Jak zdobyć bilet na mecz Realu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 129, 130, 131  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
labeleq
#mijajkalisz

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.11.21 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Irytujące jest do odświeżanie i wstrzeliwanie się w wolne miejsca. Tak samo dziwne było to, że mając 3-4 miejsca w sektorze wolne zaznaczało mi do kupna z automatu dwa daleko od siebie, a przy próbie zmiany na inne "wolne" (zielone) wyskakiwał błąd.

Mimo wszystko - dwa bilety w miarę blisko siebie - kupione.

gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.11.21 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz z pupy, obie drużyny OBECNIE na porównywalnym poziomie mentalnym i psychicznym, a wy we wtorek boicie się, iż na mecz z jedną z ostatnich drużyn zabraknie biletów i kupujecie BYLE CO!!!!

Luz, w czwartek-sobota czy po spojrzeniu na kasy stadionowe w dniu meczu będziecie się śmiali z swojej nadgorliwości, choć często też mam podobnie

KOGO STAĆ na te droższe niech SPOKOJNIE poluje na te bilety w sektorach nisko zaraz za ŁAWKĄ i zejścia piłkarzy z boiska

LATERAL ESTE - Grada alta lat. este - Sektor 134 i obok

Wrażenia z tych z kategorii BEZCENNE

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
karolek88
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.11.21 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie planuję kupić bilety tam, gdzie piszesz. Od wczoraj pojawiają się sporadycznie, pojedyncze sztuki. A zależy mi na dwóch miejscach obok siebie, ewentualnie jak najbliżej siebie. W czwartek wylatuje i teraz nie wiem czy kupować dodatkowe euro i kupować w kasie, jak sugerujesz, czy mimo wszystko polować cały czas na entradas. Jakieś sugestie?

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.11.21 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo wszystko ONLINE, często zaglądać w tym nocą i rano!

A i nie kumam tego kupowania euro, jak masz kartę do zakupu online to i nią zakupisz w kasie stadionowej, bo o kupowaniu od koników raczej jednak nie myślisz.... :shock:

Powrót do góry
karolek88
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.11.21 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby tak, ale doświadczenie z polskimi kartami każe mi zachować ostrożność, a w Polsce mam możliwość skorzystania z pomocy kogoś z kartą zagraniczną. ;) Jednak perspektywa udania się do Madrytu z już zaklepanymi biletami daje sporo swobody psychicznej.

Powrót do góry
Las
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.11.21 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie ... w hotelu w ktorym sie zatrzymam drukna mi bilety? Nie chce drukowac w ksero jakims w stolicy bo mi ktos na mecz pojdzie Very Happy ktos mi ma je kupic do piatku wiec pytam jak to z drukowaniem

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.11.21 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stronę wcześniej napisałem jaką apkę ściągnąć, by nie było potrzeby drukowania - sam kupowałem będąc na Gran Canarii i miałem podobne obawy

Ale jak hotel z całodobową recepcją czy ogólnie z recepcją to wydrukują, ale działa to tak, iż trzeba im przesłać na skrzynkę e-mail hotelu e-mail od Realu z biletem

Powrót do góry
Las
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.11.21 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki bo mam obawy do tego biletu elektronicznego. Bo tam mam tylko sam kod kreskowy i boje sie ze mnie cofna na bramce stadionowej. Bo nie ma nigdzie ze to bilet na mecz tylko sam kod kreskowy.

Powrót do góry
gorny77
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.11.21 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w sumie jest OK tj miałem bilet z nr sektoru itp, ale przed bramką należało kliknąć na ten obrazek, by go powiększyć na całą stronę gdyz wtedy go ładnie na bramce szczytuje

Powrót do góry
janczek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.11.22 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powinieneś mieć problemów w kodzie kreskowym są zawarte wszystkie dane .. Więc na luzaku Smile na Twoje szczęście czytniki już wyparły ręczne sprawdzanie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Las
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.11.23 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie może do kiedy socios mają czas na decyzje o oddaniu biletow lub pojsciu na mecz? Juz czwartek i dalej szalu nie ma z biletami a chcialbym te po 55 e. :P

Powrót do góry
baanaan2
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.11.23 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się udało kupić wczoraj 2 bilety po 50e i to nawet obok siebie (po skosie). Było to ok. godziny 15.00 więc nie trzeba nawet w nocy siedzieć. Płatność kartą mBanku bezproblemowa.

Powrót do góry
Las
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.11.24 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedam bilet na Malagę, na linii bocznej sektor 709. Cena 50 euro. Jest to na środku boiska, jutro pod stadionem oddam ;) kupiłem za dużo, ewentualnie uda się sprzedać pod stadionem za tą samą cenę? pozdro

Powrót do góry
wysy93
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.11.26 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gorny77 napisał:
Przelot do załatwienia od ręki w 5 MINUT na stronie np. linii lotniczej Ryanair

MEGA TRUDNE ZADANIE sklecić w całość, bo mecz o mega zainteresowaniu i w FATALNYM TERMINIE czyli 23 GRUDNIA 2017r. o 13 czyli w szczycie lotów na ŚWIĘTA BOŻONARODZENIOWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szukaj sam, Wizzair lata też 24 grudnia, a lata do kilku miast w Polsce ale konieczny przejazd pociągiem po meczu z Madrytu do Barcelony

Na teraz DOBRA cena czyli loty w Ryanair z Modlina do Madrytu 22 grudnia nocą i powrót 24 grudnia WIGILIA rano całość 888 zł w dwie strony osoba całość

Bilety i hotel tak jak kombinujesz, bo samodzielnie zdobycie biletów na mecz jest MEGA TRUDNE

gorny 77, a powiedz jakie są dobre źródła na zakup biletu z noclegiem? To co ja znalazłem to były biura tj. Gryftravel czy mecze.obp. Innych propozycji takich pakietów, które wyglądałyby w miarę dobrze nie widziałem a i do tych nie jestem przekonany czy aby nie jest to jakaś lipa. Rozważałem jeszcze opcje zakupu biletów przez strony typu viagogo (nocleg i przelot ogarnąłbym sobie jakoś sam), ale też jestem nie ufnie do tego nastawionym. Innych pomysłów na taki wyjazd nie mam. Przez oficjalną stronę pewnie biletów bym nie dostał a i nie wiem czy aguilablanca będzie coś organizować.

Powrót do góry
BMCWisnia
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.11.28 08:31    Temat postu: Real - Sevilla Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie
Mam pytanie czy ktoś się wybiera na mecz Real - Sevilla 10.12.2017? Udało mi się dostać tanie bilety lotnicze a nigdy nie byłem na meczu Realu i zabieram żonkę na Mikołaja Smile z tego co tutaj przeczytałem to bilety bez większych problemów zakupię przez oficjalną stronę Realu albo bezpośrednio w kasach. Jeszcze tylko muszę znaleźć jakieś w miarę nie drogie noclegi. To jak koledzy i koleżanki wybiera się ktoś na ten mecz?
Pozdrawiam

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 129, 130, 131  Następny
Strona 130 z 131
Skocz do: