Jak zdobyć bilet na mecz Realu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 149, 150, 151  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gorny77
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.12.11 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak poczytasz to będziesz wiedział że nie ma takiej opcji

Będzie góra 3/4 stadionu, troszkę trzeba będzie pokombinować z miejscami koło siebie w lepszych sektorach

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Burzafka
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.12.20 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burzafka napisał:
Też tak myślę, kilka lat temu, były specjalne maszyny, gdzie można było włożyć swoją kartę, którą się zapłaciło i wyskakiwał drukowany bilet. Odkąd jeżdżę co roku to tylko na telefonie mam bilet.

Teraz lecę w październiku więc mogę popytać w kasach. Co do Klasyku w marcu, to planuję wtedy wyjazd właśnie na ten mecz + jeśli dobrze wypadnie mecz rewanżowy w LM 5/6 marca.

No i co, przelot klepnięty, nocleg zarezerwowany. Teraz tyko uzbroić się w cierpliwość, kupić bilety na Klasyk i Ajax, i kolejne marzenie odhaczone. Idealnie wypadło to losowanie.

gorny77, myślisz, że uda się klepnąć bilety na Barcelonę za 150-200 euro? Na derby mogłem bez problemu znaleźć. Ile taki mecz z Ajaxem może kosztować, ktoś kojarzy ile było rok temu na PSG?

Florenthanos
Militao - Jović - Hazard - Mendy - Pogba... - Mbappe...
Powrót do góry
gorny77
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.12.21 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy co się wydarzy i jak będą grali do marca, podaż nakręca sukces sportowy
Jak ktoś jest zdeterminowany to obecnie po wprowadzeniu " nie jestem robotem" da się złapać bilety w tej cenie, ale też czy nie będzie znowu jaj z kartą przy zapłacie...
Frekwencję na Ajax ustawi pierwszy mecz tam, ceny podobne jak na Derby z Atletico

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2018.12.21 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gorny77 napisał:
Jak ktoś jest zdeterminowany to obecnie po wprowadzeniu " nie jestem robotem" da się złapać bilety w tej cenie, ale też czy nie będzie znowu jaj z kartą przy zapłacie...

Rozumiem, że w dalszym ciągu jest to pokłosie zachowania tych troglodytów sympatyzujących ze stołecznym klubem?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Burzafka
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.12.21 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem w tym sezonie na meczu z Levante i bez problemu mi karta przeszła, także nie spodziewam się kłopotów. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać aż wrzucą.

Florenthanos
Militao - Jović - Hazard - Mendy - Pogba... - Mbappe...
Powrót do góry
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2018.12.21 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
gorny77 napisał:

Rozumiem, że w dalszym ciągu jest to pokłosie zachowania tych troglodytów sympatyzujących ze stołecznym klubem?

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/koniec-z-geoblokada-handlu-na-terenie-ue-od,249,0,2423033.html

Już raczej nie mogą tego stosować.

Las
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.12.22 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak kupowałem na Valencie 14 biletów, to na jedną kartę przeszło 6. Potem wyskakiwał błąd. Na następny dzień, z innej karty poszło. Względy bezpieczeństwa stosują takie, aby nie kupować z jednej karty za dużo biletów.

Polecam Revolut do kupowania biletów Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
gorny77
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.12.23 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalnie sprawdziłem: mi z terenu Polski 09.09.2018r. przeszła płatność ponad 300 euro za 2 bilety na mecz LM z Romą opłacone Kartą Alior Kantoru nominowaną w euro

Powrót do góry
glovackyy
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.12.25 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim ;)

Planujemy w 3 osoby jechać na mecz Real - Ajax do Madrytu. Gdzie najlepiej kupić bilety na ten mecz? Jeżeli na oficjalnej stronie, to mogę bezpośredni link gdzie mogę zakupić bilety? I kiedy ruszy sprzedaż? Bo na stronach pośredników najtaniej znalazłem bilety po przeliczeniu na złotówki za 450 zł (105euro za jeden bilet tak, żeby były to miejsca obok siebie), choć na pewno można taniej odliczając koszt dla pośrednika. Czy na mecze Ligi Mistrzów trzeba mieć kartę kibica? Pierwszy raz będę kupował bilet na mecz Realu, więc proszę o wyrozumiałość ;)

Pozdrawiam!

Powrót do góry
gorny77
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.12.25 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.realmadrid.com/entradas

Te 105 euro jak za bilety koło siebie, gdy oficjalnie wystartują zapewne od 90 euro ja za bardzo nie wierzę i zapewne wyjdą finalnie drożej

Powrót do góry
glovackyy
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.12.25 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że bilety są dostępne do zakupu dopiero od 7 lutego. Chciałbym jak najszybciej zarezerwować lot i miejsce do spania w Madrycie łącznie z biletami :( z doświadczenia uważacie, że można zarezerwować lot wcześniej bez obawy o bilety na taki mecz jak 1/8 finałów LM? Bo nocleg to najmniejszy problem.

Macie jakieś opinie o www.footballticketnet.com? Tutaj właśnie są bilety po 105 euro najtańsze. Już nie chodzi o tę różnicę kilku-kilkunastu euro, ale też o to żeby być pewnym że zakupie bilety i faktycznie je dostanę.

Dziękuję za informacje gorny77!

Powrót do góry
gorny77
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.12.25 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bilety lotnicze i hotel to podstawa, by plan wyjazdu się ziścił!!!
Na ten mecz jak bardzo chcesz to kupisz, ciężko będzie co najwyżej koło siebie
Serwisu nie znam, jak dotąd nawet na El Clasico kupowałem przez w/w oficjalną stronę

Powrót do góry
jarkowo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.12.27 21:45    Temat postu: Re: Dziewiczy wyjazd na mecz ! Odpowiedz z cytatem

Dropsik1993 napisał:
Witajcie!

W najbliższym czasie pragnę zwieńczyć jeden z moich życiowych planów, mianowicie wyjazd na mecz Królewskich na Santiago Bernabeu.

Wpadł mi w oko mecz na początku lutego Primera División - 20. kolejka Real Madryt - Sevilla FC. Pierwsze kroki mam za sobą - transport. Chociaż w dzisiejszych czasach bez problemu możemy polecieć w odległe miejsce przy stosunkowo niskich kosztach. Mój pobyt trwałby teoretycznie od 2.02 - 5.02. Także fajnie byłoby udać się na mecz i potem na trip po Santiago.

Chciałbym zwrócić się do osób które organizowały już tego typu wycieczki we własnym zakresie z kilkoma pytaniami:

1. Zwracając uwagę na fakt iż ostatnio stadion nie zapełnia się w 100% nie powinno być problemów z kupnem biletu na miejscu. Niestety będzie to raczej mecz "na szczycie" - jak z dostępnością biletów? Czy opłaca się kupić takowy bilet online, czy będąc już na miejscu?

2. Co polecicie na nocleg? Airbnb, czy jakiś pensjonat, hotel?

3. Czym podróżować? Wynająć auto czy komunikacja?

4. Co można jeszcze tam zobaczyć?javascript:emoticon(':-)')

Oczywiście jestem świadomy członkostwa w Águila Blanca, aczkolwiek chciałbym wszystko sam zorganizować;)
:-) :-)

Cześć. Chyba coś pomyliłeś . też wybieram się na ten mecz 20 kolejka jest grana 19-20 stycznia.

Powrót do góry
Pinto z Rio
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.12.29 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madridistas, w jakiej cenie mogą być najtańsze bilety na mecz z Sevillą? Bo mam załatwiony transport na tamten weekend i tak myślałem, że z 50-60 euro (skoro na przeciętne drużyny w LL ten koszt to 45 euro). Teraz przeczytałem, że na mecz z Barcą przewidujecie cenę koło 150-200 euro, a na Ajax koło 105 euro, więc pytam o opinię ludzi z doświadczeniem w tych sprawach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Las
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.12.29 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Seville bilety powinny być od 55 euro, tak jak było to na Valencie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 149, 150, 151  Następny
Strona 143 z 151
Skocz do: