tylko na telefonie mam bilet.

Teraz lecę w październiku więc mogę popytać w kasach. Co do Klasyku w marcu, to planuję wtedy wyjazd właśnie na ten mecz + jeśli dobrze wypadnie mecz rewanżowy w LM 5/6 marca.

RgroniM
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.10.03 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burzafka,
mógłbyś podpowiedzieć jak kupujesz bilety na mecze Realu?
Sam wybieram się na Ligę Mistrzów na Viktorię Pilzno i szczerze przyznam jestem zielony w kwestii zakupu biletów na Real.
Gdzie najlepiej je kupić? Jak to wygląda z dostępnością w kasach stadionu np. w dniu meczu ? :-)

Powrót do góry
puto_jefe
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.10.03 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam kartę Madridista, więc zawsze kupuję przez oficjalną stronę.

E: Co do dostępności w dniu meczu, nie ma problemu z zakupem takich biletów na słabszych przeciwników. Wszystko też zależy ile chcesz wydać na taki bilet, bo niższe miejsca są droższe. Ja byłem kilka razy na samej górze, kilka razy na 1 piętrze, i szczerze mówiąc wolę siedzieć na samej górze, widoczność jest naprawdę zadowalająca.

daro7600
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.10.04 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Zapewne często tu pada takie pytanie ale chciałbym ze znajomym wybrać się na mecz 12.12.18 z CSKA Moskwa. Mógłby mi ktoś doradzić gdzie i jak można nabyć bilety bo w ogóle nie mamy o tym pojęcia. A ze stronami gdzie są oszuści jest mnóstwo niestety. Będę bardzo wdzięczny za pomoc ;)

Powrót do góry
Pinto z Rio
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.10.05 13:02    Temat postu: Bilety Odpowiedz z cytatem

Witam. Do lutego stacjonuję w Portugalii i chcę w tym czasie zaliczyć swoją pierwszą wizytę na Bernabeu. Dopiero co wgryzam się w temat, dlatego proszę o wyrozumiałość.
Z tego co się orientuję, nie ma większego problemu na kupno biletu w tygodniu meczu na te słabsze zespoły. Jak to może wyglądać w przypadku Valencii? Mecz jest 1/2 grudnia 2018 r. Chcę uniknąć sytuacji, w której lecę sobie wcześniej zamówionym biletem do Madrytu i mogę sobie cyknąć tylko kilka fotek pod Bernabeu, bo nie było miejsc na stadionie.
Kolejne pytanie - czy najtańsze bilety to zawsze około 40 euro? Bo z tego co pamiętam własnie taka cena widniała na stronie przy meczu z Espanyolem, a aktualnie na mecz UCL z Victorią Pilzno jest do zgarnięcia za 30-35 euro. To możliwe, że na mecz LM jest tańszy bilet niż na La Ligę?

Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Las
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.10.05 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Viktorie Pilzno bilety od 30 euro, a na ligę dają od 40-45 euro. No jak tak napisane to raczej Real Madryt nie kłamie Smile

Odpowiadając Ci o Valencie, czy będą bilety to powiem, że na derby było 2500 wolnych miejsc. Duży wpływ na frekwencję ma :

- forma Realu Madryt
- godzina meczu
- miesiąc meczu
- ceny biletów
- brak CR7

Powrót do góry
Pinto z Rio
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.10.05 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To w sumie daje mocno do myślenia - w końcu to Liga Mistrzów, rozgrywki, na które w Polsce można obejrzeć jedynie w telewizji Very Happy
Z drugiej strony do początku grudnia zarówno Real, jak i Valencia mogą osiągnąć top formy i zaserwować świetne widowisko.

W każdym razie dziękuję za Twoją odpowiedź.

Masz jakieś doświadczenie odnośnie meczów La Ligi i LM?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
topek2000
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.10.07 10:37    Temat postu: Mecz z Valencia 2 grudnia 2018 Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
Jaka jest najlepsza strategia, zeby zdobyć bilety na ten mecz?
Real - Valencia 2 grudnia 2018?

Na stronie Realu są tylko jakies vip pakiety po 400 eur?

Przeczytalem 3 ostatnie strony tego watku i wylania sie obraz taki, ze najlepiej kupic tydzien przed meczem, normalnie w kasie.

Czy online tez sie pojawiają wejsciowki tańsze? Bo 400 eur za jeden Tag bilet to ja nie wydam 😊😊💪

Powrót do góry
Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.07 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bilety trafiają do oficjalnej sprzedaży w poniedziałek, niecały tydzień przed meczem, do tego czasu można kupić tylko VIPowskie (właśnie po 400 euro). 20.10 gramy u siebie z Levante, więc możesz sobie zobaczyć jak to wygląda w poniedziałek 15.10, bo wtedy zacznie się sprzedaż.

I nie czytaj ostatnich 3 stron, przeczytaj co najmniej 50, znajdziesz tam masę porad, zwłaszcza od użytkownika gorny77, który odpisuje na większość pytań, nawet jeżeli pojawiają się po raz 50ty ;) Sam przeszedłem tę ścieżkę i gwarantuję Ci że odpowiedzi na 95% Twoich pytań się tam znajdują.

Patrząc na frekwencję, ostatnie wyniki (może do grudnia się poprawia) oraz fakt ze może być nieciekawa pogoda w dniu meczowym, to nie martwiłbym się o dostępność wejściówek. Jeżeli chcesz być spokojny i lecieć z biletami w kieszeni, to kup je w poniedziałek czy wtorek, wydrukuj w domu i ciesz się meczem.

Oficjalni dystrybutorzy biletów to:
www.entradas.com
www.ticketmaster.es

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.10.07 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z taką grą to niedługo bilety będą rozdawane pod stadionem w obawie o frekwencję.. :|

topek2000
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.10.07 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale w poniedziałek przed meczem te bilety są dostępne online czy tylko w kasach przy Bernabeu?

Dziękuję za szybką odpowiedź

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 150, 151, 152  Następny
Strona 140 z 152
Skocz do: