Mlode wilki
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto z wychowankow Realu ma najwieksza szanse zrobic wielka kariere?
Javier Portillo
51%
 51%  [ 20 ]
Raul Bravo
30%
 30%  [ 12 ]
Tote
10%
 10%  [ 4 ]
Oscar Minambres
5%
 5%  [ 2 ]
Valdo
2%
 2%  [ 1 ]
Ruben
0%
 0%  [ 0 ]
Borja
0%
 0%  [ 0 ]
Julio Alvarez
0%
 0%  [ 0 ]
David Aganzo
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 0
Wszystkich Głosów : 39

Autor Wiadomość
Lucas
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.08.07 10:49    Temat postu: Mlode wilki Odpowiedz z cytatem

Nie, nie mam zamiaru w tym topicu dyskutowac o filmie Smile Ciekaw jestem kto wg Was z mlodych zawodnikow, jeszcze niedawno Realu Madrid B ma najwieksze szanse na zrobienie wielkiej kariery i zaistnienie w pierwszym skladzie Krolewskich.Moje typy to:

1. Raul Bravo: swietny lewy obronca stylem gry do zludzenia przypominajacy Roberto Carlosa, juz teraz prezentuje zaskakujaco dobry poziom. Sprawdza sie takze w waznych meczach, jak chocby z Barcelona. Warto w niego inwestowac, chociaz jak narazie trudno mu bedzie przebic sie do wyjsciowej 11, ma za rywala najlepszego lewego obronce na swiecie... ALe w przyszlosci moglby zajac jego miejsce.

2. Javier Portillo: Cudowne dziecko Madrytu, nowy Raul...Nie mial za wiele okazji zeby sprawdzic sie w pierwszej druzynie (ogromna konkurencja) ale jak juz zagral to dotychczas nie zawodzil. Jego zalety to przede wszystkim skutecznosc, technika, umiejetnosc gry obiema nogami i zdolnosc wyjscia do dogodnej pozycji strzeleckiej. Jak sie okazalo w meczu LM z Panathinaikosem potrafi tez celnie strzelic z daleka...Napewno bedzie z niego porzytek. Podziw budza seryjnie strzelane przez niego bramki dla Realu B.

3. Ruben: Swietny, twardy srodkowy obronca, dobrze prezentuje sie jak narazie przede wszystkim w sparingach, nie dostal wiekszej szansy w waznych meczach. Przyszlosc jednak nalezy do niego.IMHO juz teraz prezentuje sie lepiej od rowniez mlodego Pavona, ma jednak chyba wiekszy potencjal.

4. Oscar Minambres: Bardzo ofensywny, agresywny prawy obronca, potrafi wyjsc do przodu, minac rywala i zacentrowac w pole karne... Narazie sprawdzany glownie w malo waznych meczach LM, gdy Real mial juz zapewniony awans do nastepnej rundy. Spory talent.

5. Valdo: Prawy ofensywny pomocnik, stylem gry przypominajacy Figo, poza fantastycznym meczem w Copa del Rey z Athletic Bilbao i wystepem z PAO w LM, nie dostawal wiecej szans...Warto jednak w niego inwestowac. Jak narazie to jednak melodia przyszlosci, trudno mu bedzie zajac miejsce w najlepszej linii pomocy na swiecie...

Poza wyzej wymienionymi, sporymi talentami sa takze: Borja oraz wyporzyczani ostatnio do innych klubow: Julio Alvarez, Tote i David Aganzo... Kogo z nich zobaczymy blyszczacego na boiskach Primera Division pokaze czas.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Ogur
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2002.08.07 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie Javier Portillo.
Już teraz widać że Javier będzie świetnym graczem.Według mnie powini dać mu szanse gry.Przód mógł by wygladać tak :
Media-punta-Raul
Srodkow napstniscy-Morientes i Portillo.
Byłby to wspaniały tercet.Genialny Raul,król pola karnego Morientes i nieprzewidywalny,majacy nosa do bramek Portillo.No coś pięknego.

Carlos i Raul Rulez.
PORTILLO RZADZI.
REAL IS THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Boosterwire
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.08.07 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pewny, że z tych piłkarzy co wymieniłeś wielką karierę zrobią Rul Bravo i Javier Portillo. Są to prawdziwe perełki Madrytu. Może jeszcze nie w tym sezonie błysną ale za dwa sezony a może w następnym już będą klasowymi graczami. Pożyjemy zobaczymy.

Powrót do góry
pu11
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.08.07 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwieksze szanse na zrobienie kariery ma Javier Portillo, ale musi zaczac dostawac szanse od trenera np wchodzac z lawki zamiast gutiego.

Pozystywnie pokazal sie rowniez minamres i raul bravo, ale powinni zostac oni wypozyczenie, aby doskonalic umiejetnosci.

Powrót do góry
Gutierrez
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2002.08.07 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Zdecydowanie" stawiam na Raula Bravo i Javiera Portillo. Pierwszy to wg mnie nastepca gwiazdy Realu Roberto Carlosa, drugi natomiast to uzupelnienie swietnego ataku "Merangues". Czas dopiero nadejdzie na Rubena ( dobre mecze - Panathinaikos, przeplatal bardzo slabymi - Deportivo La Coruna ) oraz na Minambresa ( nastepca Salgado? )

Jaro
Culé
Culé

PostWysłany: 2002.08.07 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnościa Portillo jest perełka ,ale na mnie wrazenie zrobił inny piłkarz młodego pokolenia.Niestety wyleciało mi z głowy nazwisko tego obrońy który bardzo skutecznie pilnował Rivaldo w pierwszym meczu w la liga Real-Braca...PPPPPP wiem ,ze coś na literę P...kurcze nie potrafie sobie przypomniec ale koles jest niezły i grał tak pewnie jak stary wyjadacz

Powrót do góry
Gutierrez
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2002.08.07 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaro napisał:
Z pewnościa Portillo jest perełka ,ale na mnie wrazenie zrobił inny piłkarz młodego pokolenia.Niestety wyleciało mi z głowy nazwisko tego obrońy który bardzo skutecznie pilnował Rivaldo w pierwszym meczu w la liga Real-Braca...PPPPPP wiem ,ze coś na literę P...kurcze nie potrafie sobie przypomniec ale koles jest niezły i grał tak pewnie jak stary wyjadacz

Czy chodzi o Pavona?

Jaro
Culé
Culé

PostWysłany: 2002.08.07 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie tak...jego gra w weilkim derby zrobiła na mnie wielkie wrażenie.Rivaldo był przy nim zagubiony i zupełnie nie miał pomyślu na grę...Chyba go zlekcewazył.Z tego co słszałem zaliczył na jesień jeszcze kilka b. dobrych występów a potem nic juz o nim nie słyszałem

Powrót do góry
Lucas
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.08.07 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pavona nie uwzglednilem w swojej klasyfikacji, bo jest on juz praktycznie pelnoprawnym czlonkiem kadry Realu. Czesto tworzyl pare z Hierro, zarowno w LM jak i Primera.
Po kilku rewelacyjnych wystepach jego forma jakby zgasla, uwazam ze na dzien dzisiejszy lepiej prezentuje sie Ruben.

Powrót do góry
Inez
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.08.07 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Portillo przypomina mi Raula sprzed kilku lat. Młody, utalentowany, wychowanek, dobrze się zapowiadający ze świetnymi predyspozycjami. Boję się tylko żeby za te kilka lat Go nie wypchnął z pierwszej jedenastki :(

Lucas
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.08.07 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to nie ma obawy Inez! Raul jest zywa legenda i po prostu wrosl w ten klub. Nie ma praktycznie mozliwosci zeby nie gral... Zreszta narazie Portillo moze Raulowi co najwyzej buty czyscic.

Powrót do góry
Inez
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.08.07 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale kiedy Portillo będzie w szczycie formy młodego piłkarza, a Raul będzie trzydziestolentim weteranem, to nie wiadomo na kogo postawi wtedy trener, nie wiadomo nawet kim ten trener będzie i jaką politykę gry będzie preferował. A Real bez Raula to jak żywy organizm nie posiadający serca.

Lucas
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.08.07 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie za te pare lat...niby masz racje. W koncu Raul swego czasu wyparl z 11 samego Butragueno!!! Ale na razie nie warto sie tym przejmowac, Raul na dzien dzisiejszy jest MVP w Realu i nikt nie jest w stanie go zastapic.

Powrót do góry
Inez
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2002.08.07 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy będzie grał czy też nie, jego legenda będzie żywa do końca istnienia Realu.

Jaro
Culé
Culé

PostWysłany: 2002.08.07 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się ,że Raul nawet po 30 mie będzie napastnikiem typu Bierhoff czy Batistuta którzy spacerują po boisku czekając tylko na okazje.Moim zdaniem będzie grał podobnie do Romario ,którego cechuje spryt i dobre ustawienie się na boisku (podobnie zresztą jak raula).Tacy zawodnicy jak Raul ,Saviola ,Romario czy Claudio Lopez nigdy nie wyjdą z mody.Kiedyś Portillo i Raul moga się znakomice uzupełniać...Pożyjemy -zobaczymy.To wszystko sie wydaży jeśli Portillo nie zmieni klubu ,bo ma bardzo ,bardzo niską ,a nawet śmieszna klauzule odejścia...

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: